0
0

دستگاه چیلر آبی اسکرو گری

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)

 

چیلرهای تراکمی نوع Screw را بایستی نسل جدید چیلرهای تراکمی به حساب آورد. تکنولوژی ساخت و نوع خاص کمپرسورهای این دستگاهها که از نوع مارپیچی می باشد امکانات ویژه ای را نسبت به چیلرهای تراکمی نوع معمول بوجود آورده است که مهمترین آن زیر بار رفتن چیلر به صورت تدریجی و با توجه به میزان برودت مورد نیاز می باشد. این مسئله در ابتدا باعث بهینه شدن میزان مصرف برق دستگاه و در نهایت باعث پائین آمدن استهلاک آن خواهد گردید.

دستگاه چیلر آبی اسکرو گری با وجود طیف گسترده ظرفیت سرمایشی از ۵۰ الی ۵۴۰ تن به دلیل بهره وری و قابلیت اطمینان بالا همواره از طرف کاربران مورد استقبال قرار گرفته و هم اکنون در صنایع،آپارتمان ها ، هتل ها ،رستوران ها ،ساختمان های اداری، مراکز خرید ، سالن های تئاتر و ورزشی، بیمارستان ها  وغیره به منظور تهیه و تأمین آب سرد مورد نیاز تجهیزات سرمایشی مورد استفاده قرار می گیرد.این سری از چیلرها  با مبردهای R22 و R134a در دسترس و مجهز به اواپراتور مستغرق می باشد.

با بهره گیری از تکنولوژی جدید کمپرسور های اسکرو ،راندمان چیلرها مطابق با  استاندارد  ASHRAE 90.1 می باشد.لازم به ذکر است که با توجه به عدم استفاده تمام واحدها از سیستم تهویه در فصل تابستان( بعلت مسافرت و . . .) این دستگاه با سیستم کنترل ظرفیت کاملاً هوشمند و پیوسته به طور اتوماتیک با بار مورد نیاز هماهنگ شده و مصرف انرژی نیز به همان نسبت کم یا زیاد می شود و این امکان را فراهم می سازد که با راه اندازی خود در کمترین بار،جریان راه اندازی کمی را داشته و بعد از آن خود را با ظرفیت مورد درخواست مطابقت دهد،که باعث عملکرد پیوسته و کاهش هزینه های بهره وری میشود.

دستگاه چیلر آبی اسکرو گری دارای یک کنترلر ریز پردازنده است که با فشردن دکمه راه انداز، دستگاه بعد از بررسی و تایید کلیه سیگنالهای ورودی شروع بکار می نماید.کنترل خودکار پلهای شیر انبساط از طریق دمای سوپرهیت،کنترل اتوماتیک یخ زدایی آب در اواپراتور از طریق دمای یخ زدایی،کنترل اتوماتیک قطع و وصل نهایی برج خنک کننده توسط اندازه گیری دمای آب خنک شده ،افزایش دمای آب خنک کننده کنترل اتوماتیک افزایش دمای آب خنک کننده کندانسور توسط اندازه گیری دمای آب خنک کننده خروجی،تنظیم اتوماتیک ظرفیت کمپرسور توسط محاسبه اختلاف فشار اواپراتور و کندانسور انجام می شود،بنابراین دستگاه با یکبار راه اندازی در صورت دریافت سیگنالهای حفاظتی و کنترلی می بایست در شرایط ایمن به کار خود ادامه دهد.با کاهش دمای آب سرد دستگاه بعد از قطع کمپرسور از کار می ایستد و راه اندازی مجدد بعد از ۱۰دقیقه (قابل تنظیم) امکان پذیر می باشد.

به دلیل توسعه و روند رو به رشد فن آورری ساخت و همچنین حل مشکلات پیچیده تهویه مطبوع مرکزی در ساختمان ها و مشکلات کنترل و تعمیر و نگهداری آنها،یک پلت فرم ساده و مطمئن جهت عملکرد مدیریتی و تعمیراتی به صورت روزانه            می بایست تهیه شود.سیستم کنترلی از راه دور ترکیبی است از ارتباطات الکترونیکی و فن آوری کامپیوتر که جهت کنترل و مشاهده وضعیت عملکرد دستگاه از راه دور می باشد.

محدوده ی عملکرد:

                      Cooling water   Chilled water  
اختلاف دمای آب خروجی و ورودی(C°) دمای آب خروجی(C°) اختلاف دمای آب خروجی و ورودی(C°) دمای آب خروجی(C°)
۳.۵~۸ ۱۸~۳۵ ۲.۵~۸ ۵~۱۵

 

نمایش بیشتر
نمایش کمتر

تک کولر : مجموعه تحقیقاتی و نمایندگی صنایع برودتی در تهران

آدرس :تهران ، خ دماوند ، بعد از 30 متری نارمک ، نبش خ مسعود سعد ، پلاک 468 ، واحد نهم

021-77477766

 

نمایندگی گری | نمایندگی اجنرال | نمایندگی دایکین

 

تماس با کارشناس