" /> چاشنی انفجار قیمت ارزهای دیجیتالی ! | مطالب کانال
0

چاشنی انفجار قیمت ارزهای دیجیتالی !

نویسنده: مدیریت سایت
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)

چاشنی انفجار قیمت ارزهای دیجیتالی !

علاقه به بلاکچین ، فناوری زیربنای دارایی غیرمتمرکز موجب انفجار این قیمت شده است.این علاقه سبب شده برخی تصور کنند ایستگاه بعدی بیت کوین قیمت 100 هزار دلار است.

کانال قیمت جدید محبوب ترین رمزنگاری در جهان پس از یک دوره به طور نسبی ثابت بعد از خرید نهادهای بزرگ در جهان دوباره تغییر کرد . جهش به بالای 60هزار دلار به این معنی است که بیت کوین پس از بازگشت 50هزار دلار در اواسط فوریه(بهمن) ، کمتر از یک ماه طول کشیده تا با 10 هزار دلار افزایش از یک نقطه عطف دیگر عبور کند.هیچ کاتالیزوری فوری برای حرکت اخیر بیت کوین وجود ندارد ، اما علاقه به بلاکچین ، فناوری زیربنای دارایی غیرمتمرکز موجب انفجار این قیمت شده است.

رمزهای غیر قابل استفاده ، یا NFT ها(توکن غیرقابل معاوضه) ، که از زنجیره بلوک به عنوان راهی برای تأیید مالکیت دارایی ها و کالاهای قابل جمع آوری استفاده می کنند ، به جریان اصلی ورود پیدا کرده اند. NFT یک توکن منحصربه فرد بوده و با هیچ چیز دیگری قابل تعویض نیست. این در تضاد با ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین و بسیاری از رمزهای شبکه یا کاربردی است که ماهیت قابل معاوضه دارند. برخی می گویند ورود این توکن ها به نقل و انتقال هفته گذشته هنگامی که آثار هنری مایک وینکلمن ، معروف به Beeple ، در یک حراج آنلاین Christie's با رکوردشکنی 69.3 میلیون دلار فروخته شد ، محبوبیت این ابزارها را، برجسته تر کرد،این سومین اثر هنری گران قیمت است که توسط مردم به فروش می رسد، و گرانترین فروش مربوط به ان اف تی بوده است. اقبال به این توکن که تبادل آن از طریق اتریوم انجام می شود توجه به بازار ارزهای دیجتالی را افزایش داده است.

کارشناسان می گویند NFT ها به دارایی رمزنگاری دیگر Ether ،به بلاک چین Ethereum متصل می شوند ، اما اشتیاق برای احراز هویت رمزنگاری بازار دارایی های دیجیتال را در سراسر کشور افزایش داده است.

توکن‌های NFT پتانسیل این را دارند که یکی از اجزای کلیدی اقتصاد دیجیتال مبتنی بر بلاک‌چین باشند، این توکن‌ها می‌توانند در حوزه‌های مختلفی مانند بازی‌های ویدئویی، تشخیص هویت دیجیتال، اعطای مجوز، اعطای گواهینامه یا هنرهای زیبا و حتی اعطای کسری از مالکیت اشیا استفاده شوند. ذخیره‌سازی مالکیت و هویت داده روی بلاک‌چین باعث افزایش یکپارچگی داده و حریم شخصی می‌شود، همچنین انتقال آسان و مدیریت بدون نیاز به اعتماد این سرمایه‌ها می‌تواند باعث کاهش اصطکاک (کارمزد) در ترید و اقتصاد جهانی شود.

انتظار می‌رود خریدهای سازمانی بیت کوین و سایر رمزارزها در هفته‌های آینده افزایش پیدا کند چرا که برای مثال نظرسنجی جی‌پی مورگان از تمایل ۲۲ درصد سازمان‌ها برای سرمایه‌گذاری در بازار رمزارزها خبر می‌دهد. این موضوع می‌تواند روند افزایش قیمت رمزارزها را سرعت ببخشد !

 

 

 

 

 

نمایندگی گری | کولر گازی گری | نمایندگی کولر گازی گری | کولر گری | گری 

اسپلیت گری | قیمت اسپلیت گری | قیمت کولر گازی گری

 

تک کولر : مجموعه تحقیقاتی و نمایندگی صنایع برودتی در تهران

آدرس :تهران ، خ دماوند ، بعد از 30 متری نارمک ، نبش خ مسعود سعد ، پلاک 468 ، واحد 2

021-77477766

 

نمایندگی گری | نمایندگی اجنرال | نمایندگی دایکین