I'SAVE-H12H1(NP) قیمت : 0 تومان
I'SAVE-H18H1(NP) قیمت : 0 تومان
I'SAVE-H24H1(NP) قیمت : 0 تومان
I'SAVE-H30H1(NP) قیمت : 0 تومان
S4'MATIC-H18H1 قیمت : 25,300,000 تومان
S4'MATIC-H24H1 قیمت : 0 تومان
اسپلیت گری مدل G4'matic-H30C3 قیمت : 46,000,000 تومان
I'SAVE-P30H1 قیمت : 49,700,000 تومان
I'SAVE-P24H1 قیمت : 47,100,000 تومان
I'SAVE-P18H1 قیمت : 33,000,000 تومان
I'SAVE-P12H1 قیمت : 23,500,000 تومان
I'SAVE-PLUS-P12H3 قیمت : 35,750,000 تومان
I'SAVE-PLUS-P18H3 قیمت : 38,100,000 تومان
I'SAVE-PLUS-P24H3 قیمت : 42,000,000 تومان
I'SAVE-PLUS-P30H3 قیمت : 49,400,000 تومان
I'SAVE-PLUS-P36H3 قیمت : 55,300,000 تومان
S4'MATIC-H12H1 قیمت : 0 تومان
S4'MATIC-P12H1 قیمت : 18,200,000 تومان
S4'MATIC-P18H1 قیمت : 25,000,000 تومان
S4'MATIC-P24H1 قیمت : 38,000,000 تومان

کولر گازی گری

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 3.33 (3 رای)

فروش کولر گازی گری در ایران

سیستم GMV اصلی گری در ایران | محاسبه BTU | کولر گازی اصلی گری در ایران |

 

گری؛ بهترین تولید کننده سیستم های تهویه مطبوع در دنیا

اصلی ترین دلیل محبوبیت شرکت گری، بخاطر تولید کردن بهترین سیستم های تهویه مطبوع در دنیا می باشد. اگر بخواهیم برای این موضوع مثالی بزنیم، باید عنوان کنیم که در بین هر 3 سیستم تهویه مطبوعی که در دنیا فروخته شده است، یکی از آن ها متعلق به این شرکت می باشد. البته که شرکت گری برای مهندسی این ساز و کار، تلاش بسیاری کرده است. به طوری که در حال حاضر دارای 5 مرکز تحقیقاتی در سطح بین الملل می باشد. همچنین این شرکت در حال حاضر دارای بیش از 530 مرکز آزمایشی می باشد و مبلغ 0.63 میلیارد دلار در این بخش ها سرمایه گذاری کرده است. به طور کلی، از این بابت می توان شرکت گری را یک شرکت پیشرو و پیشرفته در این زمینه دانست. بنابراین کسب رتبه ی نخست برای این شرکت، آنقدر هم دور از ذهن نبوده است.

 

نکته ی جالب درباره ی شرکت گری، شعار آن ها در سال 2013 می باشد که گری در همه جا، می باشد. این شعار بدین معنا می باشد که این شرکت برای هر سلیقه ای، راهکاری خاص و جذاب دارد. البته می توان این شعار را به محصولات متنوعی که این شرکت تولید می کند نیز نسبت داد. در حال حاضر این شرکت در صنعت تهویه مطبوع به تولید انواع کولر های گازی، داکت های اسپلیت، چیلر، پکیج پشت بامی، فن کویل، کولر آسانسور، هواساز، تهویه دریایی و تصفیه می پردازد. به همین علت شرکت گری در حال احداث شرکت های خود در بسیاری از کشور های جهان می باشد تا بتواند خدمات خود را به صورت 24 ساعته به تمام مردم، ارائه نماید. در حال حاضر نیز این برند درون کشورمان هم شعبه دارد و به ارائه ی خدمت می پردازد.

 

در تولید کولر گازی گری در ایران مطابق و هماهنگ با نیازهای مردم ساکن در منطقه بزرگ خاورمیانه طراحی و به مرحله تولید رسیده است که  در طراحی این کولر در شرکت اصلی گری در ایران سعی بر آن شده است که تمام شرایط  آب و هوایی موجود در این منطقه سازگار است و از همه مهم تر در تکنولوژی کولر گازی اصلی گری در ایران از اینورتر نیز استفاده شده است به طور خلاصه اگر مواردی که برای انتخاب کولر گازی لازم است اطلاع داشته باشید را اشاره کنیم :

 

1-کولر گازی امروزه به دلیل هزینه بالای انرژی برقی باید کم مصرف باشد از مواردی که باعث می شود کولر گازی کم مصرف باشد داشتن تکنولوژی جدید اینورتر می باشد که مکانیزم آن به این صورت است که در کولرهای گازی قدیمی وقتی دمای آن را روی 20  درجه تنظیم می کردیم به محض اینکه دمای 20 درجه می رسید کولر خاموش و دوباره پس از گرم شدن دمای اتاق کولر روشن می شد همین روشن و خاموش شدن علاوه بر وارد کردن خرابی و استهلاک به کولر فشار زیادی که برق وارد وباعث افزایش مصرف انرژی می شود

 

2-در انتخاب  کولر گازی باید به فضای که قرار است کولر در آن قرار گیرد توجه کرد از نطر متراژ و جریان ورود و خروج هوا باید توجه کرد برای همین که کمک کنیم این مشکل شما عزیزان حل شود با یک فرمول BUT برای خرید کولر گازی از شرکت مجاز اصلی گری در ایران مناسب همراه شما هستیم کولر گازی یا همان اسپلیت های اصلی گری در ایران برای کشور ژاپن می باشد .

کولر گازی اینورتر اصلی گری در ایران دارای سیستم کنترل کننده . اینورتر همان هماهنگ کننده درجه کولر گازی اصلی گری در ایران به صورت اتوماتیک می باشد نکولر گازی اینورتر کم مصرف انرژی می باشد پرتاب باد در کولر گازی اصلی گری در ایران بسیار قوی و در 4 جهت می باشد و از ویژگی های دیگر کولر های گازی کم مصرف اصلی گری در ایران مبرد دوستار محیط زیست (R410A)می باشد . کولر های گازی اصلی گری در ایران کم مصرف دارای 5 سال ضمانت بدون قید و شرط کمپرسور و 2 سال سایر قطعات می باشد که توسط شرکت اصلی گری در ایران تامین می شود.

تک کولر تهران یکی از نمایندگی گری در تهران بر آن آمده است که با ارائه بهترین کولرهای گازی اینورتر کم مصرف روز دنیا از جمله شرکت اصلی گری در ایران  ، کولر گازی دایکین و کولر گازی سامسونگ ، کولر گازی ال جی ، تجربه عالی از یک خرید کولر گازی را در ذهن شما به ارمغان بیاورد امکان دیدن کلیه محصولات و سفارش آنلاین فقط برای رفاه و آسایش شما عزیزان می باشد کافیست از سایت ما در قسمت فروشگاه آنلاین آن تمام محصولات همراه با مشخصات آن و ویژگی تک تک و ریز آنها در خرید یک شرکت خوب و عالی و مناسب شما یاری می دهد.

 

پروفایل شرکت گری


شرکت لوازم الکتریکی اصلی گری در ایران، شرکت تهویه مطبوع بین‌المللی است که تحقیق و توسعه، تولید، بازاریابی و خدمات را با یکدیگر ترکیب نموده است. تاکنون سه مارک تجاری یعنی شرکت اصلی گری در ایران، TOSOT و KINGHOME با طیف وسیعی از محصولات شامل تهویه مطبوع، تهویه مطبوع مرکزی، آب گرمکن، تلفن‌های هوشمند، لوازم خانگی، یخچال فریزر و ... توسعه یافته‌اند. در سال 2015  رتبه شماره 385 در فوربس جهانی 2000 و شماره 1 در صنعت لوازم خانگی را کسب نمود.


استراتژی برند گری :

 از یک کارخانه کوچک با ارزش تولید سالیانه فقط 20 میلیون RMB به بزرگ‌ترین شرکت تهویه مطبوع جهان پس از گذشت 20 سال در زمینه لوازم خانگی بین‌المللی تبدیل شده است.فروش بسیار بالایی را کسب می‌کند.در سال 1991 تأسیس شد. در ابتدا یک کارخانه کوچک با خطوط تولید تهویه مطبوع و با حجم تولید سالیانه کمتر از 20000 مجموعه بود. با مجموعه‌ای از محصولات قابل فروش، فرصت‌های بازار را به دست آورد و شروع به تبلیغ نام تجاری خود نمود که یک پایه مناسب برای توسعه آن رد آینده شد.


تهویه مطبوع بهتر :


در طول سال‌های 1994 تا 1996، گری بر روی بهبود کیفیت محصولات با راه اندازی سیاست کیفیت "ساخت محصولات برتر، ساختن نام تجاری معروف، توسعه تجاری، کیفیت برتر در سطح جهانی" تمرکز نمود و این مسئله با اجرای "ساخت محصولات با استراتژی برتر"و با استقرار و بهبود تدریجی سیستم مدیریت کیفیت، به کارگیری" 12 دستورالعمل"و ارتقاء" پروژه مبدا تخریب"پیش رفت و همه شاهد قدرت گرفتن در افزایش کیفیت محصولات بودند. از آن به بعد، کیفیت محصولات گری روی محصولات تحقیقاتی و توسعه ای، تولید و حمل و نقل تمرکز داشت. همچنین سیستم‌های تهویه مطبوع نیز فرصت‌های مطلوبی جهت فروش به دست آوردند.

 

کولر گازی گری

 

شرکت کولرگازی اصلی گری در ایران GREE با داشتن انواع مختلف سیستم های سرمایشی گرمایشی از کولر گازی ، داکت اسپلیت به قیمت عمده و تکی تمام سیستم‌های خود را به فروش می رساند انواع محصولاتی که این شرکت رسمی اصلی گری در ایران دارند عبارتند از :

کولر گازیI"matic این کولر گازی دارای تایمر می باشد. گزینه ای دارد به عنوان جلوگیری از پرتاب هوای سرد در حالت گرمایش. از دیگر موارد موجود در این کولر گازی اصلی گری در ایران مدلI"matic موجود بودن حالت خواب  راحت ، نمایشگر ساعت ، یخ‌زدایی هوشمند ، نمایشگر ال ای دی ، عملکرد خودکار  ، حالت آماده به کار ، اوات تشخیص دما ، نظافت خودکار گفت. روشن شدن مجدد به طور خودکار عیب یابی خودکار دکمه توربو مهم ترین ویژگی کولر گازی اصلی گری در ایران مدلImatic طراحی کوچک و طراحی جمع و جور می باشد خصوصیات تخصصی کولر گازی اصلی گری در ایران مدلImatic در ۴ مدل btu 9000 12000 18000 24000 موجود می باشد اگر تک تک بخواهیم وارد جزئیات مدلbtu۹۰۰۰ شویم ولتاژ مجاز ۲۲۰ ۲۴۰ v فرکانس مجاز ۵۰hz فاز میزان مبرد ۳۸ ۱۳۶۱ db ابعاد یونیت داخلی ()۱۸۰×۲۷۵×۸۴۵ وزن خالص ۱۰kgمیزان صدای ۵۰ ابعاد یونیت داخلی ۳۲۰×۵۴۰×۷۷۶وزن خالص ۲۹kgمبرد R410Aحداکثر ارتفاع ۱۰mحداکثر طول ۱۵۰۰ سایز لوله گاز ۱۰mmسایز لوله مایع ۶mm

 

 

معرفی شرکت کولر

این مجموعه با سالها تجربه در زمینه واردات انواع تجهیرات سرمایشی و گرمایشی با برند های جهانی گری ، اجنرال و دایکین توانسته است گام بسیار بزرگی در زمینه واردات ، پخش و نصب و نگهداری تجهیزات صنایع برودتی بردارد . این مجموعه دارای مجوز رسمی از اتحادیه و همچنین مجوز رسمی شرکت گری ؛ شرکت اجنرال و شرکت دایکین در ایران را دارد . و اقدام به فروش انواع کولر گازی گری ، اسپلیت اجنرال ، کولر گازی دایکین می نماید . این شرکت با نام تجاری تک کولر در تمام شهر های ایران شرکت دارد و دفتر اصلی شرکت گری تهران در خیابان دماوند که آدرس دقیق و لوکیشن آن در سایت درج شده است قرار دارد . این مجموعه در زمینه فروش و نصب و نگهداری داکت اسپلیت گری  و داکت اسپلیت اجنرال دارای سابقه و پروژه های مختلف اجرایی نیز می باشد که توضیحات کامل آن در صفحه ی تخصصی ان قرار داده ایم .

از دیگر مجوز های موجود این شرکت داشتن مجوز فروش محصولات دایکین با نام تجاری شرکت دایکین است که در این بخش واحد اجرایی ویژه این برند تشکیل داده  و در این واحد فروشVRV دایکین به صورت ویژه و با تخفیف قرار دارد . اگر نیاز به اطلاعات بیشتر دارید می توانید با کارشناس های بر خط ما به صورت شبانه روزی مکاتبه نمایید.

 

ادامه ....

نمایش بیشتر
نمایش کمتر