بنر رسمی نمایندگی اوجنرال

وی آر اف اجنرال
کاستی اجنرال
لیست قیمت نمایندگی اجنرال
کولر گازی اجنرال
داکت اسپلیت اجنرال
چند پنله اجنرال

نمایندگی کولرگازی اوجنرال

نویسنده: مدیریت سایت
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)

نمایندگی اوجنرال

اجنرال

شرکت فوجیتسو جنرال بیش از  سال است به توسعه و تولید محصولات دارای کیفیت و راندمان انرژی بالا مشغول می باشد محصولات اوجنرال با استفاده از آخرین تکنولوژِ و تخصص هنرمندانه کشور ژاپن مطابق با سیاست این شرکت مبتنی بر اجاد راحت ترین محیط زراحی شده است .

ویژگی های کولر گازی اجنرال

  • راندمان بالا

  • آسایش و آرامش

  • طراحی انعطاف پذیر

  • نصب آسان

  • تعمیر دسترسی آسان 

  • قابلیت اطمینان بالا

نمایندگی کولر گازی اوجنرال

تامین حداکثر رضایت تمام مشتریان

سری vrf شرکت فوجیتسو جنرال بر اساس دانش فنی و تجربه این شرکت در زمینه تکنولوژی تهویه مطبوع توسعه یافته و برای اولین بار در   سال پیش تولید شده است جهت برآورده ساختن نیازهای مختلف بازار یک سری از محصولات مربوط به خانه های بزرگ تا ساختمان هایی در مقیاس وسیع را ائه نموده ایم.

فضای با کیفیت بالا جهت تولید و توسعه  محصولات

مرکز تحقیق و توسعه ( واقع در ژاپن ) مجهز به طیف وسیعی از تجهیزات تست و آزمایش جهت مواجعه با انواع شرایط کار است این تجهیزات شامل یک برج تست با ارتفاع  متر جهت ساختمان ها می باشد.هوای تازه از هوای مخلوط استفاده کرد تا زمانی که دمای مرطوب هوای خارج کمتر از دمای تنظیم شده برای هوای خروجی از کویل باشد می توان با تنطیم دمپرهای اختلاط شرایط مطلوب ا تامین کرد به طوری که دمای مخلوط زیر خط دمای مرطوب هوای خروجی از کویل قرار گید و بتوان از اثر سرمایش تبخیری پاشش آب به کویل استفاده کرد وقتی دمپرهوای تازه کاملا باز باشد و دمای هوای خروجی از کویل به بالاتر از دمای تنظیم شده ی افزایش یابد باید از یکی از انواع سرمایش یعنی سرمایش با ـب سرد شده یا انبساط مستقیم استفاده کرد مجددا برای کنتل دمای محیط بازگرمایش نیاز است در همه ی این سیستم ها که از پاشش مستقیم آب استفاده شده است برای کاهش رسوب ذرات جامد باید از افزودنی های شیمیایی استفاده شود سیستم هایی که در آنها از کویل های پره دا استفاده شده است به علت شدت ایجاد رسوب مشکلات مربوط به نگهداری آنها بیشتر است تنها روش رضایت بخش در این مورد استفاده از آبی است که مواد معدنی آن جدا شده باشد برخی استانداردها استفاده از کویل های تحت پاشش را به علت امکان ایجاد آلودگی توسط باکتری های روی آن مجاز نمی دانند

رطوبت زنی با بخار

رطوبت زن های بخار اغلب به علت سادگی بیشتر مورد استفاده قار میگیرند ر این روش یک لوله که روزی آن پر از وزنه های ریز است درون کانال یا محفظه ی هوا ی  نصب می شود.

 

معرفی شرکت کولر

این مجموعه با سالها تجربه در زمینه واردات انواع تجهیرات سرمایشی و گرمایشی با برند های جهانی گری ، اجنرال و دایکین توانسته است گام بسیار بزرگی در زمینه واردات ، پخش و نصب و نگهداری تجهیزات صنایع برودتی بردارد . این مجموعه دارای مجوز رسمی از اتحادیه و همچنین مجوز رسمی نمایندگی گری ؛ نمایندگی اجنرال و نمایندگی دایکین در ایران را دارد . و اقدام به فروش انواع کولر گازی گری ، اسپلیت اجنرال ، کولر گازی دایکین می نماید . این شرکت با نام تجاری تک کولر در تمام شهر های ایران نمایندگی دارد و دفتر اصلی نمایندگی گری تهران در خیابان دماوند که آدرس دقیق و لوکیشن آن در سایت درج شده است قرار دارد . این مجموعه در زمینه فروش و نصب و نگهداری داکت اسپلیت گری  و داکت اسپلیت اجنرال دارای سابقه و پروژه های مختلف اجرایی نیز می باشد که توضیحات کامل آن در صفحه ی تخصصی ان قرار داده ایم .

از دیگر مجوز های موجود این شرکت داشتن مجوز فروش محصولات دایکین با نام تجاری نمایندگی دایکین است که در این بخش واحد اجرایی ویژه این برند تشکیل داده  و در این واحد فروشVRV دایکین به صورت ویژه و با تخفیف قرار دارد . اگر نیاز به اطلاعات بیشتر دارید می توانید با کارشناس های بر خط ما به صورت شبانه روزی مکاتبه نمایید.