بنر نمایندگی گری

نمایندگی کولر گازی گری

نویسنده: مدیریت سایت
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.50 (1 رای)

نمایندگی کولر گازی گری

کولر گازی گری

تک کولر آماده است برای ارائه بهترین خدمات فروش و خدمات پس از فروش انواع مدل های کولرگازی گری ، تک کولر تهران نمایندگی رسمی فروش و تعمیرات کولر گازی را بر عهده دارد شما عزیزان می توانید با مراجعه به قسمت فروشگاه وب سایت ها انواع مختلف کولرها و دیگر صنایع برودتی را تماشا کنید ما در این قسمت به عنوان نمایندگی گری انواع جدیدترین مدلهای روز کولرگازی رادر معرض دید شما عزیزان قرار داده ایم انواع کولرهای گازی را در معرض دید شما عزیزان قرار داده ایم انواع کولرهای گازی گری انواع کولرهای گازی گری کم مصرف کولرهای گازی مدل اینورتردار گری تنوع دستگاه های تهویه مطبوع مارک gree نیز به واسطه کیفیت بالا و دارا بودن نیازهای زیاد در زمره یکی از مارک تهویه مطبوعی قرار داده است که شرکت تک کولر بر روی آن فعالیت می کند کمپانی gree با تولید انواع دستگاه های تخصصی تهویه مطبوع شامل چیلرهای سانتریفیوژ چیلرهای هوا خنک آب خنک از نوع اسکروداسکرال مینی چیی روف تاپ پکیج فن کوئل داکت سیستم های مرکزی gmr همچنین سیستم های خانگی در بازار تهویه مطبوع ایران حضور دارد. اضافه کردن یک کویل سرمایشی به ایرواشر و ایجاد یک کویل پاششی رطوبت گیر این طرح غلط نیست زیرا در شرایطی که رطوبت بالا باشد رطوبت زدایی انجام می شود همچنین در صورت نیاز به رطوبت می توان از این وسیله به عنوان زطوبت زدن نیز استفاده کرد زیرا اضافه کردن کویل باعث افزایش بازده اشباع به 95 تا 98 درصد می شود می توان به جای استفاده از رطوبت سنج در مجرای هوای خروجی ایرواشر از یک ترموستات ساده و ارزان قیمت برای اندازه گیری دمای خشک در این ناحیه استفاده کرد که اصطلاحا ترموستات نقطه شبنم نامیده می شود.

 

معرفی شرکت کولر

این مجموعه با سالها تجربه در زمینه واردات انواع تجهیرات سرمایشی و گرمایشی با برند های جهانی گری ، اجنرال و دایکین توانسته است گام بسیار بزرگی در زمینه واردات ، پخش و نصب و نگهداری تجهیزات صنایع برودتی بردارد . این مجموعه دارای مجوز رسمی از اتحادیه و همچنین مجوز رسمی نمایندگی گری ؛ نمایندگی اجنرال و نمایندگی دایکین در ایران را دارد . و اقدام به فروش انواع کولر گازی گری ، اسپلیت اجنرال ، کولر گازی دایکین می نماید . این شرکت با نام تجاری تک کولر در تمام شهر های ایران نمایندگی دارد و دفتر اصلی نمایندگی گری تهران در خیابان دماوند که آدرس دقیق و لوکیشن آن در سایت درج شده است قرار دارد . این مجموعه در زمینه فروش و نصب و نگهداری داکت اسپلیت گری  و داکت اسپلیت اجنرال دارای سابقه و پروژه های مختلف اجرایی نیز می باشد که توضیحات کامل آن در صفحه ی تخصصی ان قرار داده ایم .

از دیگر مجوز های موجود این شرکت داشتن مجوز فروش محصولات دایکین با نام تجاری نمایندگی دایکین است که در این بخش واحد اجرایی ویژه این برند تشکیل داده  و در این واحد فروشVRV دایکین به صورت ویژه و با تخفیف قرار دارد . اگر نیاز به اطلاعات بیشتر دارید می توانید با کارشناس های بر خط ما به صورت شبانه روزی مکاتبه نمایید.