بنر ابتدایی سایت تک کولر می باشد .

اسلایدشو نمایندگی گری تهران

صفحه مربوط به فروش انواع کولر گازی و اسپلیت گری دایکین اجنرال
صفحه مربوط به فروش انواع دستگاه داکت اسپلیت گری دایکین اجنرال
صفحه مربوط به فروش انواع دستگاه مالتی پنل پیشرفته گری دایکین اجنرال
صفحه مربوط به فروش انواع چیلر گری دایکین اجنرال
صفحه مربوط به فروش انواع دستگاه تصفیه هوا گری دایکین اجنرال
صفحه مربوط به فروش انواع دستگاه کولر آسانسور گری دایکین اجنرال

مشخصات برج خنک کننده خشک و مرطوب

مشخصات برج خنک کننده خشک و مرطوب

برج خنک کننده خشک و مرطوب دو نوع از این دستگاه هستند که در بسیاری از صنایع و با هزینه های کمتری نسبت به سایر سیستم های به کار رفته در سیکل های مربوطه مورد استفاده قرار می گیرند.

برج خنک کننده خشک: در این نوع سیستم از  هوای سرد و با دمای پایین برای خنک کردن آب استفاده می شود، به همین دلیل است که در محیط های گرم و خشک و با آب کم از برج خنک کننده خشک استفاده می شود. در این نوع برج خنک کن آب گرم از داخل لوله های پره داری  که به خاطر عبور از محیط سرد و برخورد با جریان هوا سرد شده اند، عبور می کند و دمای آن پایین می اید.

برج خنک کننده مرطوب: همان گونه که از اسم آن مشخص است از آب جهت خنک سازی استفاده می شود. به دلیل اینکه سیال مورد نظر آب است، از برج خنک کننده مرطوب در جاهایی استفاده می شود که کمبود آب نداشته باشد. آب گرم در داخل برج خنک کن مرطوب از پکینگ عبور می کند و هنگامی که با هوای بیرون برخورد می کند، باعث کاهش دمای آن می شود. یکی از قدرتمندترین دستگاه های خنک کننده در سیکل های تبرید برج خنک کننده مرطوب است.

معرفی شرکت کولر

این مجموعه با سالها تجربه در زمینه واردات انواع تجهیرات سرمایشی و گرمایشی با برند های جهانی گری ، اجنرال و دایکین توانسته است گام بسیار بزرگی در زمینه واردات ، پخش و نصب و نگهداری تجهیزات صنایع برودتی بردارد . این مجموعه دارای مجوز رسمی از اتحادیه و همچنین مجوز رسمی نمایندگی گری ؛ نمایندگی اجنرال و نمایندگی دایکین در ایران را دارد . و اقدام به فروش انواع کولر گازی گری ، اسپلیت اجنرال ، کولر گازی دایکین می نماید . این شرکت با نام تجاری تک کولر در تمام شهر های ایران نمایندگی دارد و دفتر اصلی نمایندگی گری تهران در خیابان دماوند که آدرس دقیق و لوکیشن آن در سایت درج شده است قرار دارد . این مجموعه در زمینه فروش و نصب و نگهداری داکت اسپلیت گری  و داکت اسپلیت اجنرال دارای سابقه و پروژه های مختلف اجرایی نیز می باشد که توضیحات کامل آن در صفحه ی تخصصی ان قرار داده ایم .

از دیگر مجوز های موجود این شرکت داشتن مجوز فروش محصولات دایکین با نام تجاری نمایندگی دایکین است که در این بخش واحد اجرایی ویژه این برند تشکیل داده  و در این واحد فروشVRV دایکین به صورت ویژه و با تخفیف قرار دارد . اگر نیاز به اطلاعات بیشتر دارید می توانید با کارشناس های بر خط ما به صورت شبانه روزی مکاتبه نمایید.

 

اما می توان گفت که از معایب این نوع برج خنک کننده استفاده زیاد از آب و عدم رعایت صرفه جویی از این سیال ارزشمند است.

برج خنک کننده خشک و مرطوب به صورت ترکیبی یکی دیگر از سیستم های مدرنی است که در بسیاری از صنایع در عملیات خنک سازی استفاده می شود. از مزایای این سیستم صرفه جویی در مصرف آب است و همچنین ترکیب این دو باعث شده است که دستگاه به شکل قوی تری عمل کند. در این سیستم در ابتدا و در مرحله اول آب به صورت خشک و تا حد بسیار مناسبی خنک می شود و سپس به سمت پایین که حرکت می کند و وارد بخش مرطوب برج می شود از برخورد آب و هوا عملیات خنک سازی تکمیل می شود. در نهایت آب خنک شده در برج خنک کننده خشک و مرطوب وارد تشتک ها و یا حوضچه هایی می شود که در قسمت پایین برج تعبیه شده اند.

این تصویر تعمیرات تخصصی کولر گازی های مدل گری و اجنرال و دایکین را نشان می دهد
این تصویر به کاربر اشاره می کند که پروژه های تک وکولر در حال نمایش است
این تصویر در حالت مویابل نمایش داده می شود. برای انجام تعمیرات کولر گازی
این تصویر در حالت مویابل نمایش داده می شود. برای نمایش پروژه های انجام شده توسط تک کولر