داکت اسپلیت گری

فروش ویژه داکت اسپلیت گری

نمایندگی رسمی فروش GREE در ایران

با نیم قرن تجربه
با گارانتی اصل و رسمی گری
فروش ، نصب ، تعمیرات انواع داکت اسپلیت گری

نمایندگی رسمی فروش داکت اسپلیت گری در ایران

با گارانتی اصل و رسمی
فروش ، نصب ، تعمیرات انواع داکت اسپلیت
گری | GREE
تضمین بهترین قیمت
تهران ، خیابان دماوند ، بعد از 30 متری نارمک ، نبش خیابان مسعود سعد ، پلاک 468 ، واحد 2
داکت اسپلیت گری

تعمیرات اسپلیت یونیت چند پنله گری

نویسنده: مدیریت سایت
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)

تعمیرات اسپلیت یونیت چند پنله گری

 تعمیرات اسپلیت یونیت چند پنله گری

تعمیرات اسپلیت یونیت چند پنله گری گری | تعمیرات اسپلیت یونیت چند پنله گری گری | تعمیرات اسپلیت یونیت چند پنله گری دایکین
تعمیر اسپلیت یونیت چند پنله گری گری | تعمیر  اسپلیت یونیت چند پنله گری گری | تعمیر اسپلیت یونیت چند پنله گری دایکین

اگر سیستم کولر و یا سیستم های برودتی شما به هر دلیلی خراب شد و دچار نقص فنی شد می توانید با گروه تخصصی تعمیراتی تک کولر هماهنگی های لازم را انجام دهید ، ما در کمترین فرصت ممکن در خدمت شما عزیزان هستیم برای اینکه مشکل شما را حل نمائیم از تکنیک های حرفه ای و کارشناس های زبده استفاده می کنیم و در استخدام این چنین افراد سعی میکنیم فیلتر های خاصی را قرار بدهیم که بهترین افراد به استخدام مجموعه ما در آیند .

فقط بحث تعمیرات نیست شما باید این اطمینان را داشته باشید پس از تعمیرات باید آن مجموعه در هر صورت پاسخگو باشد و اگر مشکلی برای شما ایجاد کردند قابل پیگیری از مجاری قانونی باشد تک کولر چون دارای مجوز فروش از نمایندگی اصلی می باشد اگ نیاز به تعویض قطعه باشد خیلی سریع این مشکل را بر طرف و قطعه اصلی و با کیفیت تر را بر روی دستگاه شما سوار میکند . تعمیرات اسپلیت یونیت چند پنله گری با استفاده از با تجربه ترین تیم های تعمیراتی توسط تک کولر به صورت شبانه روزی و علم آگاهی کامل آماده ارائه خدمات نوین تعمیرات برای شما عزیزان هستیم با ما باشید دیگر نگران تعمیر کولرگازی گری خود نباشید.

تعمیرات اسپلیت یونیت چند پنله گری

مجموعه تک کولر تهران با دارا بودن نمایندگی فروش اسپلیت یونیت چند پنله گری ، تمام محصولات آن با گارانتی اصل ، کار و خدمات پس از فروش انواع سیستم های برودتی را برعهده دارد. تعمیرات انواع محصولات روز دنیای اسپلیت یونیت چند پنله گری را برعهده دارد. لذا از عزیزان خواهشمندیم در زمینه نصب و تعمیرات اسپلیت یونیت چند پنله گری و سیستم های برودتی به هر مجموعه و تعمیرکاری اعتماد نکنید ؛ چرا هستند کسانی که هیچ تخصص کافی در زمینه تعمیرات محصولات برودتی و اسپلیت یونیت چند پنله گری را نداشته و باعث بروز مشکلات عدید ه ای خواهند شد . لذا به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم اگر ملاحظه گردید که کولرگازی گری شما به هر دلیلی نقص فنی دارد و یا کار نمی کند و یا اگر کار می کند اما کارایی کافی را ندارد نگران نباشید .... بدون اینکه کار خاصی را انجام دهید ابتدا دستگاه را خاموش نمائید و از دستکاری آن به جد اجتناب نمایید. پس با شماره های ما ارتباط برقرار کرده و از کارشناس های ما در این زمینه اطلاعات کافی را دریافت نمایید.

نسبت به رفع ایرادات احتمالی در نصب و تعمیرات اسپلیت یونیت چند پنله گری باید حتما به نکات زیادی توجه کرد به محیطی که یونیت قرار است گیرد . اگر موقع نصب کارشناس حرفه ای در محل باشد حتما جلوی بسیاری از ایرادات احتمالی در آینده را خواهد گرفت پس حتما در موقع نصب و تعمیرات از گروه های مجاز و حرفه ای در زمینه استفاده نمائید .

 تعمیرات اسپلیت یونیت چند پنله گری

تعمیر اسپلیت یونیت چند پنله گری

اگر شما عزیزان از محصولات اسپلیت یونیت چند پنله گری ، داکت اسپلت ، اسپلت ایستاده گری ، کولر پنجره ای ، سیستم مالتی پنل پیشرفته ، استفاده می کنید و ممکن است به هر دلیلی ایرادات و مشکلاتی برای دستگاه شما پیش بیاید لذا در این صورت شما حتما با نمایندگی آن تماس بگیرید خیلی بهتر است و هم از نظر مالی و هم از نظر کیفیت تعمیراتی کار خیلی خوبی خواهید کرد ما در این جا اعلام میکنیم با دارا بودن نمایندگی اسپلیت یونیت چند پنله گری هم در زمینه فروش و هم در زمینه تعمیرات دستگاه های مربوطه آماده خدمت رسانی به هر صورت هستیم تلفن ها و خطوط تماس ما به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان هستند ما در کنار شما عزیزان هستیم بهترین خدمات را ارائه دهیم با کم ترین هزینه ممکن با بهترین خدمات و ارائه کاورهای و قطعات اصل دستگاه شما در سریع ترین زمان ممکن می توانیم به مکشل شما رسیدگی و نسبت به حل مشکل با کمترین هزینه ممکن اقدام نمائیم ما به صورت 24 ساعته در خدمت شما عزیزان هستیم هرگونه مشکل و ایراد فنی در دستگاه شما موجود باشد ما در اسرع وقت به حل آن مشکل اقدام خواهیم کرد با ما باشید و از خدمات تک کولر بهترین استفاده را ببرید ما آماده شنیدن هر گونه انتقادات و پیشنهادات هستیم .

 

تعمیرات اسپلیت یونیت چند پنله گری

تک کولر با دارا بودن نمایندگی فروش اسپلیت یونیت چند پنله گری هم فروش این محصوات را برعهده دارد و هم در کنار آن کار تعمیرات اسپلیت یونیت چند پنله گری گری را برعهده دارد اگر شما اسپلیت یونیت چند پنله گری ، داکت اسپلت ، اسپلیت یونیت چند پنله گری ، اسپلیت یونیت چند پنله گری پنجره ای ، سیستم مولتی پنل ، را دارا هستند و هرگونه عیب و مشکلی برای سیستم شما پیش بیاید فقط کافی است با تلفن های دفتر ما تماس حاصل فرمائید تا ما اعزام یک نیروی متخصص و کارگران مشکل شما را یافته و علت عیب موجود در دستگاه شما را یافته و نسبت به حل مشکل اقدام نماید خواهشمندیم جهت جلوگیری از مشکلات های فراوان اعم از حقوقی و مالی و ضربه های ناشی از آن به هر گروه و تیم های تعمیراتی اعتماد نفرمائید و ما در کنار شما هستیم چون نمایندگی اسپلیت یونیت چند پنله گری را داریم قطعات معیوب و خراب شما را به آسانی و تعمیر این دستگاه ها را نمی تواند داشته باشد.

 توضیحات تخصصی | تعمیر اسپلیت یونیت چند پنله گری

 

روغن کنترل جدید برگشت روغن

فن آوری جدید کنترل برگشت روغن گری ،بطور موثری برگشت روغن دستگاه و وضعیت ذخیره روغن هریک از کمپرسورها را کنترل کرده که بطور قابل ملاحظه ی باعث بهبود طول عمر کمپرسور می گردد. کنترل ویژه ذخیره روغن کمپرسور

: دستگاه ازفن آوری ویژه ذخیره روغن کمپرسور استفاده میکند که می تواند پایین ترین سطح روغن را جهت کار کمپرسور کنترل نماید.

طراحی جمع و جور : با طراحی جمع و جور یونیت خارجی را می توان بدون نیاز به جرثقیل و با آسانسور ساختمان به پشت بام حمل کرد و این موضوع جهت حمل و نقل و نصب راحتتر می باشد.

حمل و نقل آسان : بدنه بهینه سازی شده : بوسیله بدته بهینه سازی شده تعیین محل و تثبیت یونیت خارجی در طی نصب راحتر و قابل اطمینان تر است.

 

تعمیر اسپلیت یونیت چند پنله گری | قابل حمل و نقل توسط لیفتراک

اتصال لوله از پنج جهت : لوله کشی و سیم کشی از سمت جلو و عقب چپ و راست و پایین قابل دسترس می باشد.امکان اتصال پنج طرفه لوله باعث کاهش مشکلات و هزینه نصب شده و راندمان نصب را بهبود می بخشد.دریچه بازرسی برای بررسی وضعیت کار و دستگاه در دسترس می باشد جهت بررسی دستگاه نیازی به باز کردن پنل نمی باشد این یعنی مسئله باعث صرف جویی بیشتر در وقت و آسانتر شدن تعمیر و نگهداری دستگاه می گردد.

تعمیرات اسپلیت یونیت چند پنله گری

 

تعمیر اسپلیت یونیت چند پنله گری | ویژگی نمایش خطا و تشخیص خودکار

از طریق نمایشگر led ترکیب متفاوت وضعیت روشن خاموش یا چشمک زن موجود بر روی برد اصلی میتوان عیب دستگاه را تشخیص داد. ویژگی های کلیدی یونیت های داخلی یونیت داخلی مدل کانالی دارای فشار استاتیک بالا.طراحی فشار استاتیک بالا،فشار استاتیک میتواند تا 150 پا باشد،این فشار بخصوص مناسب مکانهایی است که به جریان هوا با فاصله طولانیی نیاز دارند.تعمیر و نگهداری آسان:دستگاه دارای مورت تعمیر و نگهداری جهت تعمیر و نگهداری آسامپن است.نصب راحت:شما میتوانید براساس نیازهای واقعی خود،کانال هوای ندور یا مستطیلی و یا روشهای مختلف برگشت هوا را انتخاب نمائید.

 

تعمیر اسپلیت یونیت چند پنله گری | ویژگی حفاظتی

حفاظت در برابر انجماد حفاظت در برابر اضافه بار موتور فن حفاظت در برابر نقض سنسور دما حفاظت در برابر گرمایش الکتریکی کمکی

تعمیر اسپلیت یونیت چند پنله گری |کنترل برنامه

برای هر گروه ریموت کنترل هر گروه تعریف شده از کاربران می توان برنامه های سالانه تعیین نمود. تنظیمات روشن خاموش وضعیت عملکرد تنظیمات بازدارنده در ریموت کنترل و تنظیمات دما میتوانید برای هر گروه از ریموت کنترلها تا 144 مرتبه در روز به فاصله زمانی 10دقیقه برای حداکثر 101 وضعیت انجام شود. تنظیمات را می توان برای زمان زمان استراحت نیمه شب انجام داد. کنترل برنامه امکان برنامه ریزی تنظیمات بخصوص جهت روزهای تعطیل یک سال کامل شامل تعطیلات عمومی را فراهم می سازد. صدای کم یونیت خارجی در حین کار قابل برنامه ریزی است. کنترل های متفاوت یونیتهای داخلی. نمایش کیفیت و وضعیت کار یونیت داخلی و غیره. تغییر وضعیت های روشن خاموش و عملکرد یونیت داخلی ، تنظیم ودما تنظیمات بازدارنده در ریموت کنترل ، نمایش خطا و ارسال اخطار از طریق ایمیل

 

در صورت ایجاد خطا این خطا از طریق پیام تصویری یا صوتی و ایمیل اعلام میگردد خطا های مربوط به 1 سال گذشته ثبت شده و بعدا قابل بررسی هستند.

سوابق کار و کنترل : سوابق وضعیت کار و کنترل نمایش داده میشود.

تنظیمات بازدارنده : این تنظیمات مانع از تغییر در وضعیت کار دما روشن خاموش و غیره می گردد.

صفحه نمایش چند زبانه : این نمایشگر با 7 زبان مختلف انگلسی چینی فرانسوی المانی اسپانیایی روسی لهستانی مطابقت دارد.

 

تعمیر اسپلیت یونیت چند پنله گری | مشخصات کامپیوتر شخصی

جدول زیر نشان دهنده جزئیات مورد نیاز برای یک کامپیوتر شخصی سازگار با آمپردور واحد اندازه گیری نیروی محرکه مغناطیسی جهت راه اندازی کنترلگر سیستم می باشد و برای هر دو کامپیوتر کنترلگر و جستجوگر vrfبکار می رود.

پورت usb برای هر یک از موارد زیر مورد نیاز است:

  • کلید ویبو کلید محافظ نرم افزار
  • رابط شبکه یو اس بی u10 شرکت ایچلجون مورد نیاز برای هر شبکه vrf
  • برای اتصال از راه دور با استفاده از اینترنت پورت اترنت شبکه کامپیوتری مورد نیاز می باشند
  • شتاب دهنده گرافیکی داخلی باید با میکروسافت directسازگار
  • پشتیبانی اضافی جهت صرفه جویی در انرژی و تقسیم هزینه برق با استفاده از کنتور برق
  • شامل نرم افزار و دفترچه راهنما برای کنترلگر سیستم میباشد هر دو نرم افزار کنترل vrtو جستجوگر vrfرا شامل میشود.

 

کلید محافظ نرم افزار باید با در یک حافظه usb که کنترلگر سیستم را بکار می اندازد قرار داده شود کنترلگر سیستم صرفا روی یک کامپیوتر دارای کلید دویبو عمل می نماید بهر حال برای نرم افزار جستجوگر vrfنیازی به کلید ویبو نمی باشد.

 

تعمیر اسپلیت یونیت چند پنله گری | مبدل شبکه

مبدل شبکه جهت ارتباط سیستم تک اسپلیت یا ریموت کنترل گروهی با سیستم شبکه vrfمورد استفاده قرار میگیرد لطفا عملکرد مورد نظر را بوسیله دیپ سوئیچ در زمان نصب انتخاب نمائید .

 

تعمیر اسپلیت یونیت چند پنله گری | کارایی های مختلف مبدل شبکه

  • سیستمهای مدل ایپلیت را می توان با اتصال به مبدل شبکه vrfاز طریق ریموت کنترل لمسی یا کنترلگر سیستم کنترل نمود.
  • کنترلدروشن خاموش کنترل اصلی تنظیم دمای اتاق و سرعت فن از طریق مبدل شبکه موجود است.
  • یک مبدل شبکه میتواند جهت اتصال و کنترل حداکثر 16 یونیت منفرد مورد استفاده قرار گیرد.

تعمیر اسپلیت یونیت چند پنله گری | تقویت کننده سیگنال

بوسیله چند تقویت کننده سیگنال،طول خط انتقال سیگنال را می توان تا 3600 متر افزایش داد.حداکثر 40 تقویت کننده سیگنال می تواند در یک سیستم vrfنصب شود.در موارد زیر نیاز به یک تقویت کننده سیگنال می باشد:

 

1)در صورتیکه طول کلی خط انتقال سیگنال بیش از 500 متر باشد.

2)در صورتیکه تعداد کل یونیتهاب موجود در خط انتقال سیگنال بیش از 64 یونیت باشد.

 

کنترلگر سوئیچ خارجی

بوسیلع اتصال سایر کلیدهای سنسور میتوان تغیر وضعیت سیستم تهویه مطبوع را کنترل نمود.بوسیله ترکیب کنترلگر سوئیچ خارجی با یک سوئیچ کارت که در محل نصب باید فراهم شود یا ترکیب با یک سنسور دیگر امکان کنترل عملکردهای روشن_خاموش دمای اتاق سرعت فن و کنترل اصلی فراهم شود.این مسئله باعثمناسب بودن این محصول برای نصب در مکانهایی نظیر اتاق هتلها میشود.

 

سوئیچ کارت یا سایر سوئیچ های سنسور بعنوان قطعه ی که باید در محل نصب فراهم شود،ارائه میگردد.بااستفاده از سوئیچ سنسور و کنترلگر سوئیچ خارجی وضعیت خودکار که بطور اتوماتیک بین سرمایش و گرمایش تغییر وضعیت ایجاد می نمایدفعال می شود. توجه:تمام یونیت های داخلی در یک وضعیت یکسان عمل

تعمیر اسپلیت یونیت چند پنله گری | ابزار سرویس

نظارا و آنالیز گسترده جهت نصب و تعمیر دستگاه ، جهت مشخص شدن ناهنجاری های کوچک نیز میتوان بوسیله ابزار سرویس وضعیت عملکرد دستگاه را بررسی و تحزیه و تحلیل نمود. یک سیستم تجزیه و تحلیل جزئیات بیشتر می توات اطلاعات جمع آوری و ذخیره شده را بعدا بصورت آفلاین و خارج از سایت بررسی نمود.

یک سیستم شبکه vRFشامل حداکثر 400 یونیت را میتوان نظارت و کنترل نمود.وضعیت کار و اطلاعات مختلف سنسور را میتوان در زمان اصلی خود بصورت لیست نمودار جریان مبرد و طرح گرافیکی نیز نظارت و بررسی نمود.کنترل ساده عملکرد دستگاه در طول تعمیر و نگهداری عملی مفید است.

پس از اتصال ابزار سرویس به سیستم شبکهVRF میتوان سابقه خطای جدید را از یونیتهای که بعلت ایجاد خطا برای آنها درخواست اجرای آنالیز شده است بازیابی نمود.ابزار راه اندازی به اجرای تست و ذخیره اطلاعات بصورت فایل CSV برای هر یونیت که میتواند جهت تهیه گزارش راه اندازی فرمت شود کمک می نماید.

ابزار سرویس را میتوان بوسیله آداپتور USB به هر نقطه از سیم انتقال وصل نمود. اتصال بین سیستم شبکه VRF و کامپیوتر شخصی از طریق رابط U10 USBامکانپذیر است به هر حال رابط و کامپیوتر شخصی هر دو آیتم های هستند که باید در محل نصب تهیه شود.

 

 

معرفی شرکت کولر

این مجموعه با سالها تجربه در زمینه واردات انواع تجهیرات سرمایشی و گرمایشی با برند های جهانی گری ، اجنرال و دایکین توانسته است گام بسیار بزرگی در زمینه واردات ، پخش و نصب و نگهداری تجهیزات صنایع برودتی بردارد . این مجموعه دارای مجوز رسمی از اتحادیه و همچنین مجوز رسمی نمایندگی گری ؛ نمایندگی اجنرال و نمایندگی دایکین در ایران را دارد . و اقدام به فروش انواع کولر گازی گری ، اسپلیت اجنرال ، کولر گازی دایکین می نماید . این شرکت با نام تجاری تک کولر در تمام شهر های ایران نمایندگی دارد و دفتر اصلی نمایندگی گری تهران در خیابان دماوند که آدرس دقیق و لوکیشن آن در سایت درج شده است قرار دارد . این مجموعه در زمینه فروش و نصب و نگهداری داکت اسپلیت گری  و داکت اسپلیت اجنرال دارای سابقه و پروژه های مختلف اجرایی نیز می باشد که توضیحات کامل آن در صفحه ی تخصصی ان قرار داده ایم .

از دیگر مجوز های موجود این شرکت داشتن مجوز فروش محصولات دایکین با نام تجاری نمایندگی دایکین است که در این بخش واحد اجرایی ویژه این برند تشکیل داده  و در این واحد فروشVRV دایکین به صورت ویژه و با تخفیف قرار دارد . اگر نیاز به اطلاعات بیشتر دارید می توانید با کارشناس های بر خط ما به صورت شبانه روزی مکاتبه نمایید.