وب سایت تک سرویس تهران: فروش جدیدترین دستگاه های سرمایشی و گرمایشی روز دنیا !

با خیال آسوده ، اقدام به خرید دستگاه های مورد نیاز خود نمایید..

کولر گازی

کولر گازی

برای ورود به فروشگاه ، بخش فروش انواع کــــــــــــــولر گازی .کلیک کنید

کولر گازی

مولتی پنل پیشرفته

برای ورود به فروشگاه ، بخش فروش انواع مولتی پنل پیشرفته .کلیک کنید

کولر گازی

چیلر، مینی چیلر و برج خنک کننده

برای ورود به فروشگاه ، بخش فروش انواع چیلر و مینی چیلر  .کلیک کنید

کولر گازی

تصفیه هوا

برای ورود به فروشگاه ، بخش فروش انــــــــــواع تصفیه هوا  .کلیک کنید

کولر گازی

تهویه آسانسور

برای ورود به فروشگاه ، بخش فروش انــــواع تهویه آسانسور .کلیک کنید

کولر گازی

فن کوئل

برای ورود به فروشگاه ، بخش فروش انـــــــــــــواع فن کوئل .کلیک کنید

کولر گازی | کولر گازی اجنرال | کولر گازی گری | کولر گازی دایکین

مقدمه


در فصل قبل سیستم های کنترل پایه مورد بررسی قرار گرفتند و عنوان شد که اجزا و قطعاتی هستند که با کنار هم قرار دادن آنها می توان یک سیستم کنترل کامل را برای شرایط خاص تولید کرد در این فصل بسیاری از سیستم های کامل بررسی خواهند شد این مبث با یک سیستم تک ناحیه ای ساده شروع شده و تا سیستم ها و چیدمان های بسیار پیچیده پیش خواهد رفت برخی از سیستم های بسیار پیچیده در فصل 9 بررسی خواهد شد.


سیستم های تک ناحیه ای


سیستم های تک ناحیه ای برای کنترل دما و در بعضی مواقع جهت کنترل رطوبت یک فضای منفرد یا گروهی از فضاهایی که دارای تغییرات بار حرارتی و برودتی یکسانی هستند به کار می روند.


سیستم هواساز منفرد


ابتدا سیستمی ساده شامل یک هواساز منفرد و یک ترموستات اتاقی را به عنوان یک کنترلر ساده در نظر بگیرید این هواساز در طول سال به منظور تامین شرایط مطلوب برای فضای مورد نظر به کویل های گرمایشی و سرمایشی و دریچه ی هوای تازه ی کافی مجهز می باشد اگر کویل ها از آب گرم و سرد استفاده کنند سیستم مورد نظر مشابه سیستم نشان داده شده در شکل 1-7 خواهد شد وقتی فن شروع به کار کند.

دمپر حداقل هوای تازه باز شده و مدار کنترل دما برق دار می شود سپس ترموستات اتاق برحسب نیاز به گرمایش یا سرمایش شیر های آب گرم یا آب سرد را باز و بسته خواهد کرد باید توجه داشت که در هر لحظه فقط یکی از این شیرها می تواند باز باشد در ساختمان های قدیمی یک کلید ایمنی آتش نصب شده است تا در صورت بالا بودن دمای هوای برگشتی فن را خاموش کند در ساختمان های مدرن بر اساس استاندارد های جدید آشکارسازهای دود نصب می شود همانطور که در شکل نشان داده شده است کویل گرمایشی قبل از کویل سرمایشی نصب شده تا احتمال یخ زدگی در کویل کاهش یابد به جز در مواردی که کنترل رطوبت لازم است کویل گرمایشی باید در بالادست کویل سرمایشی قرار گیرد.

سیستم کنترل برای مکان هایی بکار می رود که هرگونه تغییر در گرمایش یا سرمایش هوا باعث تغییر سریع در دمای اتاق می شود این فیدبک سریع باعث پایدار شدن سیستم می شود بدون آن که به دامنه ی تنظیم وسیعی نیاز باشد در مواردی که فضا بسیار بزرگ بوده یا طول کانال کشی زیاد باشد پاسخ اتاق کند بوده و این سیستم دارای تفاضل عملکرد نسبتا گسترده  خواهد بود برای اجتناب از این پدیده و تصحیح سیستم یک ترموستات در کانال هوای خروجی هواساز نصب میکنند وقتی ترموستات اتاق نیاز به سرمایش را حس می کند به جای کنترل مستقیم شیرها نقطه ی تنطیم تررموستات هوای رفت را کاهش می دهد و به هنگام نیاز به گرمایش عکس این عمل انجام میگیرد.ترموستات هوای رفت،شیرهای آب داغ و آب سرد شده را کنترل می کند. ترموستات اتاق ، نقظه ی تنظیم کنترلر هوای رفت را تغییر میدهد.باید توجه داشت که شکل یک کنترل با دو ورودی را نشان میدهد .سازندگان اغلب از این روش کنترل استفاده میکنند،اما میتوان از دو واحد جداگانه به صورت چیدمان اصلی –فرعی استفاده کرد.

 

کولر گازی | کولر گازی اجنرال | داکت اسپلیت اجنرال| نمایندگی کولر گازی اوجنرال

کولر گازی سامسونگ | کولر گازی ال جیکولر گازی گری | کولر گازی دایکین

داکت اسپیلت | داکت اسپیلت گری |  داکت اسپیلت دایکین

کولر گازی کم مصرف | کولر گازی کم مصرف اجنرال | کولر گازی اینورتر اجنرال
نمایندگی گری | نمایندگی اجنرال
تهران ، خیابان دماوند ، بعد از 30 متری نارمک ، نبش خیابان مسعود سعد ، پلاک 468 ، واحد نهم  66 77 47 77

تک کولر تهران

نماینده رسمی فروش سه برند معتبر صنایع برودتی دنیا به نام های کولر گازی گری ، دایکین ، اجنرال می باشد. آدرس ما : تهران ، خیابان دماوند ، بعد از 30 متری نارمک ، نبش خیابان مسعود سعد ، پلاک 468 ، واحد نهم 

تلفن : 66 77 47 77

 

کولر گازیکولر گازیکولر گازیتک کولرکولر گازیاجنرال کولر گازیکولر

آمار بازدید

امروز77
دیروز179
این هفته772
این ماه3767
مجموع47601

چهارشنبه, 01 آذر 1396 12:48
توسعه یافته توسط MARALWEB