کولر گازی

نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش برند های اصلی گری ، اجنرال و دایکین در ایران .

معنای تعهد را
با تک کولر تجربه کنید

Arrow
Arrow
Slider

تجربه متفاوت
استفاده از خدمات تک کولر

ارائه خدمات با کیفیت
در سراسر ایران
پاسخگویی شبانه روزی
در ۳۶۵ روز سال
نیروی کار متخصص
با ۲۰ سال تجربه
۱۸۰ روز ضمانت
کیفیت خدمات

با چهار خدمت متمایز تک کولر آشنا شوید

فروش آنلاین

تک کولر به صورت مجازی توسط وب سایت آنلاین کلیه دستگاه های برودتی خود را به فروش می رساند.

اطلاعات بیشتر

اجرای پروژه ها

طراحی و راه اندازی انواع پروژه های کوچک و بزرگ سازمانی و اداری و ساختمانی را انجام می دهد.

اطلاعات بیشتر

نصب و راه اندازی

در کمتر از 24 ساعت با بهره گیری از تکنسین‌های آموزش دیده و مجرب در زمان درخواستی شما.

اطلاعات بیشتر

تعمیرات

با بیش از 20 سال تجربه با استفاده از نیروی کار متخصص و قطعات اصلی در محل شما.

اطلاعات بیشتر

چرا تک کولر؟

تک کولر با دارا بودن سالها تجربه در زمینه فروش انواع برند اصلی سیستم های برودتی اعم از کولر گازی ، داکت اسپلیت ، اسپلیت کاستی ، چیلر ، تهویه هوا ، تصفیه هوا ، کولر آسانسور ، فن کوئل ، .... و ارائه خدمات پس از فروش و همچین اجرای پروژه های کوچک و بزرگ در زمینه صنایع برودتی ، و نمایندگی اصلی گری ، اجنرال ، دایکین ، ایران رادیاتور به صورت آنلاین به فروش و تعمیرات و خدمات پس از فروش خود ادامه می دهد .

021-77477766

خروج محتاطانه ایران از سوریه، ورود کم‌خطر به ونزوئلا
📌 نفتکش‌های ایرانی یکی پس از دیگری به سواحل ونزوئلا رسیدند. تلویزیون دولتی تحت نظارت نیکلاس مادورو با پخش تصاویری از مقامات جمهوری اسلامی ایران به استقبال محموله‌های سوخت رفت که این روزها ونزوئلا به شدت به آن نیازمند است. کاراکاس می‌گوید، این نشانه برادری، استقلال، اتحاد و نقطه عطفی در روابط دوجانبه است. سفارت ایران در ونزوئلا هم در پیامی توییتری از اسکورت نیروهای مسلح ونزوئلا تقدیر کرده و نوشته «زنده‌باد دوستی بین ایران و ونزوئلا».

📌 برخی ناظران بر این باورند که ورود بدون مانع نفتکش‌های ایرانی به آب‌های ونزوئلا سرآغاز پروژه شکست تحریم‌ها و فصل جدیدی از همکاری‌ها است که می‌تواند بازار نفت را نیز تحت تاثیر قرار دهد. برخی هم به شکل‌گیری جبهه‌ای با مشارکت چین اشاره می‌کنند.

📌 ایران و ونزوئلا، دو تولید کننده بزرگ نفت در جهان در اوایل دهه ۸۰ شمسی، در دوره‌ای که صنعت نفت و وضعیت اقتصادی ایران در شرایط به مراتب بهتری قرار داشت، نیز تجربه‌ای مشابه داشتند و البته هیچگاه نتوانستند نظم جهانی یا بازار نفت را به چالش بکشند. البته در بحث تحریم‌ها، فارغ از منافع اقتصادی که تهران می‌تواند از ونزوئلا انتظار داشته باشد، دست‌کم روی کاغذ این تحریم‌ها را نقض کرده و در بهره‌برداری تبلیغاتی از آن نیز موفق بوده است.

📌 در هفته‌های اخیر گزارش‌های متعددی از آغاز خروج نیروهای تحت حمایت جمهوری اسلامی از سوریه منتشر می‌شود. روندی که به نظر می‌رسد بدون هماهنگی اسرائیل، روسیه، سوریه و ایالات‌متحده امکان‌پذیر نباشد. از سوی دیگر به موازات روی کار آمدن دولت مصطفی الکاظمی در عراق، حمله‌های گروه‌های شبه‌نظامی تحت حمایت تهران در این کشور فروکش کرده و خلیج فارس نیز ماه‌های آرامی را سپری می‌کند.

📌 چراغ سبز به عبور پنج نفتکش ایرانی که در مجموع محموله‌ای به ارزش ۴۵ میلیون دلار یا یک سوم ارزش محموله نفتی گریس-۱ به مقصدی ۱۲هزار کیلومتر دورتر از خاومیانه حمل می‌کنند، می‌تواند اقدامی در جهت کمک به تهران برای حفظ وجهه در زمانی باشد که توافقی بزرگتر در منطقه در حال اجرا است...

نمایندگی گری | کولر گریکولر گازی گری | اسپلیت گری | داکت اسپلیت گری | شرکت گری | کولر کم مصرف گری | تصفیه هوا گری

نمایندگی اجنرال | کولر اجنرال | کولر گازی اوجنرال | اسپلیت اجنرال | داکت اسپلیت اجنرال | شرکت اجنرال | کولر گازی کم مصرف اجنرال

با ارائه راه حل های مهندسی برای کلیه پروژه های سرمایشی و گرمایشی از یک سو و تنوع و کامل بودن سبد محصولات از کولر گازی اسپلیت تا انواع چیلر،فن کویل، هواساز، برج خنک کن، پکیج پشت بامی، سرمایش دیتا سنتر، دیگ آب گرم، پکیج دیواری، کولر آسانسور، تهویه دریایی و تصفیه هوا از سوی دیگر، امکان پاسخگوئی به نیازهای تهویه مطبوع را با بکارگیری یک یا چند نوع محصول توسط کارشناسان متخصص این شرکت، فراهم نموده است.

تماس با کارشناس