کولر گازی

نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش برند های اصلی گری ، اجنرال و دایکین در ایران .

معنای تعهد را
با تک کولر تجربه کنید

Arrow
Arrow
Slider

تجربه متفاوت
استفاده از خدمات تک کولر

ارائه خدمات با کیفیت
در سراسر ایران
پاسخگویی شبانه روزی
در ۳۶۵ روز سال
نیروی کار متخصص
با ۲۰ سال تجربه
۱۸۰ روز ضمانت
کیفیت خدمات

با چهار خدمت متمایز تک کولر آشنا شوید

فروش آنلاین

تک کولر به صورت مجازی توسط وب سایت آنلاین کلیه دستگاه های برودتی خود را به فروش می رساند.

اطلاعات بیشتر

اجرای پروژه ها

طراحی و راه اندازی انواع پروژه های کوچک و بزرگ سازمانی و اداری و ساختمانی را انجام می دهد.

اطلاعات بیشتر

نصب و راه اندازی

در کمتر از 24 ساعت با بهره گیری از تکنسین‌های آموزش دیده و مجرب در زمان درخواستی شما.

اطلاعات بیشتر

تعمیرات

با بیش از 20 سال تجربه با استفاده از نیروی کار متخصص و قطعات اصلی در محل شما.

اطلاعات بیشتر

چرا تک کولر؟

تک کولر با دارا بودن سالها تجربه در زمینه فروش انواع برند اصلی سیستم های برودتی اعم از کولر گازی ، داکت اسپلیت ، اسپلیت کاستی ، چیلر ، تهویه هوا ، تصفیه هوا ، کولر آسانسور ، فن کوئل ، .... و ارائه خدمات پس از فروش و همچین اجرای پروژه های کوچک و بزرگ در زمینه صنایع برودتی ، و نمایندگی اصلی گری ، اجنرال ، دایکین ، ایران رادیاتور به صورت آنلاین به فروش و تعمیرات و خدمات پس از فروش خود ادامه می دهد .

021-77477766

بازده «دارا یکم» ۸۶ درصدبازده نخستین صندوق سرمایه‌گذاری دولتی (ETF) موسوم به دارا یکم ۴۰ روز پس از پذیره‌نویسی به مرز ۱۰۰ درصد نزدیک شده است.

براساس بررسی‌های آماری یونیت‌های صندوق دارا یکم از روز پذیره نویسی تاکنون رشد یک میلیون و ۷۲۰ هزار تومانی ارزش دارایی‌شان را تجربه کرده‌اند. به این ترتیب، تا دیروز، با رشد خالص ارزش دارایی صندوق سرمایه‌گذاری دارا یکم مجموع ارزش دارایی ۲ میلیون تومانی سرمایه‌گذاران در این صندوق به ۳ میلیون و ۷۲۰ هزار تومان افزایش یافته است.احتمالا ارزش این صندوق همچنان رو به بالا حرکت خواهد کرد.در ۴۰ روز سپری شده از پذیره‌نویسی دارا یکم، سهام شرکت‌های وبملت ۱۰۹ درصد،‌ البرز ۱۰۳ درصد، وتجارت ۱۰۱ درصد،‌ وبصادر ۸۵ درصد و اتکام ۳۲ درصد بازده برای صندوق داشته‌اند.

اثر سهام بانک‌ها

 هر سهم بانک تجارت در ابتدای عرضه این صندوق ۱۰۴ تومان ارزش‌گذاری شده بود، ولی حالا ارزش سهام وتجارت با رشد ۱۰۱ درصدی همراه شده و به ۲۱۰ تومان رسیده است.همچنین با نگاهی به فهرست قیمت‌های موجود در سبد(پرتفوی) صندوق دارا یکم مشاهده می‌شود بازده سهام بانک صادرات به ۸۵ درصد رسیده، قیمت سهام این بانک در روز ۱۴ اردیبهشت‌ماه در محدوده ۱۰۷ تومان قرار داشت اما حالا قیمت سهام بانک صادرات ۱۹۹ تومان است. سهام وبصادر کمترین بازدهی را بین سه بانک موجود در سبد سرمایه‌گذاری دارا یکم داشته است. بررسی بازده سهام موجود در صندوق سرمایه‌‌گذاری واسطه‌گری مالی یکم نشان می‌دهد بانک ملت بیشترین بازده را برای سهامداران خود به ارمغان آورده؛ سهام وبملت با رقم یک هزارو ۴۵ تومان وارد سبد دارا یکم شد اما قیمت این سهام در روز شنبه ۲۴ خردادماه با رشد ۱۰۹ درصدی به رقم ۲ هزارو ۱۹۰ تومان رسید.
اثر سهام بیمه‌ها

آمار‌ها نشان می‌دهند در سبد دارایکم، شرکت بیمه اتکایی امین کمترین بازده را به ثبت رسانده است. قیمت سهام این شرکت که در ابتدای حضورش در صندوق سرمایه‌‌گذاری واسطه‌گری مالی یکم ۵۹۳ تومانی بود ولی حالا پس از رشد ۳۲ درصدی در ۴۰ روز گذشته، قیمت هر سهم آن به ۷۸۶ تومان رسیده است. افزون بر این بیمه البرز نیز با صعود قابل توجهی همراه شده  است. قیمت سهام این شرکت که ۴۰ روز پیش ۷۶۵ تومان بود در تاریخ ۲۴ خردادماه با ۱۰۳ درصد رشد به محدوده یک هزارو ۵۵۵ تومان رسید.
عرضه یونیت‌های باقی مانده

در زمان عرضه صندوق دارایکم از ۱۷ هزار میلیارد تومان مجموع ارزش یونیت‌هایش، فقط ۵ هزار میلیارد تومان آن، فروخته شد و ۱۲ هزار میلیارد تومان باقی مانده در دست دولت ماند اما حالا با توجه به برنامه دولت برای عرضه صندوق‌های سرمایه‌گذاری (ETF) خودرو و پتروشیمی در تابستان امسال، این احتمال وجود دارد که ۱۲ هزار میلیارد تومان باقی‌مانده از صندوق سرمایه‌گذاری واسطه‌گری مالی یکم هم در بازار اوراق بهادار امکان عرضه به عموم مردم را پیدا کنند. عرضه‌ای که احتمالا برخلاف عرضه اولیه برمبنای نرخ روز خالص ارزش دارایی (NAV) این صندوق انجام خواهد گرفت. /دنیای اقتصاد

نمایندگی گری | کولر گریکولر گازی گری | اسپلیت گری | داکت اسپلیت گری | شرکت گری | کولر کم مصرف گری | تصفیه هوا گری

نمایندگی اجنرال | کولر اجنرال | کولر گازی اوجنرال | اسپلیت اجنرال | داکت اسپلیت اجنرال | شرکت اجنرال | کولر گازی کم مصرف اجنرال

با ارائه راه حل های مهندسی برای کلیه پروژه های سرمایشی و گرمایشی از یک سو و تنوع و کامل بودن سبد محصولات از کولر گازی اسپلیت تا انواع چیلر،فن کویل، هواساز، برج خنک کن، پکیج پشت بامی، سرمایش دیتا سنتر، دیگ آب گرم، پکیج دیواری، کولر آسانسور، تهویه دریایی و تصفیه هوا از سوی دیگر، امکان پاسخگوئی به نیازهای تهویه مطبوع را با بکارگیری یک یا چند نوع محصول توسط کارشناسان متخصص این شرکت، فراهم نموده است.

تماس با کارشناس