0
0

چیلرهای هوایی اسکرو گری

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)

 

چیلرهای هوا خنک گری از ظرفیت ۲۳۰-۵۰۰KW به صورت کامل و مونتاژ شده از کارخانه بارگیری شده و آماده نصب  می باشند.دستگاه ها تحت تست فشار قرار گرفته و بطور کامل با گازR22  یا R134a پر شده اند وشارژ کامل اولیه روغن     و مبردرا دارا می باشند.

این دستگاه میتواند به جای نصب در موتورخانه در پشت بام و یا در محیط باز دیگر نصب شود.از اینگونه سیستم ها  میتوان در صنایع ، ساختمان های اداری و مسکونی، فروشگاه ها، سالنهای تئاتر و ورزش ،همچنین بیمارستانها و نیز تهیه آب خنک کننده در فرآیند تولید برای کارخانه ها نیز استفاده نمود.مخصوصا در مکانهای بخصوصی که محدودیت صوتی دارند و یا امکان نصب برج خنک کننده با مشکلاتی روبرو می باشد میتوان از این نوع دستگاه استفاده کرد.

چیلرهای تراکمی نوع Screw را بایستی نسل جدید چیلرهای تراکمی به حساب آورد. تکنولوژی ساخت و نوع خاص کمپرسورهای این دستگاهها که از نوع مارپیچی می باشد امکانات ویژه ای را نسبت به چیلرهای تراکمی نوع معمول بوجود آورده است که مهمترین آن زیر بار رفتن چیلر به صورت تدریجی و با توجه به میزان برودت مورد نیاز می باشد.

با بهره گیری از تکنولوژی جدید کمپرسورهای اسکرو، و رعایت استاندارد های بین المللی ،این سری از چیلرها راندمان را به حداکثر ممکن رسانده و تمام قطعات سیستم همچون اندازه اواپراتور و مساحت کویل کندانسو برای عملکرد بهینه انتخاب شده اند.همچنین با بکارگیری از دو کمپرسور در هر چیلر،عملکرد این چیلرهادر بار جزئی بسیار عالی است.

این چیلر ها به دلیل طراحی فشرده و سطح فضای اشغال کوچک معروف می باشند.پایه های کوچک آنها هزینه های نصب را به دلیل کاهش سایز فونداسیون بتونی و یا کوچکتر شدن سازه های فولادی(در موارد نصب روی بام)کاهش می دهد.در این چیلرها از کمپرسورهای اسکرو کم صدا استفاده شده است. فن ها به گونه ای طراحی شده اند که در عین عملکرد مطلوب، صدای بسیار کمی داشته باشند.در مواردی همچون لوله کشی مبرد، پایه های لوله ها و قطعات محافظ بدنه از جمله موارد تأثیرگذار بر روی صدا می باشند که کارکرد این دستگاه را بسیار کم صدا می کند.

این دستگاه دارای سیستم های کنترلی پیشرفته است که منطق کنترلی این سیستم به گونه ای است که بالاترین بازدهی را داشته و در شرایط غیرطبیعی عملکرد سیستم ادامه می یابد  ، تهیه یک لیست از اتفاقهای رخ داده در سیستم به منظور بررسی های بعدی از وظایف دیگر این سیستم کنترلی می باشد. مطمئناً بزرگترین مزیت این سیستم بکار گیری از پروتکل BAS می باشد.کنترل کننده گردشی چیلر یک نوآوری در طراحی ماژولار میکروپروسسورهای کنترلی می باشد و باعث عملکرد چیلر به صورت بهینه می شود و همچنین امکان عملکرد هر چیلر را به تنهایی امکان پذیر می سازد. پانل ارتباطی کاربر به صورت کاملاً استاندارد است و قابلیت دسترسی به تمامی قسمتهای چیلر را دارا می باشد.

چیلرهای هوا خنک گری دارای فلو سوئیچ می باشند بطوریکه این سوئیچ در هنگام نصب بر روی لوله کشی آب سرد از انجماد اواپراتور در برابر کمبود یا عدم جریان آب جلوگیری می نماید و ترمینالهای آن جهت تشخیص جریان آب به واحد کنترلی متصل است.این توانایی ها باعث کارکرد دستگاه در دماهای بالا) تا ۵۲ºC ( می شود این ویژگی بر روی هردستگاهی قابل سفارش می باشد. زیر بار رفتن و خارج شدن کمپرسور بستگی به دمای محیط و دیگر الگوریتم های کنترلی ورودی دارد.

در مورد ساختار لازم به ذکر است که کویل ها به صورت W شکل نصب شده اند که علاوه بر کوچک شدن دستگاه، فضای مناسبی برای بازرسی و سرویس بوجود می آورد.شاسی مستحکم که با رنگ پودری الکترواستاتیکی پوشانده شده است. هر دستگاهی می تواند با چیلرهای با ظرفیت های متفاوت بصورت مادولار نصب شود. برای جلوگیری از وارد آمدن شوک به شبکه برق، چیلرها به نوبت و با فاصله زمانی مناسب در سرویس قرار می گیرند.

محدوده ی عملکرد:

R22…………….T۱

بازه ی دمایی کارکرد(C°)       اختلاف دمای آب                                    خروجی و ورودی(C°) دمای آب خروجی(C°)  
۱۸~۴۸ ۲.۵~۸ ۵~۱۵ Cooling
-۱۵~۲۴ ۲.۵~۸ ۳۰~۵۰ Heating

 

R134a……………T۳

بازه ی دمایی کارکرد(C°)    اختلاف دمای آب             خروجی و ورودی(C°) دمای آب خروجی(C°)  
۱۸~۵۲ ۲.۵~۸ ۵~۱۵ Cooling

 

تک کولر : مجموعه تحقیقاتی و نمایندگی صنایع برودتی در تهران

آدرس :تهران ، خ دماوند ، بعد از 30 متری نارمک ، نبش خ مسعود سعد ، پلاک 468 ، واحد نهم

021-77477766

 

نمایندگی گری | نمایندگی اجنرال | نمایندگی دایکین