گری برنده مناقصه پروژه چیلر گریز از مرکز انرژی هسته ای MS01 است

نویسنده: مدیریت سایت
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.50 (1 رای)

گری برنده مناقصه پروژه چیلر گریز از مرکز انرژی هسته ای MS01 است

 

در تاریخ 28 دسامبر 2015 ، مراسم امضای قرارداد خرید در MS01 چیلر گریز از مرکز با آب خنک کننده پروژه نشان دادن راکتور آب تحت فشار هسته ای (CAP1400) واحد شماره 1 و 2 در Gree HQ ، Zhuhai برگزار می شود. نمایندگان SNPTC (شرکت فناوری هسته ای دولتی) و Gree (GREE ELECTRIC APPLIANCES ، INC. از ZHUHAI) این قرارداد را امضا کردند. سان ونکه ، مدیر کل SNPTC ، سون چانجی ، معاون کمیته خبره نیروی هسته ای دولت ، رئیس و مدیرعامل Gree Dong Mingzhu و دیگر رهبران به طور مشترک در مراسم امضای این مراسم حضور داشتند و شاهد آن بودند. این اولین پروژه انرژی هسته ای برای Gree است ، و این آغاز برای ورود گری به طور رسمی به بازار انرژی هسته ای است ، علاوه بر این ، نشان می دهد که کیفیت محصول گری باعث به رسمیت شناختن نیروگاه هسته ای شد که به دلیل استاندارد دقیق کاملاً شناخته شده است.

 

گزارش شده است که چیلر گریز از مرکز با آب خنک کننده MS01 با حداکثر ظرفیت نیروگاه هسته ای تاکنون و تجهیزات اصلی سیستم HAVC CAP1400 است. وظیفه اصلی آن تأمین آب خنک برای سیستم تهویه مطبوع جزیره هسته ای و برخی سیستم های خنک کننده تهویه مطبوع در جزایر مشترک و تضمین قابل اطمینان برای ایمنی تولید تجهیزات تولید حرارت جزیره هسته ای و راحتی کار محیط کار است.

 

در 8 آگوست 2015 ، هنگام جلسه ارزیابی نیروگاه هسته ای مگا کیلووات چیلر گریز از مرکز با آب خنک شده ، دبیرکل CRAA (انجمن صنعت یخچال و تهویه مطبوع چین) ژانگ چاهوئی بسیار به Gree فکر می کرد ، "شرکت های تهویه مطبوع چینی در راه تولید محصولات بزرگ چیلر خنک کننده با آب در حال حرکت به جلو هستند ، و ما از اینکه Gree نماینده برجسته است بسیار افتخار می کنیم. تحقیقات موفقیت آمیز این واحد نشان می دهد که فناوری گریز از مرکز Gree وارد یک تقسیم بندی حرفه ای تر شده و نشان دهنده تجمع عمیق فناوری Gree و توانایی کاربرد آن در چیلر گریز از مرکز است. متخصصان این صنعت می گویند: "گری در چنین مدت كوتاهی به دستیابی به موفقیت در تجهیزات جانبی مهم مهندسی انرژی هسته ای دست می یابد ، كاملاً علم فراوان ، توانایی نوآوری در تحقیقات و الزامات سختگیرانه كیفیت محصول را به خوبی نشان می دهد."

این مجموعه با سالها تجربه در زمینه واردات انواع تجهیرات سرمایشی و گرمایشی با برند های جهانی گری ، اجنرال و دایکین توانسته است گام بسیار بزرگی در زمینه واردات ، پخش و نصب و نگهداری تجهیزات صنایع برودتی بردارد . این مجموعه دارای مجوز رسمی از اتحادیه و همچنین مجوز رسمی نمایندگی گری ؛ نمایندگی اجنرال و نمایندگی دایکین در ایران را دارد . و اقدام به فروش انواع کولر گازی گری ، اسپلیت اجنرال ، کولر گازی دایکین می نماید . این شرکت با نام تجاری تک کولر در تمام شهر های ایران نمایندگی دارد و دفتر اصلی نمایندگی گری تهران در خیابان دماوند که آدرس دقیق و لوکیشن آن در سایت درج شده است قرار دارد . این مجموعه در زمینه فروش و نصب و نگهداری داکت اسپلیت گری  و داکت اسپلیت اجنرال دارای سابقه و پروژه های مختلف اجرایی نیز می باشد که توضیحات کامل آن در صفحه ی تخصصی ان قرار داده ایم .

از دیگر مجوز های موجود این شرکت داشتن مجوز فروش محصولات دایکین با نام تجاری نمایندگی دایکین است که در این بخش واحد اجرایی ویژه این برند تشکیل داده  و در این واحد فروشVRV دایکین به صورت ویژه و با تخفیف قرار دارد . اگر نیاز به اطلاعات بیشتر دارید می توانید با کارشناس های بر خط ما به صورت شبانه روزی مکاتبه نمایید.

 

تک کولر : مجموعه تحقیقاتی و نمایندگی صنایع برودتی در تهران

آدرس :تهران ، خ دماوند ، بعد از 30 متری نارمک ، نبش خ مسعود سعد ، پلاک 468 ، واحد 2

021-77477766

 

نمایندگی گری | نمایندگی اجنرال | نمایندگی دایکین