٥ راه حل براى افزايش طول عمر برف پاك كن

نویسنده: مدیریت سایت
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)

٥ راه حل براى افزايش طول عمر برف پاك كن

برف پاك كن خودرو پس از گذشت مدتى كهنه و فرسوده مى شود. زمانى كه خودرو در هواى برفى پارك شده است تيغه هاى برف پاك كن را بلند كنيد، همچنين تيغه ها بشوييد تا طول عمر آنها افزايش يابد.

ممكن است احساس كنيد كه تيغه ى برف پاك كن خودرو را بيشتر از چيزى كه انتظار داريد تعويض مى كنيد. آيا تيغه ى برف پاك كن را سال گذشته عوض كرديد و الان شيشه را تميز نمى كند و فرسوده شده است و احتياج به تعويض دارد؟ اگرچه هزينه ى تعويض تيغه هاى برف پاك كن زياد نيست، اما بهتر است با انجام دادن چند توصيه  طول عمر برف پاك كن را افزايش دهيد.

در ادامه ٥ راه حل براى افزايش طول عمر تيغه ى برف پاك كن آمده است.

١-زمانى كه خودرو را در بارش برف پارك مى كنيد تيغه هاى برف پاك كن را بلند كنيد. شايد اين كار به نظر غير ضرورى بيايد. اما در واقع شما با اين كار در حفظ تيغه ى برف پاك كن و هزينه هاى اضافى جلوگيرى مى كنيد. زمانى كه برف بر روى شيشه ى جلو مى نشيند، مخصوصاً زمانى كه خودروى شما هنوز گرم است، اين گرما باعث آب شدن برف مى شود و زمانى كه خودرو سرد شود اين برف هاى آب شده دوباره يخ مى زنند. در اين حالت تيغه ى برف پاك يخ مى زند و زمانى كه شما مى خواهيد از برف پاك كن استفاده كنيد چون تيغه ى برف پاك كن يخ زده است لبه ى لاستيكى آن كنده مى شود و آسيب مى بيند. در نتيجه برف پاك كن شيشه را به خوبى تميز نمى كند و احتياج به تعويض خواهد داشت.

٢-شيشه ى يخ زده را با برف پاك كن پاك نكنيد. در زمستان بعضى افراد سعى مى كنند كه شيشه ى جلوى يخ زده به كمك برف پاك كن تميز كنند. زمانى كه اين كار را مى كنيد يخ روى شيشه به پلاستيك تيغه ى برف پاك كن صدمه مى زند. اين كار باعث پارگى قسمت پلاستيكى مى شود و برف پاك كن نمى تواند شيشه را به خوبى تميز كند و بايد تعويض شوند.

٣-تميز كردن تيغه هاى برف پاك كن با مواد شوينده. در حالى كه تيغه ى برف پاك كن همچنان كار مى كند و شيشه را به خوبى تميز مى كند، آنها توسط خاك و آلودگى هاى موجود كثيف مى شوند. اين آلودگى ها به لبه ى پلاستيكى برف پاك كن مى چسب و نه تنها باعث خراب شدن قسمت پلاستيكى تيغه برف پاك كن مى شوند بلكه مى توانند بر روى شيشه ى خودرو نيز اثر بد بگذارند و بر روى آن ايجاد خراش كنند. از يك پارچه ى تميز همراه با مواد شوينده استفاده كنيد و تيغه ها را تميز كنيد. اين كار باعث افزايش طول عمر تيغه ها مى شود.

 

معرفی شرکت کولر

این مجموعه با سالها تجربه در زمینه واردات انواع تجهیرات سرمایشی و گرمایشی با برند های جهانی گری ، اجنرال و دایکین توانسته است گام بسیار بزرگی در زمینه واردات ، پخش و نصب و نگهداری تجهیزات صنایع برودتی بردارد . این مجموعه دارای مجوز رسمی از اتحادیه و همچنین مجوز رسمی نمایندگی گری ؛ نمایندگی اجنرال و نمایندگی دایکین در ایران را دارد . و اقدام به فروش انواع کولر گازی گری ، اسپلیت اجنرال ، کولر گازی دایکین می نماید . این شرکت با نام تجاری تک کولر در تمام شهر های ایران نمایندگی دارد و دفتر اصلی نمایندگی گری تهران در خیابان دماوند که آدرس دقیق و لوکیشن آن در سایت درج شده است قرار دارد . این مجموعه در زمینه فروش و نصب و نگهداری داکت اسپلیت گری  و داکت اسپلیت اجنرال دارای سابقه و پروژه های مختلف اجرایی نیز می باشد که توضیحات کامل آن در صفحه ی تخصصی ان قرار داده ایم .

از دیگر مجوز های موجود این شرکت داشتن مجوز فروش محصولات دایکین با نام تجاری نمایندگی دایکین است که در این بخش واحد اجرایی ویژه این برند تشکیل داده  و در این واحد فروشVRV دایکین به صورت ویژه و با تخفیف قرار دارد . اگر نیاز به اطلاعات بیشتر دارید می توانید با کارشناس های بر خط ما به صورت شبانه روزی مکاتبه نمایید.

 

٤- خودرو را در سايه پارك كنيد. اگرچه اين امكان وجود ندارد كه هميشه در زير سايه خودرو را پارك كنيد، اما اگر مى توانيد اين كار را انجام دهيد. اين كار براى تمام بخش هاى خودروى شما خوب است، حتى برف پاكن. زمانى كه قسمت پلاستيكى تيغه برف پاك كن گرم مى شود، قسمتى از خاصيت انعطاف پذيرى خود را از دست مى دهد و در واقع خشك مى شود و سخت و شكننده مى شود. تيغه هايى كه سخت و شكننده مى شوند نمى توانند به خوبى شيشه را تميز كنند.

٥- از تيغه ى برف پاك كن زمانى كه شيشه خشك است استفاده نكنيد. هدف استفاده از برف پاك كن پاك كردن برف و باران و مواد شونده از روى شيشه خودرو است. اين تيغه ها براى زمانى كه شيشه خشك است طراحى نشده اند. زمانى كه شما از آنها بر روى شيشه ى خشك استفاده مى كنيد صداى جير جير مى دهند. اين صدا نشان مى دهد كه پلاستيك تيغه ى برف پاك كن در حال سائيده شدن و فرسايش است. همچنين باعث مى شود كه ذراتى كه بر روى شيشه قرار دارند بر روى آن ايجاد خراش كنند. اگر باران يا برف نمى آيد، اول بر روى شيشه آب اسپرى كنيد سپس از برف پاك كن استفاده كنيد

منبع : https://dande6.com

 

تک کولر : مجموعه تحقیقاتی و نمایندگی صنایع برودتی در تهران

آدرس :تهران ، خ دماوند ، بعد از 30 متری نارمک ، نبش خ مسعود سعد ، پلاک 468 ، واحد 2

021-77477766

 

نمایندگی گری | نمایندگی اجنرال | نمایندگی دایکین