" /> فروشگاه اختصاصی گری ماکائو افتتاح می شود | magalat
0

فروشگاه اختصاصی گری ماکائو افتتاح می شود

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)

در 15 ژانویه 2016 ، اولین فروشگاه اختصاصی Gree Macau با شکوه در Dragon Garden ، ماکائو افتتاح شد ، که یکی دیگر از اعضای جدید در روند ساخت نام تجاری مستقل Gree است.

پس از تقریباً دو ماه آماده سازی ، فروشگاه انحصاری در ساعت 10 صبح در تاریخ 15 ژانویه افتتاح می شود. وانگ جین هوا و یانگ بو ، GM از Gree Macau ، Eric Zhang ، معاون GM از Gree شرکت فروش خارج از کشور ، Yu Hua و Xu Yong ، معاون جنرال موتورز منطقه آسیا و اقیانوسیه و وو ییفی ، نماینده ارشد بازار ماکائو به طور مشترک در مراسم رونمایی شرکت کردند. اریک ژانگ به نمایندگی از Gree HQ هدیه ای به آقای وانگ جینهوا اهدا کرد و امیدوار به آینده ای درخشان برای Gree Macau بود. سپس مراسم افتتاحیه با ویژگی سنتی ماکائو ترتیب داده شد. طراحی کاملاً جدید ، دکوراسیون متفکرانه ، محصولات فاخر و معرفی حرفه ای باعث شناخت بالایی از مشتریان و توزیع کنندگان در محل شد.

 

گزارش شده است که فروشگاه اختصاصی در باغ ماکائو اژدها با دارایی بیش از 20 میلیون HKD سرمایه گذاری شده است. این یک موفقیت مهم برای Gree Macau از زمان تلاش برای ساخت فروشگاه اختصاصی در سال 2014 است. بیش از 20 توزیع کننده در این مراسم شرکت می کنند و همه آنها حالت فروشگاه اختصاصی را تأیید کردند. علاوه بر این ، چندین توزیع کننده اشتیاق خود را برای گسترش بیشتر نفوذ و آگاهی از نام تجاری از طریق فروشگاه منحصر به فرد ابراز داشتند.

 

از سال RY 2016 ، Gree در ساخت نام تجاری مستقل در بازار آسیا و اقیانوسیه فعال است. با افتتاح فروشگاه انحصاری ماکائو ، تعداد فروشگاه های انحصاری Gree در بازار آسیا و اقیانوسیه از 30 رسیده است ، کانال گسترش می یابد و تبلیغ برند به طور مداوم نفوذ می کند ، ساخت نام تجاری مستقل بهتر و بهتر می شود ، توسعه آینده بازار گری آسیا و اقیانوسیه ارزش انتظار دارد!