تصویر اسلایدشو کولر گازی دایکین

اسپلیت دیواری دایکین
مشاوره با دایکین
اسپلیت مرکزی دایکین

اسپلیت دایکین

نویسنده: مدیریت سایت
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.50 (1 رای)

اسپلیت دایکین

اسپلیت دایکین سیستم تهویه مطبوع دایکین با بیش از 90 سال تجربه و قدمت در تاریخ صنعت تهویه مطبوع جهان جزء برترین ها بشمار می رود. ایده های که این شرکت در تولید محصولات خود به کاربرده است هم برای ژاپن و هم برای دنیا بی نظیر بوده است این کمپانی همیشه در صنعت برودتی در تولید و عرصه صنایع برودتی و تهویه مطبوع 40 درصد در کشور ژاپن داشته و 60 درصد از سهم بازارهای کشورهای خلیج فارس اروپا را برعهده دارد هم اکنون دایکین با دارا بودن 17 کارخانه بزرگ سرعت و دقت لازم محصولات را با توجه به نیازها و احتیاجات مردم تولید می نماید .

در رده بندی فروش محصولات برودتی دنیا این شرکت در سال 2014 فروش محصولات دایکین از مرز 10 میلیارد دلار فراتر رفت و رتبه ی اول فروش جهان را به خود اختصاص داد. اسپلیت دایکین VRVIV اسپلیت از پرمصرف ترین دستگاه های برودتی مورد استفاده در مناطق حاره ای هستند این دستگاه ها به مرور زمان تکامل یافته و پیشرفته تر می شوند سیستم های جدید VRV نسل و تکنولوژی جدید اسپلیت دو تیکه ای هستند که قابلیت های بسیار زیادی را به عنوان یک سیستم تهویه مطبوع مرکزی در اختیار مصرف کننده قرار می دهد.

VRV با کنار گذاشتن معایب کاستی های اسپلیت سنتی عملا نیاز به یک موتورخانه مرکزی را در پروژه های بزرگ حذف و با توجه به مصرف بسیار کم برق نسبت به سیستمی مشابه DX از نظر هزینه های جاری و سرمایه گذاری اولیه بسیار مقرون به صرفه می باشد .

اسپلیت دایکین :

VRV چیست؟ به معنای کنترل تغییرات حجم مایع مبرد بر اساس بار مورد نیاز می باشد این مقدار مواد نیز به توجه به نیاز سرمایشی و گرمایشی محیط به صورت هوشمندانه تغییر می کند و علاوه بر این در سیستم VRV میدان اختلاف درجه حرارت بین یونیت های داخلی و خارجی به کمترین حد خود می رسد و ضریب عملکرد (COP) سیستم به بالاترین مقدار خود خواهد رسید.

 

اسپلیت دایکین  :

خصوصیات اصلی

 • VRV -1 حذف مصرف آب

 • 2-مقدار مصرف آن در حالت اوج بار 40 درصد از مدل های مشابه کم تر است.

 • 3- لوله کشی به صورت موازی صورت میگیرد.

 • 4- به دلیل اینکه برج های خنک کننده ندارد نیاز به کنترل روزانه مخفی آب ندارد و نگهداری آن آسان است.

 • 5- تعداد یونیت های داخلی

 • 6- امکان نصب کندانسورهای در محیط های مختلف ساختمان

 • 7- حذف فضای موتور خانه

 • 8- افزایش عمر مفید کمپوسورهای مجهز به اینورتر

 • 9- میزان صدای بسیار کم

 • 10 - خط دمای تنظیم شده

اسپلیت دایکین : خصوصیات ویژه سیستم VRIVR شرکت دایکین راه اندازی ساده شارژ اتوماتیک مایع مبرد افزایش بهره وری و کارایی فصلی کاهش هزینه نصب و راه اندازی افزایش EER به میزان 187 درصد خواندن و اصلاح خطاهای احتمالی به آسانی نمایش آن در LED سلول های این سیستم از HP8تاHP20 است. گروه تهران تک آماده ارائه اطلاعات جامع و کامل تر از این زمینه می باشد.

سیستم های تهویه هوای نوع Daikin’s split و multi-split کارایی بالایی ارائه میکند, بهره ی انرژی و شیک بودن آن برای تطابق یافتن با جا و سبک زندگی.

 

مزایای اسپلیت دایکین:

 • کنترل شخصی:

هر دستگاه میتواند بصورت شخصی برای آزاد کردن هوا تنها به اتاقی که احتیاج هست بکار گرفته شود.

 • انرژی و صرفه جویی در هزینه:

برگرداننده پیشرفته و تکنولوژی گرمایشی کارایی زیاد و ذخیره انرژی با کمترین هزینه کسب کرده.

 • نصب قابل انعطاف : 

اسپیلت های فشرده ی Daikin به راحتی حتی در فضای محدود نصب میشه.

 • خط تولید گسترده :

تنوع گسترده ی محصولات با هر نوع فضای داخلی تطابق و کارایی دارد.

 

کولر گازی دایکین

Split یک دستگاه داخلی را به یک دستگاه بیرونی متصل کنید. به راحتی نصب میشه لازم نیست و نیازی به مسیر داک نداره. برای فضاهای داخلی تک مکانی با کمترین قیمت چاره این نوع تهویه هواست که یک راه حل ساده برای تک خوابه تهیه شده است.

 

کولر گازی دایکین

در چند منظوره ها پنج دستگاه داخلی به یک دستگاه خارجی وصل شده است. سیستم تهویه هوا را بصورت تکمیل برای فضاهای داخلی متعدد بدون هیچ گونه نیازی به داک نصب شده و برای هر اتاق تنظیمات کنترل جداگانه آماده شده و دستگاه های داخلی با مدل ها و طرفیت های مختلف در یک سیستم برای راه حل دستی را برای نصب در مکان های مسکونی فراهم شده است . خط تولید سایز فشرده و نصب آسان این اسپیلت هارو یکی از محبوب ترین گزینه ها برای بناهای تازه تاسیس و نوساز قرار داده.از تکنولوژی بی نظیر استفاده کنید,بعلاوه اسپلیت دایکین گنجایش بالاس تهویه هوا را داردکه با ذخیره انژی و کارایی بالایی همراه است.

 

خط تولید سایز فشرده و نصب آسان این اسپیلت هارو یکی از محبوب ترین گزینه ها برای بناهای تازه تاسیس و نوساز قرار داده.از تکنولوژی بی نظیر استفاده کنیدو بعلاوه اسپلیت دایکین گنجایش بالای تهویه هوا را داردکه با ذخیره انژی و کارایی بالایی همراه است.

نصب دیواری مدل Ururu Sarara :

با بکار گرفتن مدل جدید کولر R32U , Ururur Sarara جریان هوا را مطابق با مد روز بصورت رطوبت دار یا بدون رطوبت بدون نیاز به تانکر آب فراهم میکند.

 • جوایز Minister’s Prize 2012

 • جایزه بهترین طراحی 2013

 • جایزه طراحی red dot 2013

 

مدل نصب روی دیوار طراحی اروپا :

ویژگی دستگاه داخلی طراحی پیشرفته براق در اروپا برای بالابردن فضای داخلی با لمس مدل

جایزه Red Dot Design Award 2014

 

نصب دیواری برای بازارهای چین :

این محصولی که انرژی را دخیره میکند استاندار انرژی چین را در بر میگیرد . طیف وسیعی از انتخاب رنگها و طراحی شیک , هر گونه نصب داخلی را افزوده.

 

 نوع نصب دیواری :

این مدل ساده و با زیبا برای هر نوع دکور داخلی طراحی شده.ظاهر و کارکرد را با هم پالوده و خانه ای با محیطی آرام ایجاد میکند.

 

نوع نصب زمینی:

این مدل کولر که فضای کمی میگیرد و در عین حال ساده و مرتب و تمییز است هوا را براحتی به سراسر اتاق میرساند.

 

مدل متصل با داک :

این دستگاه ها میتوانند داخل سقف مخفی باشند تا سطح صاف وجود داشته باشد.و برای اتاق های نشیمن با سقف کوتاه مناسب هست.

 

مدل کوچک نصب بر روی سقف چند جریانی:

یک تهویه هوای مطلوب برای سقف های داخلی کم پهنا-فقط با پنل تزئینی بعد از نصب قابل دیدن میشود.

 

تکنولوژی:

آخرین تکنولوژی در زمینه کولر را فراهم کرده ؛ با نزدیک ترین نمایندگی اسپلیت دایکین برای دانستن ویژگی های موجود در ناحیه زندگی خود مشورت کنید .

 

تکنولوژی برگرداننده:

کمپرسورهای اسپلیت دایکین بوسیله ی موتور کار میکنند و سرعت چرخش موتور به قدرت آن بستگی دارد.برگرداننده میزان برق را با میزان چرخش موتور کنترل و تعدیل میکنه.برگرداننده دما را بوسیله ی کارکرد کمپرسور تثبیت میکنه تا از هدر رفت انرژی جلوگیری کنه و انرژی ذخیره بشه. حتی اتخاذ یک برگرداننده به فن موتور یک دستگاه داخلی یا بیرونی کنترل دقیق ایجاد میکند و لازمه آن ذخیره انرژی میباشد.

 

 اسپلیت دایکین R-32 چیست؟

R-32 نسل بعدس کولر هایی است که با کارایی گرما تولید میکنند و تاثیرات محیطی کمتری دارند. کولر ها وسیله ای برای رساندن گرما هستند تهویه کننده های هوا گرما راانتقال میدهند درحالیکه کولر در بین دستگاه های داخلی و خارجی در گردش هستند . اگرچه انواع مختلفی از کولر ها وجود دارد, R-32 جدیدترین کولری است که اخیرا مورد علاقه اغلب مردم قرار گرفته است.. چون R-32 بطور موثری گرما را میرساند و میتواند مصرف الکتریسیته را تقریبا تا 10 % در مقایسه با استغتده کننده های تهویه هوا کاهش دهد. بعلاوه ، در مقایسه با سایر مدل های مورد استفاده در کولرها مثل R-22 و R-410A , R-32 ها پتانسیل حرارتی سراسری دارند که یک سوم کمتر است و بخاطر تاسیرات محیطی کمش قابل توجه است. به عنوان تنها سازنده ای که هم تهویه هوا و هم کولر تولید میکند و توسعه میدهد, دایکین الویت تهویه کننده هوای R-32 را برای مصارف مسکونی شروع کرده است.

 

آلودگی های کولرهای گازی :

کولرهای مختلفی تا حالا در تهویه هوا بکار رفته اند.ادامه رو به رشد این قاعده برای محیط دنیا قابل توجه هست به خاطر Montreal Protocol in 1987 and the Kyoto Protocol in 1997 , دستاورد این تاثیرات محیطی کم تر است. اگرچه مسبر اصلی کولر R-410A پتانسیل نقص اوزون GWP دارد,مسئله گرمای جهانی هنوز هم به عنوان یک مسئله باقیست. در حالی که R-32 دارای پتانسیل 0 نقص اوزون است,کولرها تقریبا تنها دارای یک سوم GWP نسبت به مدل R-410A هستند. به هر حال, چون R-32 یک کولر واقعا متفاوت برای استفاده است.تا کنون کاربرد آن کاربردی نشده. دایکین اولین کمپانی موفق جهان در کاربرد R-32 به صورت تهویه کننده هوا به صورت کارشناسی شده به عنوان تنها سازنده ای که هم کولر و هم تهویه کننده ها را توسعه میدهد. بطور معمول, R-410A کولری هست که در کشور هاس توسعه یافته اغلب استفاده میشود.به هر حال, اگه تمامی R-410A ها تبدیل به R-32 شود, تاثیر گرمای جهانی از HFCs در سال 2030 کاهش خواهد یافت که معادل تقریبا 800 میلیون تن (19%) در مقایسه با ادامه استفاده از R-410A خواهد بود. 2 همکاری با دولت و ارگان های بین المللی کمک تکنیکی وسیعی برای بیرون آمدن کشورها به هر منطقه ای داردو هدفش استفاده وسیع کولر R-32 در سرتاسر جهان میباشد.

با هدف استفاده گسترده در سرتاسر جهان, دایکین نه تنها R-32 را میسازد و میفروشد بلکه همکاری های تکنیکی را در ظاهر شدن کشورها برای همکاری دولت ها و نهاد هاد بین المللی را فراهم کرده در هند,آزمایشات تحقیقی برای تهویه هوای نوع R-32 انجام میشود.در اجرای آموزش برای بررسی مناسب R-32 سطح تکنیکی ارتقا یافته است. با این نتیجه, دایکین تقاضاهای بسیاری را از کشورهای مختلف دریافت کرده که شامل دولت های تایلند و مالزی میباشد.کمپانی با هدف ساخت منطقه ای برای همکاری های تکنیکی برای تبدیل به R-32 . چنین پیشنهادهایی مانند آنهایی که در بالا ذکر شد برای دایکین تحسین بالا و تنوع جوایز بدست آورده است.

 

اسپلیت دایکین : تلمبه ی گرمایی چیست؟

تلمبه گرمایی تکنولوژی ذخیره انرژی است که گرما را بدون نیاز به تواید حرارت میرساند.

 

کولر گازی دایکین

 

گرمای هوا حتی در مکان هایی که معمولا سرد به نطر می آیند وجود دارد: برای مثال, قطب شمال و قطب جنوب.به هر حال چون مقدار گرما کمه ان مکان ها سرد بنطر می آیند.وقتی مقدار گرما زیاد باشد, دما بالا می رود .وقتی مقدار گرما کم باشد دما پایین میرود. مقدار گرما کم است, دما پایین می رود.

 

کولر گازی دایکین

تلمبه حرارتی تکنولوژی است که دما را بوسیله انتقال حرارت کنترل میکند.

برای مثال, چون گرما بوسیله ی انتقال حرارت از بیرون به درون اتاق انجام میشود تنها کمی الکتریسیته نیاز است.که لازمه ی ذخیره ی انرژی است.

 

اسپلیت دایکین : حرارت چگونه انتقال می یابد؟

حرارت بوسیله ی کولر حمل میشود .

کولر گازی دایکین

کولر وسیله ای برای انتقال حرارت است. کولر برای یک تهویه هوا ضروری است و مثل خون حیاتی عمل میکند.

انتقال گرما:

کولر گازی دایکین

یکی از قوانین فیزیک این هست که گرما از فضای با دمای زیاد به فضای با دمای کم انتقال پیدا میکند.

کولر گازی دایکین

برای مثال: وقتی یک قاشق گرم را بالای یک قاشق سرد قرار دهیم , قاشق سرد گرم خواهد شد. گرما از قاشق گرم به قاشق سرد انتقال پیدا میکند.

انتقال گرما زمانی که هر دو به دمای یکسانی برسند متوقف می شود.

با بکار گرفتن خواص فیزیکی گرما,کولرها گرما رو حمل میکنند و در این فرآیند کولرها تبدیل میشوند به تهیه کننده ی گرما و سرما

 

کولر گازی دایکین

 

اسپلیت دایکین : برگرداننده چیست؟

 

برگرداننده تکنولوژی ذخیره نیرو است که میزان اتلاف انرزی را بوسیله کنترل سرعت موتور در دستگاه تخمین میزند.

کولر گازی دایکین

 

دستگاههای تهویه وقتی که دمای اتاق از آن دمایی که تنظیم کردید بالاتر میرود با خنک کردن وقتی که دمای اتاق از میزان دمایی که تنظیم کردین کم تر میشه گرم میکنه برقرار نگه میدارد. سرعت موتور در نوع non-inverter از تهویه کننده های هوا ثابت باقی می مانند و دما با خاموش و روشن شدن موتور تنظیم میشود که انرژی زیادی را مصرف میکند. در نوع inverter تهویه های هوا, دما با تغییر سرعت موتور بدون روشن و خاموش شدن آن تنظیم میشود. در مقایسه با نوع non-inverter از تهویه های هوا , تهویه هواهای inverter نیروی کمتری از دست میدهند و میتوانند 30% بیشتر انرژی ذخیره کنند.

 

 

وقتی با مردی که در حال دویدن است

مقایسه کنیم نوع non-inverter شروع میکند و به سختی می ایستد,استراحت میکند .سپس دوباره شروع میکند و می ایستد و انرژی زیادی مصرف میکند. 

کولر گازی دایکین

تهویه هوای نوع برگرداننده  :

وقتی سرعت مناسبی برقرار باشد , دونده بدون اتلاف انرژی ادامه میدهد.

کولر گازی دایکین

اسپلیت دایکین : چگونه سرعت موتور کنترل میشود؟

موتور به وسیله ی آهن ربا و جریان الکتریسیته بکار می افتد موتور از دو نوع آهن ربا تشکیل شده است یکی آهن ربای ثابتی است که که نیروی طبیعی آهن ربایی دارد دیگری آهن ربای مغناتیسی است که نیروی مغناتیسی را بوسیله الکتریسیته تولید میکند. هدایت جریان الکتریکی تمایل قطبی آهن ربای مغناطیسی را مشخص می کند. قطب شمالN و قطب جنوب آهن ربا هدایت جریان برق مشخص می شوند. زمانی که هدایت جریان الکترسیسته معکوس می شود , قطب های شمال N و جنوب S آهن ربا نیز معکوس میشوند. موتور بوسیله ی سویچ کردن هدایت جریان الکتریسیته می چرخد. وقتی که آهن ربا ها با هم اتصال پیدا میکنند, یک نیروی جاذبه بین قطب شمالS و قطب جنوبN آهن ربا ایجاد میشود و و نیروی دافعی بین قطب هایی N و N و قطب های Sو S ایجاد میشود. موتور از جاذبه می چرخد و نیروی دافعه باعث تغییر در قطب های آهن ربا میشود. برگرداننده برای تنظیم سرعت هست که این مسیر جریان الکتریکی عوض میکند.و سرعت گردش موتور را تنظیم میکند. برگرداننده موتور را بوسیله ی عوض کردن مسیر جریان الکترومغناطیسی می چرخاند. علاوه بر آن, تنطیم سرعت چرخش موتور بوسیله ی کنترل با دقت سرعت عوض شده انجام میشود.

مقایسه تهویه با داک یا بدون داک :

آیا میدانید که دو نوع سیستم تهویه هوا وجود دارد؟

گروه Daikin هر دو تا خط تولید با داک یا بدون داک را از استفاده در خانه تا محیط های بزرگ مثل ادارات, فروشگاه ها, . ساختمان ها دارد.با بکار بردن ویژگی ها و توانایی های هر نوع, Daikin حوزه گسترده ای از راه کارها را برای تطبیق دادن با هر محیطی را پیشنهاد می دهد.

بدون داک تهویه هوای تکی

کولر گازی دایکین

دستگاه های داخلی بطور تکی در اتاقها برای هوای سرد یا گرم قرار دارند.

کولر گازی دایکین

هر دستگاه داخلی بطور مستقل قادر به تنظیمات دمای تکی است.

 

Ductedاسپلیت دایکین :  تهویه هوای مرکزی

کولر گازی دایکین

هوای گرم یا سرد از طریق داک ها از یک مکان مرکزی به اتاف ها فرستاده میشه.

کولر گازی دایکین

همه اتاق ها دارای تهویه هوا با تنظیمات دمای یکسان هستند.

 

اسپلیت دایکین :

درخواست خانه

تهویه هوای شخصی

کنترل شخصی دمای محیط را با افراد جوان و کودکان بر حسب نیاز های آنها در طول روز تطبیق میدهد. تهویه هوای مرکزی تهویه هوای مرکزی راحتی محیط اطراف را فراهم میکند و برای محیط هایی که در طول روز ثابت باقی میمانند مناسب است. ادارات و امکانات تهویه هوای شخصی تهویه هوای مرکزی به فضا های داخلی مثل اداره و ساختمانهای اداری اجازه میده تا بصورت مستقل دمای هر اتاق رو وفق بدهند. تهویه هوای مرکزی تهویه هوای مرکزی تهویه هوا را برای محیط های باز مثل کتابخانه ها, امکانات عمومی و خرده فروشی های بزرگ یکنواخت میکند.

 

اسپلیت DAYKIN

اسپلیت دایکن Daikin  از تکنولوژی ژاپن استفاده میکند و ساخت اروپا می باشد. دارای تکنولوژی اینورتر می باشد و سازگار با محیط زیست می باشد یعنی دارای کد R-410 می باشد. از دیگر ویژگی های مهم اسپلیت دایکین کم صداترین اسپلیت دنیا می باشد. و دارای فناوری هوشمند اینورتر می باشد مصرف برق فوق العاده پایین A++ می باشد ، از ویژگی دیگر اصلی این نوع اسپلیت راندمان بالا تا 59/4W می باشد. 2 سال گارانتی قطعات و 15 سال خدمات پس از فروش می باشد .5 سال گارانتی کمپرسور است .

 

 ویژگی دیگر این نوع اسپلیت دایکین Daykin

 • بالاترین راندمان با استفاده از کمپرسور DC inverter

 • مصرف برق فوق العاده پایین با ضریب عملکرد بالا

 • کم صداترین اسپلیت دنیا با سطح صدای 19db(A)

 • مجهز به چشم هوشمند جهت کنترل حداکثر راحتی شما

 • قابلیت تامین سرمایش از دمای منفی 10 درجه تا دمای 46 درجه سانتی گراد

 • قابلیت تامین گرما از دمای منفی 10 درجه تا دمای 46 درجه سانتی گراد

 • قابلیت تامین کنترل از راه دور

 • کمترین ثاثیر بر گرمایش جهانی در جهت حفظ محیط زیست .

اسپلیت DAYKIN  | کویل سرماشی

استفاده از کویل های سرمایشی عموما به هواسازها محدود می شود اگر چه بعضی مواقع کویل بازسرمایش در رطوبت زدایی شیمیایی نیز استفاده می شوند این کویل بر دو نوع هستند کویل انبساط مستقیم و کویل های با آب سرد یا آب نمک.

اسپلیت دایکین | کویل های انبساط مستقیم

کویل های انبساط مستقیم به علت ماهیت آنها توسط کنترل های دو وضعیتی با تفاضل عمل وسیع کنترل می شوند با این وجود این سیستم ها اغلب در دستگاه های کوچک که به کنترل دقیق نیاز ندارند به کار می روند طریقه ی کنترل کویل انبساط DX را نشان می دهد ترموستات اتاق شیر سولوئویید را باز کرده و به مایع مبرد اجازه می دهد تا از شیر انبساط فشار شکن عبور کرده و به کویل برود شیر انبساط بر حسب نقطه ی تنظیم آن طوری تنظیم می شود که حداقل دمای مکش مبرد را حفظ کند ترموستات حدی دما پایین t2 از سرد شدن بیش از حد هوای رفت جلوگیری می کند .

 

معرفی شرکت کولر

این مجموعه با سالها تجربه در زمینه واردات انواع تجهیرات سرمایشی و گرمایشی با برند های جهانی گری ، اجنرال و دایکین توانسته است گام بسیار بزرگی در زمینه واردات ، پخش و نصب و نگهداری تجهیزات صنایع برودتی بردارد . این مجموعه دارای مجوز رسمی از اتحادیه و همچنین مجوز رسمی نمایندگی گری ؛ نمایندگی اجنرال و نمایندگی دایکین در ایران را دارد . و اقدام به فروش انواع کولر گازی گری ، اسپلیت اجنرال ، کولر گازی دایکین می نماید . این شرکت با نام تجاری تک کولر در تمام شهر های ایران نمایندگی دارد و دفتر اصلی نمایندگی گری تهران در خیابان دماوند که آدرس دقیق و لوکیشن آن در سایت درج شده است قرار دارد . این مجموعه در زمینه فروش و نصب و نگهداری داکت اسپلیت گری  و داکت اسپلیت اجنرال دارای سابقه و پروژه های مختلف اجرایی نیز می باشد که توضیحات کامل آن در صفحه ی تخصصی ان قرار داده ایم .

از دیگر مجوز های موجود این شرکت داشتن مجوز فروش محصولات دایکین با نام تجاری نمایندگی دایکین است که در این بخش واحد اجرایی ویژه این برند تشکیل داده  و در این واحد فروشVRV دایکین به صورت ویژه و با تخفیف قرار دارد . اگر نیاز به اطلاعات بیشتر دارید می توانید با کارشناس های بر خط ما به صورت شبانه روزی مکاتبه نمایید.

نمایش بیشتر
نمایش کمتر