دریافت جایزه پیشرفت ملی علم و فناوری توسط گری

نویسنده: مدیریت سایت
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.50 (1 رای)

گری جایزه پیشرفت ملی علم و فناوری چین 2014 را دریافت می کند....

 

در تاریخ 9 ژانویه ، لیست برندگان جایزه پیشرفت ملی علوم و فناوری چین منتشر شد. به لوازم خانگی Gree Electric برای پروژه "ساخت سیستم مهندسی مستقل نوآوری" جایزه دوم "Enterprise Technology Innovation Engineering" اهدا شد.

"جایزه پیشرفت علم و فناوری چین" یکی از پنج جایزه ملی علوم و فناوری است که توسط شورای دولتی تعیین شده است. جایزه پیشرفت ملی علم و فناوری چین برای اعطای شهروندان چینی و سازمانهایی است که در مطالعات فنی ، توسعه فنی ، نوآوری فنی ، ارتقا and و استفاده از پیشرفتهای پیشرفته فناوری ، بهبود صنعتی سازی فناوری پیشرفته و جدید و دستیابی به پیشرفتهای چشمگیر سهم بزرگی دارند. مهندسی و پروژه های علوم و فناوری.

این مجموعه با سالها تجربه در زمینه واردات انواع تجهیرات سرمایشی و گرمایشی با برند های جهانی گری ، اجنرال و دایکین توانسته است گام بسیار بزرگی در زمینه واردات ، پخش و نصب و نگهداری تجهیزات صنایع برودتی بردارد . این مجموعه دارای مجوز رسمی از اتحادیه و همچنین مجوز رسمی نمایندگی گری ؛ نمایندگی اجنرال و نمایندگی دایکین در ایران را دارد . و اقدام به فروش انواع کولر گازی گری ، اسپلیت اجنرال ، کولر گازی دایکین می نماید . این شرکت با نام تجاری تک کولر در تمام شهر های ایران نمایندگی دارد و دفتر اصلی نمایندگی گری تهران در خیابان دماوند که آدرس دقیق و لوکیشن آن در سایت درج شده است قرار دارد . این مجموعه در زمینه فروش و نصب و نگهداری داکت اسپلیت گری  و داکت اسپلیت اجنرال دارای سابقه و پروژه های مختلف اجرایی نیز می باشد که توضیحات کامل آن در صفحه ی تخصصی ان قرار داده ایم .

از دیگر مجوز های موجود این شرکت داشتن مجوز فروش محصولات دایکین با نام تجاری نمایندگی دایکین است که در این بخش واحد اجرایی ویژه این برند تشکیل داده  و در این واحد فروشVRV دایکین به صورت ویژه و با تخفیف قرار دارد . اگر نیاز به اطلاعات بیشتر دارید می توانید با کارشناس های بر خط ما به صورت شبانه روزی مکاتبه نمایید.

گزارش شده است که این برای دومین بار است که Gree چنین جایزه ای را کسب می کند. "فناوری 1 هرتز" Gree "جایزه دوم جایزه پیشرفت ملی علم و فناوری چین 2011" برای پروژه "تحقیق و کاربرد فن آوری کلیدی تهویه مطبوع اینورتر" به وی تعلق گرفت. گری همیشه اصرار دارد که با ایفای نقش "رهبر فناوری" از "ساخت چین" به "ایجاد شده در چین" راه خود را پیش ببرد.

 

 

 

تک کولر : مجموعه تحقیقاتی و نمایندگی صنایع برودتی در تهران

آدرس :تهران ، خ دماوند ، بعد از 30 متری نارمک ، نبش خ مسعود سعد ، پلاک 468 ، واحد 2

021-77477766

 

نمایندگی گری | نمایندگی اجنرال | نمایندگی دایکین