0
0

قیمت داکت اسپلیت دایکین

نویسنده: مدیریت سایت
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 3.00 (1 رای)

 قیمت دایکین اسپلیت دایکین

 تک کولر نمایندگی رسمی قیمت دایکین اسپلیت دایکین در تهران بزرگ می باشد دایکین از کمپانی های مطرح تولیدهای صنایع برودتی در جهان می باشد در این نوع اجراها مصرف برق فوق العاده پایین با ضریب عملکردبالا می باشد. در قیمت دایکین اسپلیت دایکین از تکنولوژی برتر ژاپن استفاده می شود. و کلیه محصولات دایکین ساخت اروپا می باشد تولیدات دایکین کاملا برای محیط زیست سالم می باشد .r-410 اجرای قیمت دایکین اسپلیت در مراکز و فروشگاه تجاری سازمان ها ارگان ها و بیمارستان ها مورد استفاده قرار میگیرد. قیمت دایکین اسپلیت تفاوت آنها با اسپلیت های دیواری در این است که به جای استفاده از پنل های دیواری متعدد از  یک مرکز تولید سرما / گرما به عنوان هواساز مرکزی مورد استفاده قرار میگیرد. و د پشت بام مود استفاده قرار میگیرد. و از دیگر کانال این سرما / گرمای تولیدی به فضای مختلف محیط انتقال داده می شود هزینه کم نسبت به نسبت کولرگازی دیواری تک تک برای هر واحد تک کولر آماده است خدمات فروش و پس از فروش ا کاملا اجرا نماید و رضایت عزیزان را کسب نماید ما در کنار شما هستیم برای ارائه بهترین خدمات از فروشگاه آنلاین ما دیدن فرمائید تا بهترین محصولات را تماشا فرمائید.

 

رطوبت زن های پودرکننده

رطوبت زن های پودر کننده به صورت کنترل دو الته روشن / خاموش توسط یک رطوبت سنج یا به صورت دستی کترل می شوند در این صورت نیز رطوبت نسبی فضا به ندرت از 40 درصد تجاوز می کند وقتی که رطوبت زن خاموش شود آهک و رسوبات موجود بعد از تبخیر آب به صورت گرد و غبار وارد جریان هوا خواهند شد به هنگام استفاده از رطوبت زنهای پودر کننده آب مصرفی باید آب مقطر یا عاری از یون باشد رسوبات باقی مانده پس از تبخیر آب مشکلات جدی را برای نگهداری سیستم ایجاد می کنند استفاده از مواد افزودنی برای از بین بردن یون های موجود در آب تاسیسات کوچک می تواند تا حدی این مشکل را حل کند.

 

رطوبت گیرها

همانطور که قبلا اشاره شد اگر هوای ورودی به اندازه ی کافی مرطوب باشد کویل سرمایشی تحت پاششی را می توان به عنوان رطوبت گیر استفاده کرد به هر حال برای رسیدن به رطوبت بسیار پایین در شرایط عادی استفاده از رطوبت گیرهای شیمیایی یا سرمایش دما پایین ضروری است.

 

 

نمایش بیشتر
نمایش کمتر