کولر گازی

نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش برند های اصلی گری ، اجنرال و دایکین در ایران .

معنای تعهد را
با تک کولر تجربه کنید

Arrow
Arrow
Slider

تجربه متفاوت
استفاده از خدمات تک کولر

ارائه خدمات با کیفیت
در سراسر ایران
پاسخگویی شبانه روزی
در ۳۶۵ روز سال
نیروی کار متخصص
با ۲۰ سال تجربه
۱۸۰ روز ضمانت
کیفیت خدمات

با چهار خدمت متمایز تک کولر آشنا شوید

فروش آنلاین

تک کولر به صورت مجازی توسط وب سایت آنلاین کلیه دستگاه های برودتی خود را به فروش می رساند.

اطلاعات بیشتر

اجرای پروژه ها

طراحی و راه اندازی انواع پروژه های کوچک و بزرگ سازمانی و اداری و ساختمانی را انجام می دهد.

اطلاعات بیشتر

نصب و راه اندازی

در کمتر از 24 ساعت با بهره گیری از تکنسین‌های آموزش دیده و مجرب در زمان درخواستی شما.

اطلاعات بیشتر

تعمیرات

با بیش از 20 سال تجربه با استفاده از نیروی کار متخصص و قطعات اصلی در محل شما.

اطلاعات بیشتر

چرا تک کولر؟

تک کولر با دارا بودن سالها تجربه در زمینه فروش انواع برند اصلی سیستم های برودتی اعم از کولر گازی ، داکت اسپلیت ، اسپلیت کاستی ، چیلر ، تهویه هوا ، تصفیه هوا ، کولر آسانسور ، فن کوئل ، .... و ارائه خدمات پس از فروش و همچین اجرای پروژه های کوچک و بزرگ در زمینه صنایع برودتی ، و نمایندگی اصلی گری ، اجنرال ، دایکین ، ایران رادیاتور به صورت آنلاین به فروش و تعمیرات و خدمات پس از فروش خود ادامه می دهد .

021-77477766

سهام عدالت، تنها چالش بازار سرمایه


 
درهفته گذشته، شاخص کل کارخود را با افت بااهمیت آغاز و به‌سطح 926هزار واحد رسید اما پس‌ازآن در چندگام صعودی خود را به 1.028.000 واحد رساند. بر این اساس شاخص کل نسبت به سقف تاریخی که 1.047.000 واحد بوده افت 12درصدی را طی 8 روز داشت و امروز شاخص بورس با بیش از ۴۰ هزار واحد رشد در پایان داد و ستدهای اولین روز معاملاتی هفته جاری با شکستن رکورد قبلی در کانال یک میلیون واحدی از یک میلیون و ۶۸ هزار واحد هم عبور کرد که بالاترین نقطه رکورد تاریخ بورس به شمار می رود .

💢روش عرضه سهام عدالت در تابلو اصلی فاقد منطق اجرایی است

علت اصلی طولانی‌شدن التهاب،عدم‌شفافیت در نحوه آزادسازی سهام‌عدالت و ترس از شناورشدن سهام‌آن دربازار بود. در واقع شاخص وقتی به نزدیکی 970هزار واحد رسید مجددا تقویت‌و روند صعودی‌گرفت اما باخبر فروش سهام عدالت در یکروز و عرضه صفوف خرید توسط عدالت، بازار یک واکنش منفی سنگین داشت که باعث‌شد حامیان بازار بتوانند اثبات کنند که روش عرضه سهام عدالت در تابلو اصلی و  آن هم در دقایق پایانی بازار فاقد منطق اجرایی است.

💢اصلاح 30 درصدی نمادها

اصلاح نمادهای بزرگ و کوچک طی 3هفته اخیر بالغ بر 30درصد بود درحالیکه شاخص کل 12درصد افت کرد، ازسویی دولت توانست بازدهی اخزا را به زیر 14درصد برساند و اوراق جدید بدهی خود را بانرخ 15درصد منتشرکند و ازآن جهت که 3برابر عرضه اوراق بدهی دولتی، تقاضا وجود داشت، بازار به احتمال کاهش نرخ بهره واکنش مثبت نشان دهد

💢رشد پتروشیمی‌ها با افزایش نرخ دلار نیمایی

 در بازار ارز نیز، دلار آزاد به 17.800 تومان رسیده و تثبیت شده، حالا دلار حواله سنا بین 15.500 تا 15.800 معامله میشود و دلار سامانه نیما 16.000تومان تا 16.200 تومان است. عمدتا فلزی و معدنی‌ها دلار خود را به صورت فراخوان عرضه میکنند و قیمت آن در حواله سنا دیده میشود اما دولت که باید فاصله بین دلار 4200 و نیما را پر میکرد، نرخ دلار نیما را پایین نگه داشته بود و پتروشیمی‌ها دلار خود را در نیما به دولت می‌فروختند. همین باعث شده بود تا دلار نیما 13500 تومان و دلار سنا حدود 14800 باشد اما حالا این دلار نیما است که رشد بااهمیتی داشته و فضا به‌شدت به نفع پتروشیمی‌ها شده است.

💢رشد پرشتاب بازارهای جهانی نسبت به کف‌های کرونایی

ضمنا در گزارشهای سه ماهه منتهی به خرداد هم تسعیر ارز 2500 تومانی خواهیم داشت چون دلار حواله‌ای در پایان اسفند 13500 تومان بوده است. بازار جهانی هم علی‌رغم ریسک‌های موجود که ناشی از اختلاف پیش آمده بین چین و آمریکاست، مسیر صعودی در پیش گرفته است. نفت برنت بالای 40دلار معامله میشود و قیمت مس، روی، فولاد و سنگ آهن نسبت به کف‌های کرونایی، رشدهای پرشتابی را ثبت کرده اند.

💢تنها چالش بازار، سهام عدالت است

تنها مساله ای که برای بازار سهام چالش برانگیز میتواند باشد، همین سهام عدالت است. روز چهارشنبه گذشته، علیرغم آنکه در بسیاری از نمادهای بازار عمده درخواست خرید سنگینی چیده شده بود اما عرضه‌ها بسیار اندک بود. بسیاری از عرضه‌های صورت گرفته در نمادهای سنگ آهنی و فلزی نیز توسط حقوقی‌ها در یک کد خریداری شد. این مساله نشان میدهد که بانیان سهام عدالت متوجه شده‌اند که امکان شناور کردن این سهام در بازار وجود ندارد اما بازار سهام یک تفاوت اصلی با گذشته دارد.

💢بورس، سیاسی شده است

هرگاه در بازار سهام تحولی ایجاد شده، فعالان بازار سریعا توانسته‌اند نسبت به تعدیل، تغییر یا توقف آن اقدام یا اظهارنظر کنند اما اکنون برخی تصمیمات اثرگذار بیرون از بازار گرفته میشود. دولت برای افزایش محبوبیت خود گاها بدون‌بررسی شرایط، در خصوص سهام‌عدالت تصمیم میگیرد و تا حدی بورس، سیاسی شده‌است. این سیاسی شدن و در کانون توجه بودن، هرچند بسیار اتفاق مثبتی‌است اما‌منجر به ورود مدیران غیربورسی و دولتی به بازار سرمایه میشود که  میتواند یک ریسک تلقی شود ازآن‌جهت که پیشتر در بازار سرمایه تصمیمات یک‌شبه نداشتیم و ازین پس خواهیم داشت.

💢اگر سهام عدالت شوک ندهد، رشدبازار ادامه دارد

نهایتااگر سهام‌عدالت یک شوک جدید وارد نکند، همه عوامل به نفع رشد بازار  است اما توجه کنیم که باتوجه به میزان ورود‌نقدینگی حقیقی‌ها که شتاب قبل را ندارد، رسیدن به اعدادی نظیر 1.5میلیون واحد به سختی امکان‌پذیر است لذا به‌احتمال قوی شاخص کل از سقف قبلی خودیعنی 1.047.000 واحد، نهایتا 10تا15 درصد را پرشتاب بتواند طی کند./بیدارنامه

نمایندگی گری | کولر گریکولر گازی گری | اسپلیت گری | داکت اسپلیت گری | شرکت گری | کولر کم مصرف گری | تصفیه هوا گری

نمایندگی اجنرال | کولر اجنرال | کولر گازی اوجنرال | اسپلیت اجنرال | داکت اسپلیت اجنرال | شرکت اجنرال | کولر گازی کم مصرف اجنرال

با ارائه راه حل های مهندسی برای کلیه پروژه های سرمایشی و گرمایشی از یک سو و تنوع و کامل بودن سبد محصولات از کولر گازی اسپلیت تا انواع چیلر،فن کویل، هواساز، برج خنک کن، پکیج پشت بامی، سرمایش دیتا سنتر، دیگ آب گرم، پکیج دیواری، کولر آسانسور، تهویه دریایی و تصفیه هوا از سوی دیگر، امکان پاسخگوئی به نیازهای تهویه مطبوع را با بکارگیری یک یا چند نوع محصول توسط کارشناسان متخصص این شرکت، فراهم نموده است.

تماس با کارشناس