0
0
تعمیرات کولر گازی
 
با مجوز رسمی از صنف تولید کنندگان و تعمیرکاران صنایع برودتی ، تهویه مطبوع ،  قطعات یدکی تهران

 021-77151400

 

تعمیرات حرفه ای کولر گازی

تعمیرگاه رسمی کولرگازی و صنایع وابسته

با نیم قرن تجربه
با گارانتی اصل و رسمی
فروش ، نصب ، تعمیرات انواع کولر گازی
اجنرال ، گری ، دایکین ، سامسونگ ، ال جی ، ایران رادیاتور
تضمین بهترین قیمت
 


تهران ، خیابان دماوند ، بعد از 30 متری نارمک ، نبش خیابان مسعود سعد ، پلاک 468 ، واحد 2
تعمیرات کولر گازی سامسونگ
تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور
تعمیرات کولر گازی دایکین
تعمیرات کولر گازی ال جی
تعمیرات کولر گازی اجنرال
تعمیرات کولر گازی گری

تعمیرات کولر گازی میر داماد نارمک

نویسنده:
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)


تعمیرات کولر گازی میر داماد نارمک

پرند های کولر گازی و صنایع برودتی تک کولر ؛ با دارا بودن کادری زبده و متخصص در زمینه تعمیرات و پشتیبانی انواع دستگاه های برودتی علی الخصوص تعمیرات کولر گازی ( انواع برندها ) ، آماده ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات می باشد. این مجموعه سعی می‌کند پس از دریافت خواسته مشتری مبنی بر اینکه تعمیرات باید در کولر گازی آنها صورت بگیرد در محل حاضر و دستگاه مورد نظر را بررسی می‌کند و پس از مشخص شدن ایراد دستگاه گزارش آن را به مشتری ارائه می دهند همراه با این گزارش هزینه آن را که ممکن است این هزینه فقط هزینه تزریق گاز یا هزینه تعمیرات یا هزینه تعویض قطعه باشد. البته مقداری از هزینه تعمیرات ، مربوط به ایاب و ذهاب کارشناس می باشد البته در تعمیرات کولر گازی تعمیرات کولر گازی میر داماد نارمک این اطمینان به شما داده می شود که از قطعات اصلی و اور میر داماد نارمک نال استفاده می شود این مجموعه سال‌هاست که نمایندگی فروش و نمایندگی خدمات پس از فروش برندهای شرکت گری ، شرکت دایکین ، شرکت اجنرال و نمایندگی ایران رادیاتور را دارا می باشند در این سال ها سعی کرده ایم که به بهترین روش ممکن با مشتریان عزیز در ارتباط باشیم.تعمیرات کولر گازی اجنرال

کولر گازی اجنرال یکی از پیشرفته ترین دستگاه های تولیدی در زمینه کولر گازی و صنایع ویلامایش و گرمایش در دنیا می باشد این مجموعه به خاطر اینکه نمایندگی رسمی اوجنرال را دار می باشد در زمینه تامین قطعات اصل و اور میر داماد نارمک نال هیچ مشکلی ندارد .در زمینه تعمیرات نیز از بهترین تکنسین های مربوطه ، و در موقع نصب و راه اندازی از زبده‌ترین کارشناس های نصب استفاده می نماید. این تکنسین ها در دوره های ویژه آموزش که توسط اتحادیه صنایع برودتی برگزار می‌شود شرکت می نمایند . و دور دیده این مجموعه خواهند بود در ضمن ما هم تمام اعتبار و سابقه خود را در گرو انتخاب بهترین تکنسین گذاشتیم و صد در صد بسیار حساس هستیم در مورد انتخاب تکنسین برای مجموعه و همچنین ادامه همکاری با کارشناس های حاضر در مجموعه.خلاصه هدف ما در ابتدا جلب رضایت مشتریان می باشد و تمام سعی می‌کنیم در اجرای و رسیدن به اهداف مجموعه خود ویلابلند باشیم تعمیرات کولر گازی تک کولر به دلیل سابقه فراوان هم در زمینه فروش هم در زمینه‌ی نصب و نگهداری تعمیرات توانسته از اعتبار خاصی بین مشتریان حقیقی و حقوقی کسب نماید . در حال حاضر بسیاری از اداره جات ها و سازمان ها و ارگان ها و بیمارستان ها ، کارخانجات بزرگ و نیمه بزرگ فعال کشور همچنین سازمان های نظامی کشور با این مجموعه در زمینه نصب و نگهداری کولرگازی ارتباط دارند و جزو مشتریان دائمی هم در زمینه خرید کولرگازی و هم در زمینه نصب و نگهداری رفع ایرادات احتمالی هستند.

 

 

تعمیرات کولر گازی میر داماد نارمک - توسط کادری زبده

تعمیرات کولر گازی گری

کولر گازی گری یکی از پرفروش ترین کولر گازی در سطح کشور می باشد تمام کولر گازی های به فروش رفته توسط پرند گری جز بهترین مدل های تولیدی این برند جهانی می باشد این مجموعه تمامی کولر گازی ها را با گارانتی نصب و تعمیرات به مشتریان ارائه داده است لذا اگر به هر دلیلی این کولر گازی نقص فنی داشته باشد در اولین فرصت با اعزام کادر به محل ایرادات و اشکالات فنی را چک می نماید البته ممکنه شما عزیزان قبلا اقدام به خرید کولر گازی گری کرده‌اید و دوره گارانتی آن تمام شده است و دستگاه ایراد فنی دارد به هر حال این مورد هم ما آماده هستیم تکنسین خود را به محل اعزام نمایم تا اگر به هر دلیلی نقص فنی داشته باشد آن را تعمیر و برای کار کردن دوباره آماده نماید.

 

تعمیرات کولر گازی میر داماد نارمک - تمام برندها

تعمیرات کولرگازی گری مدل g2

برای تعمیرات این مدل از کولر گازی گری ابتدا باید کارشناس های بر خط و تلفنی ما تماس برقرار نمایید و اعلام مشکل و خرابی نمایید کارشناسهای ما سوالاتی از شما خواهند پرسید خواهشمند است با دقت به این سوالات جواب دهید و پس از آن با اعلام تقریبی هزینه تعمیرات کولر گازی ، تکنسین به محل اعزام می‌شود و پس از رفع ایرادات احتمالی و تعمیر کولر گازی شما فاکتور رسمی به شما ارائه می شود و حتی قطعاتی که مصرف شده است دارای گارانتی خواهند بود.

 

تعمیرات کولر گازی میر داماد نارمک - توسط تکنسین دوره دیده

تعمیرات کولر گازی گری مدل g4

کولر گازی این مدل جزو پرفروش ترین کولر گازی در سطح کشور است و به همین دلیل ممکن تعدادی از این مدل ها دارای نقص فنی به هر دلیلی شوند چون وسایل برقی هستند به هر دلیلی ممکن از این اتفاقات بیفتد ما با اعزام تکنسین زبده و کارآمد به محل در اویلاع وقت از دستگاه شما را تعمیر می نمایم . نیرویی که توسط ما به محل اعزام می‌شود نیروی کاملاً تایید شده می باشند خواهش می کنیم از تعمیرکارهای کولر گازی غیر رسمی ، بدون نام و نشان جهت انجام تعمیرات کولر گازی درخواست پشیمانی ننمایید.

 

تعمیرات کولر گازی میر داماد نارمک - با ارائه فاکتور رسمی

تعمیرات کولرگازی گری مدل q2

به هر دلیلی اگر کولر گازی گری شماکه مدلq2 می باشد ایراد فنی پیدا کرده روشن نشد و یا اگر روشن شد و باد ویلادی تولید نکرد و یا این که صدای خاصی از کولر گازی حین روشن بودن خارج شد حتما در اویلاع وقت با مجموعه کولر گازی تک کولر تماس گرفته تا تکنسین را به محل اعزام نماییم. تکنسین و تعمیرکار کولر گازی که در مجموع کولر گازی تک کولر کار می‌کنند همگی دارای مجوز ، و از فیلترهای خاص استخدامی رد شده‌اند پس شما به هیچ وجه نگران نباشید و در پایان کار را از این عزیزان فاکتور رسمی مهرشده دریافت کنید و از پرداخت هزینه خارج از فاکتور جدا خودداری نمایید.

 

تعمیرات کولر گازی میر داماد نارمک - با نرخ اتحادیه

تعمیرات کولرکازی گری مدل r4

در این نوع مدل کولر گازی اگر دستگاه تولید ویلاما و گرما ای شما به هر دلیلی دچار نقص فنی شد می‌توانید قبل از هر اقدامی و دستکاری با مجموعه کولر گازی تک کولر ابتدا تماس بگیرید کارشناس های آنلاین ما ابتدا از وضعیت فعلی دستگاه های شما سوالاتی را خواهند پرسید اگر مشکل شما ساده باشد باشه تلفنی آن را حل خواهد کرد و دیگر نیازی به اعزام نیرو تعمیرکار به محل ندارد اما اگر طبق گفته ها و راهنمایی های شما مشکل موجود در دستگاه شما نیاز به حضور کارشناس ما در محل و مشاهده دستگاه بود با هماهنگی مشتری تکنسین برای تعمیر به محل اعزام می‌شوند لطفاً زمان دقیق حضور تعمیرکار را به کارشناس تلفنی اعلام نمایید تا تعمیرکار دقیقا در زمان تعیین شده توسط شما در محل حضور برسد.

 

تعمیرات کولر گازی میر داماد نارمک - در محل

تعمیرات کولر گازی دایکین:

مجموعه کولر گازی تک کولر در زمینه تعمیرات انواع مدل های کولر های گازی دایکین نیز فعالیت می نماید البته اگر در مورد خرید کولر گازی سوالاتی دارید از کارشناسان فروش کولر گازی ما در ارتباط باشید چون این واحد بخش تخصصی تعمیرات کولر گازی برندهای دایکی می باشد در این واحد پس از دریافت درخواست مشتری ویلایع تیم تعمیراتی به محل اعزام می‌شوند تا در محل دستگاه کولر گازی دقیقا مورد بررسی قرار بگیرد اگر دستگاه شما نقص فنی کوچکی داشته باشد درمحل اقدام به تعمیر کولرگازی می نمایید اما اگر نقص و ایراد کلی شامل دستگاه شما باشد به محل مجموعه کولر گازی تک کولر انتقال و در این مکان اقدام به تعمیر می نماید البته در ۹۰ درصد موارد مشکل ها سعی می‌کنیم در محل حل شود.


تعمیرات کولر گازی میر داماد نارمک - با ارائه قطعات اور میر داماد نارمک نال

تعمیرات داکت اسپلیت دایکین :

در تولیدات برند دایکین داکت اسپلیت نیز دیده می شود و ممکن است نمایندگان ساختمان های بزرگ برج ها شرکت ها و سازمان ها ارگان های دولتی و خصوصی که از داکت اسپلیت استفاده کرده‌اند به هر دلیلی دچار نقض شده باشند می توانند جهت تعمیرات داکت اسپلیت دایکین و انواع کولر گازی و اسپلیت دیواری با پرند دایکین در ارتباط باشند این مجموعه آماده از بهترین تکنسین های خود را در محل اعزام نماید این تکنسین ها دوره های ویژه تعمیراتی را دیده اند و به عنوان اعتبار به محل اعزام می شوند و می توانند هدف فقط و فقط کسب رضایت مشتریان می باشد.

 

تعمیرات کولر گازی میر داماد نارمک - فوری

تعمیرات تصفیه هوای دایکین :

در مواقعی که به هر دلیلی هوای محل زندگی شما آلوده می‌شود و این آلودگی هوا لالههای بزرگ جزو مشکلات بزرگی برای سلامتی افراد می باشد . عزیزان اقدام به خرید تصفیه هوا می نمایند که بعد از مدتی به هر دلیل ممکن است این دستگاه‌هادارای مشکل شوند و کارایی خود را از دست بدهند ، مجموعه کولر گازی تک کولر اعلام آمادگی می نماید که کلیه ایرادات احتمالی در دستگاه‌های تصفیه هوا را اطلاع دارد و می‌داند روش های حل هر یک از این موارد چه می باشد به همین خاطر مجموعه کولر گازی تک کولر بعد از تعمیرات کولر گازی و داکت اسپلیت اعلام می دارد که در زمینه تعمیرات تصفیه هوا نیز تخصص دارد. تعمیرات تصفیه هوا گری و تعمیرات تصفیه هوا بلوایر

 


تعمیرات کولر گازی میر داماد نارمک - اعزام در محل

تعمیرات کولرگازی مدل ftxb

کولر گازی دایکین مدل ftxb خود بهترین مدل های تولیدی کارخانجات دایکین می باشد این مدلها به هر دلیل اگر دچار نقص فنی شود مجموعه کولر گازی تک کولر می‌تواند با اعزام کارشناس به محل ، کولر گازی شما را تعمیر نماید متخصصین تعمیرات کولر گازی به صورت شبانه روزی با استفاده از جدیدترین تکنیک های تعمیرات و خطایابی در خدمت عزیزان جهت کسب رضایت شما گام بر می دارند . تیم‌های کارشناس و تعمیرات در محل کولر گازی تک کولر جهت رفع ایرادات مشکلات فنی و همچنین کارشناسی جهت خرید بهترین مدل های کولر گازی دایکین در خدمت شما عزیزان می باشد.

 

تعمیرات کولر گازی اینورتر گری

اگر سیستم کولر و یا سیستم های برودتی شما به هر دلیلی خراب شد و دچار نقص فنی شد می توانید با گروه تخصصی تعمیراتی تک کولر هماهنگی های لازم را انجام دهید ، ما در کمترین فرصت ممکن در خدمت شما عزیزان هستیم برای اینکه مشکل شما را حل نمائیم از تکنیک های حرفه ای و کارشناس های زبده استفاده می کنیم و در استخدام این چنین افراد سعی میکنیم فیلتر های خاصی را قرار بدهیم که بهترین افراد به استخدام مجموعه ما در آیند .فقط بحث تعمیرات نیست شما باید این اطمینان را داشته باشید پس از تعمیرات باید آن مجموعه در هر صورت پاسخگو باشد و اگر مشکلی برای شما ایجاد کردند قابل پیگیری قانونی باشد . تعمیرات کولر گازی تعمیرات کولر گازی میر داماد نارمک چون دارای مجوز فروش از نمایندگی گری را در ایران دارا می باشد. اگر نیاز به تعویض قطعه باشد خیلی ویلایع این مشکل را بر طرف و قطعه اصلی و با کیفیت تر را بر روی دستگاه شما سوار میکند . تعمیرات کولر گازی اینورتردار گری با استفاده از با تجربه ترین تیم های تعمیراتی توسط تک کولر به صورت شبانه روزی و علم آگاهی کامل آماده ارائه خدمات نوین تعمیرات برای شما عزیزان هستیم با ما باشید دیگر نگران تعمیر کولرگازی تعمیرات کولر گازی میر داماد نارمک خود نباشید.مجموعه تک کولر تهران با دارا بودن نمایندگی گری ، تمام محصولات آن با گارانتی اصل ، کار و خدمات پس از فروش انواع سیستم های برودتی را برعهده دارد. تعمیرات انواع محصولات روز دنیای کولر گازی گری را برعهده دارد. لذا از عزیزان خواهشمندیم در زمینه نصب و تعمیرات کولر گازی اینورتردار اجنرالو سیستم های برودتی به هر مجموعه و تعمیرکاری اعتماد نکنید ؛چرا هستند کسانی که هیچ تخصص کافی در زمینه تعمیرات محصولات برودتی و کولر گازی اجنرال را نداشته و باعث بروز مشکلات عدید ه ای خواهند شد . لذا به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم اگر ملاحظه گردید که کولرگازی گری شما به هر دلیلی نقص فنی دارد و یا کار نمی کند و یا اگر کار می کند اما کارایی کافی را ندارد نگران نباشید ....

بدون اینکه کار خاصی را انجام دهید ابتدا دستگاه را خاموش نمائید و از دستکاری آن به جد اجتناب نمایید.

پس با شماره های ما ارتباط برقرار کرده و از کارشناس های ما در این زمینه اطلاعات کافی را دریافت نمایید.

 

تعمیرات کولر گازی اینورتر اجنرال

نسبت به رفع ایرادات احتمالی در نصب و تعمیرات کولر گازی اینورتردار اجنرال باید حتما به نکات زیادی توجه کرد به محیطی که یونیت قرار است گیرد . اگر موقع نصب کارشناس حرفه ای در محل باشد حتما جلوی بسیاری از ایرادات احتمالی در آینده را خواهد گرفت پس حتما در موقع نصب و تعمیرات از گروه های مجاز و حرفه ای در زمینه استفاده نمائید .اگر شما عزیزان از محصولات کولر گازی اجنرال ، داکت اسپلت ، اسپلت ایستاده ، کولر پنجره ای ، سیستم مالتی پنل پیشرفته ، استفاده می کنید و ممکن است به هر دلیلی ایرادات و مشکلاتی برای دستگاه شما پیش بیاید لذا در این صورت شما حتما با نمایندگی آن تماس بگیرید خیلی بهتر است و هم از نظر هزینه ای و هم از نظر کیفیت تعمیراتی کار خیلی خوبی خواهید کرد ما در این جا اعلام میکنیم با دارا بودن نمایندگی کولر گازی تعمیرات کولر گازی میر داماد نارمک هم در زمینه فروش و هم در زمینه تعمیرات دستگاه های مربوطه آماده خدمت رسانی به هر صورت هستیم تلفن ها و خطوط تماس ما به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان هستند ما در کنار شما عزیزان هستیم بهترین خدمات را ارائه دهیم با کم ترین هزینه ممکن با بهترین خدمات و ارائه کاورهای و قطعات اصل دستگاه شما در ویلایع ترین زمان ممکن می توانیم به مشکل شما رسیدگی و نسبت به حل مشکل با کمترین هزینه ممکن اقدام نمائیم ما به صورت 24 ساعته در خدمت شما عزیزان هستیم هرگونه مشکل و ایراد فنی در دستگاه شما موجود باشد ما در اویلاع وقت به حل آن مشکل اقدام خواهیم کرد با ما باشید و از خدمات تک کولر بهترین استفاده را ببرید ما آماده شنیدن هر گونه انتقادات و پیشنهادات هستیم .تک کولر با دارا بودن نمایندگی فروش کولر گازی اجنرال هم فروش این محصوات را برعهده دارد و هم در کنار آن کار تعمیرات کولر گازی اینورتردار اجنرالرا برعهده دارد اگر شما کولر گازی اجنرال ، داکت اسپلت ، کولر گازی اجنرال ، کولر گازی اجنرال پنجره ای ، سیستم مولتی پنل ، را دارا هستند و هرگونه عیب و مشکلی برای سیستم شما پیش بیاید فقط کافی است با تلفن های دفتر ما تماس حاصل فرمائید.تا ما اعزام یک نیروی متخصص و کارگران مشکل شما را یافته و علت عیب موجود در دستگاه شما را یافته و نسبت به حل مشکل اقدام نماید خواهشمندیم جهت جلوگیری از مشکلات های فراوان اعم از حقوقی و مالی و ضربه های ناشی از آن به هر گروه و تیم های تعمیراتی اعتماد نفرمائید و ما در کنار شما هستیم چون نمایندگی کولر گازی اجنرال را داریم قطعات معیوب و خراب شما را به آسانی و تعمیر این دستگاه ها را نمی تواند داشته باشد.

 

تعمیرات کولر گازی کم مصرف اوجنرال

تعمیرات کولر گازی کم مصرف گری

 

نمایش بیشتر
نمایش کمتر