بنر رسمی نمایندگی اوجنرال

وی آر اف اجنرال
کاستی اجنرال
لیست قیمت نمایندگی اجنرال
کولر گازی اجنرال
داکت اسپلیت اجنرال
چند پنله اجنرال

قیمت داکت اسپلیت اجنرال

نویسنده: مدیریت سایت
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)

قیمت داکت اسپلیت اجنرال

 

تک کولر نمایندگی فروش داکت اسپلیت اجنرال در پایتخت را بر عهده دارد ما در فروشگاه خود انواع مدلهای اسپلت داکت اسپلیت ، چیلر ، کولرگازی ،  فن کوئل ،  آب گرم  کن ،  فن های بین لوله ای ،  تولید ی کمپانی اجنرال را برای فروش در وب سایت خود قرار داده ایم  شما با مطالعه انواع مدل این شرکت تولیدی صنایع برودتی نیازمندیهای خود را انتخاب و خریداری نمائید داکت اسپلیت اجنرال برای اجرای پروژه هایی مد نظر است که به جای استفاده از چندین پنل دیواری وما از یک تولید کننده هوای سرد / گرم مرکزی در پشت بام مسکونی استفاده میکنیم .به این هدف که هوای گرم / سرد تولیدی از این مرکز تولید و به وسیله ی کانالهایی به قسمت های که تعیین کردیم انتقال داده می شوذ .

 

معرفی شرکت کولر

این مجموعه با سالها تجربه در زمینه واردات انواع تجهیرات سرمایشی و گرمایشی با برند های جهانی گری ، اجنرال و دایکین توانسته است گام بسیار بزرگی در زمینه واردات ، پخش و نصب و نگهداری تجهیزات صنایع برودتی بردارد . این مجموعه دارای مجوز رسمی از اتحادیه و همچنین مجوز رسمی نمایندگی گری ؛ نمایندگی اجنرال و نمایندگی دایکین در ایران را دارد . و اقدام به فروش انواع کولر گازی گری ، اسپلیت اجنرال ، کولر گازی دایکین می نماید . این شرکت با نام تجاری تک کولر در تمام شهر های ایران نمایندگی دارد و دفتر اصلی نمایندگی گری تهران در خیابان دماوند که آدرس دقیق و لوکیشن آن در سایت درج شده است قرار دارد . این مجموعه در زمینه فروش و نصب و نگهداری داکت اسپلیت گری  و داکت اسپلیت اجنرال دارای سابقه و پروژه های مختلف اجرایی نیز می باشد که توضیحات کامل آن در صفحه ی تخصصی ان قرار داده ایم .

از دیگر مجوز های موجود این شرکت داشتن مجوز فروش محصولات دایکین با نام تجاری نمایندگی دایکین است که در این بخش واحد اجرایی ویژه این برند تشکیل داده  و در این واحد فروشVRV دایکین به صورت ویژه و با تخفیف قرار دارد . اگر نیاز به اطلاعات بیشتر دارید می توانید با کارشناس های بر خط ما به صورت شبانه روزی مکاتبه نمایید.

قیمت داکت اسپلیت اجنرال

مقدار انرژی مصرفی برق آن کاهش پیدا می کند.سرما / گرما تولیدی در این روش بسیار زیاد ممی باشد .هوا و سرمای تولیدی در داکت اسپلیت اجنرال بسیار بالاتر است.و از دیگر مزایای طراحی داکت اسپلیت اجنرال بسیار فراوان هستند که در مقاله های بعدی به آن اشاره خواهیم کرد.