نمایندگی داکت اسپلیت دایکین

تک کولر نمایندگی رسمی داکت اسپلیت دایکین در تهران بزرگ می باشد دایکین از کمپانی های مطرح تولیدهای صنایع برودتی در جهان می باشد در این نوع اجراها مصرف برق فوق العاده پایین با ضریب عملکردبالا می باشد. در داکت اسپلیت دایکین از تکنولوژی برتر ژاپن استفاده می شود. و کلیه محصولات دایکین ساخت اروپا می باشد تولیدات دایکین کاملا برای محیط زیست سالم می باشد .r-410 اجرای داکت اسپلیت در مراکز و فروشگاه تجاری سازمان ها ارگان ها و بیمارستان ها مورد استفاده قرار میگیرد. داکت اسپلیت تفاوت آنها با اسپلیت های دیواری در این است که به جای استفاده از پنل های دیواری متعدد از  یک مرکز تولید سرما / گرما به عنوان هواساز مرکزی مورد استفاده قرار میگیرد. و د پشت بام مود استفاده قرار میگیرد. و از دیگر کانال این سرما / گرمای تولیدی به فضای مختلف محیط انتقال داده می شود هزینه کم نسبت به نسبت کولرگازی دیواری تک تک برای هر واحد تک کولر آماده است خدمات فروش و پس از فروش ا کاملا اجرا نماید و رضایت عزیزان را کسب نماید ما در کنار شما هستیم برای ارائه بهترین خدمات از فروشگاه آنلاین ما دیدن فرمائید تا بهترین محصولات را تماشا فرمائید.


 

رطوبت زن های پودرکننده

رطوبت زن های پودر کننده به صورت کنترل دو الته روشن / خاموش توسط یک رطوبت سنج یا به صورت دستی کترل می شوند در این صورت نیز رطوبت نسبی فضا به ندرت از 40 درصد تجاوز می کند وقتی که رطوبت زن خاموش شود آهک و رسوبات موجود بعد از تبخیر آب به صورت گرد و غبار وارد جریان هوا خواهند شد به هنگام استفاده از رطوبت زنهای پودر کننده آب مصرفی باید آب مقطر یا عاری از یون باشد رسوبات باقی مانده پس از تبخیر آب مشکلات جدی را برای نگهداری سیستم ایجاد می کنند استفاده از مواد افزودنی برای از بین بردن یون های موجود در آب تاسیسات کوچک می تواند تا حدی این مشکل را حل کند.

 

رطوبت گیرها

همانطور که قبلا اشاره شد اگر هوای ورودی به اندازه ی کافی مرطوب باشد کویل سرمایشی تحت پاششی را می توان به عنوان رطوبت گیر استفاده کرد به هر حال برای رسیدن به رطوبت بسیار پایین در شرایط عادی استفاده از رطوبت گیرهای شیمیایی یا سرمایش دما پایین ضروری است.

 

کولر گازی | کولر گازی اجنرال | داکت اسپلیت اجنرال| نمایندگی کولر گازی اوجنرال

کولر گازی سامسونگ | کولر گازی ال جیکولر گازی گری | کولر گازی دایکین

داکت اسپیلت | داکت اسپیلت گری |  داکت اسپیلت دایکین

کولر گازی کم مصرف | کولر گازی کم مصرف اجنرال | کولر گازی اینورتر اجنرال
نمایندگی گری | نمایندگی اجنرال
تهران ، خیابان دماوند ، بعد از 30 متری نارمک ، نبش خیابان مسعود سعد ، پلاک 468 ، واحد نهم  66 77 47 77

تک کولر تهران

نماینده رسمی فروش سه برند معتبر صنایع برودتی دنیا به نام های کولر گازی گری ، دایکین ، اجنرال می باشد. آدرس ما : تهران ، خیابان دماوند ، بعد از 30 متری نارمک ، نبش خیابان مسعود سعد ، پلاک 468 ، واحد نهم 

تلفن : 66 77 47 77

 

کولر گازیکولر گازیکولر گازیتک کولرکولر گازیاجنرال کولر گازیکولر

آمار بازدید

امروز77
دیروز179
این هفته772
این ماه3767
مجموع47601

چهارشنبه, 01 آذر 1396 12:45
توسعه یافته توسط MARALWEB