0
0

اسپلیت یونیت دیواری

نویسنده:
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)

اسپلیت یونیت دیواری

مجموعه تک کولر تهران ارائه کننده جدیدترین اسپلیت یونیت دیواری در ایران می باشد.  این مجموعه با دارا بودن نمایندگی فروش و تعمیرات انواع اسپلیت یونیت دیواری های روز دنیا و سال های متمادی سابقه فروش دارد. این مجموعه انواع اسپلیت یونیت دیواری با برندهای اصل و به روز و پیشرفته و کم مصرف دنیا را در ایران به فروش میرساند.

 

انواع اسپلیت یونیت دیواری

  • اسپلیت یونیت دیواری اجنرال

  • اسپلیت یونیت دیواری گری

  • اسپلیت یونیت دیواری دایکین

  • اسپلیت یونیت دیواری سامسونگ


اسپلیت یونیت دیواری


اول باید به این نکته اشاره کنیم اسپلیت یونیت دیواری همان کولر گازی است که از سیستمی مشابه کولر گازی برای خنک کردن استفاده می کند ، و به صورت عمده تفاوتی در آن دیده نمی‌شود. در واقع در زبان انگلیسی کولر گازی به اسپلیت مشهور می باشد. و تعریف آن در زبان فارسی به کولر گازی است .

مکانیزمی اسپلیت یونیت دیواری

اسپلیت یونیت دیواری نوعی سیستم تهویه هوایی می باشد که با تبدیل کردن گاز به مایع و دوباره مایع به  گاز سرمای  موجود در هوای دریافتی از محیط که توسط اپراتور صورت گرفته را می‌گیرد و آن را به محیط اتاق پرتاب می کند. در این دستگاهها به دلیل اینکه ترموستات استفاده می شود، اغلب خنک سازی به صورت اتوماتیک و بر روی درجه دلخواه میشود تنظیم کرد.

اسپلیت یونیت دیواری دارای اینورتر

مکانیزم آن به این صورت است که در اسپلیت یونیت دیواری قدیمی مثلا اگر دما در روی ۲۰ درجه سانتیگراد ست میشد دمای اتاق پس از رسیدن به این دمای مدنظر اسپلیت یونیت دیواری خاموش می شد. همین روشن و خاموش شدن متمادی اسپلیت یونیت دیواری باعث اصطحلاک و خرابی و مصرف بیش از حد انرژی برق می‌شود که در سیستم های جدید اسپلیت یونیت دیواری این چنین نمی باشد.

 

 

 

تماس با کارشناس