بنر رسمی نمایندگی اوجنرال

وی آر اف اجنرال
کاستی اجنرال
لیست قیمت نمایندگی اجنرال
کولر گازی اجنرال
داکت اسپلیت اجنرال
چند پنله اجنرال

ویژگی کولر گازی اجنرال

نویسنده: مدیریت سایت
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)

ویژگی کولر گازی اجنرال

نمایندگی اجنرال

نمایندگی اجنرال

گاز خنک‌کننده R410A

گاز خنک‌کننده سازگار با محیط زیست R410A، مطابق با محدودیت‌های واردات گاز خنک‌کننده R22 که از جولای 2015 شروع گردید، در این کولر مورد استفاده قرار گرفته است.

نمایندگی اجنرال

بازدهی انرژی و ظرفیت بالاتر

بازدهی انرژی و ظرفیت سرمایش در 18 مدل بالاتر از مدل‌ فعلی است.

شرکت اجنرال

عملیات در دمای محیطی بالا

عملیات خنک‌سازی تا 55 درجه سلسیوس [دمای محیط] قابل حصول است.

نمایندگی اجنرال

قابلیت روشن شدن مجدد خودکار

درصورت قطعی برق، این کولر گازی قادر است به صورت خودکار و با حفظ همان تنظیمات قبلی، مجدداً شروع به کار نماید.

شرکت اجنرال

عملیات سوپرموج

عملیات سوپرموج قادر است محدوده‌ی جاروب کردن جریان هوا را حتّی در حالتی که کولر در گوشه چپ یا راست قرار گرفته باشد، تنظیم کند.

نمایندگی اجنرال

جریان هوای مفرح‌تر

حجم جریان هوا نسبت به مدل‌ فعلی بیشتر است و سرمایش مفرح‌تری به هر گوشه از اتاق می‌رسد.

نمایندگی اجنرال

معرفی شرکت کولر

این مجموعه با سالها تجربه در زمینه واردات انواع تجهیرات سرمایشی و گرمایشی با برند های جهانی گری ، اجنرال و دایکین توانسته است گام بسیار بزرگی در زمینه واردات ، پخش و نصب و نگهداری تجهیزات صنایع برودتی بردارد . این مجموعه دارای مجوز رسمی از اتحادیه و همچنین مجوز رسمی نمایندگی گری ؛ نمایندگی اجنرال و نمایندگی دایکین در ایران را دارد . و اقدام به فروش انواع کولر گازی گری ، اسپلیت اجنرال ، کولر گازی دایکین می نماید . این شرکت با نام تجاری تک کولر در تمام شهر های ایران نمایندگی دارد و دفتر اصلی نمایندگی گری تهران در خیابان دماوند که آدرس دقیق و لوکیشن آن در سایت درج شده است قرار دارد . این مجموعه در زمینه فروش و نصب و نگهداری داکت اسپلیت گری  و داکت اسپلیت اجنرال دارای سابقه و پروژه های مختلف اجرایی نیز می باشد که توضیحات کامل آن در صفحه ی تخصصی ان قرار داده ایم .

از دیگر مجوز های موجود این شرکت داشتن مجوز فروش محصولات دایکین با نام تجاری نمایندگی دایکین است که در این بخش واحد اجرایی ویژه این برند تشکیل داده  و در این واحد فروشVRV دایکین به صورت ویژه و با تخفیف قرار دارد . اگر نیاز به اطلاعات بیشتر دارید می توانید با کارشناس های بر خط ما به صورت شبانه روزی مکاتبه نمایید.

عملکرد

تبادل‌گر چندمسیره ظرفیت‌بالا

«عملکرد تبادل حرارتی» به واسطه بهره‌گیری از تبادل‌گرِ حرارتیِ ظرفیت‌بالای نازک و فناوری بازدهی چندمسیره، به صورت چشمگیری افزایش می‌یابد. لوله‌کشی شیاردار عملکرد-بالا، همراه با تبادل‌گر حرارتی با مساحت افزایش‌یافته، مورد استفاده قرار گرفته است.

نمایندگی اجنرال

کولر گازی اوجنرال - کندانسر پرّه آبی[1]

 تبادل‌گر حرارتی لعاب‌دار آب‌طلب[2]، مقاومت در برابر زنگ‌زدگی به منظور طول عمر بیشتر را تضمین می‌نماید.

نمایندگی اجنرال

گرمایش قدرتمند

ظرفیت گرمایشی بالا، حتی در دمای پایین غیرمسقف، از طریق نصب یک تبادل‌گر حرارتی بزرگ یا کمپرسوری روتاری (چرخان) DC بزرگ و ساخت PCB اینورتر عملکرد-بالا، تحقق یافته است.

لوله‌کشی طویل با بازدهی کامل

لوله‌کشی را می‌توان برای بازدهی کامل تا طول فوق افزایش داده و گاز آن را تا بیش از 5/7 mts (متر-تُن-ثانیه) طبق کتابچه راهنمای نصب، شارژ کرد.

کمپرسور ظرفیت-بالا

بالا بودن ظرفیت کمپرسور نسبت به ظرفیت دستگاه، عملکرد قدرتمند آن در دمای محیطی بالا را تضمین می‌نماید.