داکت اسپلیت گری

فروش ویژه داکت اسپلیت گری

نمایندگی رسمی فروش GREE در ایران

با نیم قرن تجربه
با گارانتی اصل و رسمی گری
فروش ، نصب ، تعمیرات انواع داکت اسپلیت گری

نمایندگی رسمی فروش داکت اسپلیت گری در ایران

با گارانتی اصل و رسمی
فروش ، نصب ، تعمیرات انواع داکت اسپلیت
گری | GREE
تضمین بهترین قیمت
تهران ، خیابان دماوند ، بعد از 30 متری نارمک ، نبش خیابان مسعود سعد ، پلاک 468 ، واحد 2
داکت اسپلیت گری

 

مجموعه نمایندگی های کولر گازی و صنایع برودتی تک کولر ؛ با دارا بودن کادری زبده و متخصص در زمینه تعمیرات و پشتیبانی انواع دستگاه های برودتی علی الخصوص تعمیرات کولر گازی ( انواع برندها ) ، آماده ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات می باشد. این مجموعه سعی می‌کند پس از دریافت خواسته مشتری مبنی بر اینکه تعمیرات باید در کولر گازی آنها صورت بگیرد در محل حاضر و دستگاه مورد نظر را بررسی می‌کند و پس از مشخص شدن ایراد دستگاه گزارش آن را به مشتری ارائه می دهند همراه با این گزارش هزینه آن را که ممکن است این هزینه فقط هزینه تزریق گاز یا هزینه تعمیرات یا هزینه تعویض قطعه باشد. البته مقداری از هزینه تعمیرات ، مربوط به ایاب و ذهاب کارشناس می باشد البته در تعمیرات کولر گازی این اطمینان به شما داده می شود که از قطعات اصلی و اورجینال استفاده می شود این مجموعه سال‌هاست که نمایندگی فروش و نمایندگی خدمات پس از فروش برندهای شرکت گری ، شرکت دایکین ، شرکت اجنرال و نمایندگی ایران رادیاتور را دارا می باشند در این سال ها سعی کرده ایم که به بهترین روش ممکن با مشتریان عزیز در ارتباط باشیم.


تعمیرات کولر گازی گری

کولر گازی گری یکی از پیشرفته ترین دستگاه های تولیدی در زمینه کولر گازی و صنایع سرمایش و گرمایش در دنیا می باشد این مجموعه به خاطر اینکه نمایندگی رسمی گری را دار می باشد در زمینه تامین قطعات اصل و اورجینال هیچ مشکلی ندارد .در زمینه تعمیرات نیز از بهترین تکنسین های مربوطه ، و در موقع نصب و راه اندازی از زبده‌ترین کارشناس های نصب استفاده می نماید. این تکنسین ها در دوره های ویژه آموزش که توسط اتحادیه صنایع برودتی برگزار می‌شود شرکت می نمایند . و دور دیده این مجموعه خواهند بود در ضمن ما هم تمام اعتبار و سابقه خود را در گرو انتخاب بهترین تکنسین گذاشتیم و صد در صد بسیار حساس هستیم در مورد انتخاب تکنسین برای مجموعه و همچنین ادامه همکاری با کارشناس های حاضر در مجموعه.خلاصه هدف ما در ابتدا جلب رضایت مشتریان می باشد و تمام سعی می‌کنیم در اجرای و رسیدن به اهداف مجموعه خود سربلند باشیم تعمیرات کولر گازی تک کولر به دلیل سابقه فراوان هم در زمینه فروش هم در زمینه‌ی نصب و نگهداری تعمیرات توانسته از اعتبار خاصی بین مشتریان حقیقی و حقوقی کسب نماید . در حال حاضر بسیاری از اداره جات ها و سازمان ها و ارگان ها و بیمارستان ها ، کارخانجات بزرگ و نیمه بزرگ فعال کشور همچنین سازمان های نظامی کشور با این مجموعه در زمینه نصب و نگهداری کولرگازی ارتباط دارند و جزو مشتریان دائمی هم در زمینه خرید کولرگازی و هم در زمینه نصب و نگهداری رفع ایرادات احتمالی هستند.

 

 

تعمیرات کولر گازی گری- توسط کادری زبده

 

کولر گازی گری یکی از پرفروش ترین کولر گازی در سطح کشور می باشد تمام کولر گازی های به فروش رفته توسط مجموعه نمایندگی گری جز بهترین مدل های تولیدی این برند جهانی می باشد این مجموعه تمامی کولر گازی ها را با گارانتی نصب و تعمیرات به مشتریان ارائه داده است لذا اگر به هر دلیلی این کولر گازی نقص فنی داشته باشد در اولین فرصت با اعزام کادر به محل ایرادات و اشکالات فنی را چک می نماید البته ممکنه شما عزیزان قبلا اقدام به خرید کولر گازی گری کرده‌اید و دوره گارانتی آن تمام شده است و دستگاه ایراد فنی دارد به هر حال این مورد هم ما آماده هستیم تکنسین خود را به محل اعزام نمایم تا اگر به هر دلیلی نقص فنی داشته باشد آن را تعمیر و برای کار کردن دوباره آماده نماید.

 

تعمیرات کولر گازی گری - تمام برندها

تعمیرات کولرگازی گری مدل g2

برای تعمیرات این مدل از کولر گازی گری ابتدا باید کارشناس های بر خط و تلفنی ما تماس برقرار نمایید و اعلام مشکل و خرابی نمایید کارشناسهای ما سوالاتی از شما خواهند پرسید خواهشمند است با دقت به این سوالات جواب دهید و پس از آن با اعلام تقریبی هزینه تعمیرات کولر گازی ، تکنسین به محل اعزام می‌شود و پس از رفع ایرادات احتمالی و تعمیر کولر گازی شما فاکتور رسمی به شما ارائه می شود و حتی قطعاتی که مصرف شده است دارای گارانتی خواهند بود.

 

تعمیرات کولر گازی گری - توسط تکنسین دوره دیده

تعمیرات کولر گازی گری مدل g4

کولر گازی این مدل جزو پرفروش ترین کولر گازی در سطح کشور است و به همین دلیل ممکن تعدادی از این مدل ها دارای نقص فنی به هر دلیلی شوند چون وسایل برقی هستند به هر دلیلی ممکن از این اتفاقات بیفتد ما با اعزام تکنسین زبده و کارآمد به محل در اسرع وقت از دستگاه شما را تعمیر می نمایم . نیرویی که توسط ما به محل اعزام می‌شود نیروی کاملاً تایید شده می باشند خواهش می کنیم از تعمیرکارهای کولر گازی غیر رسمی ، بدون نام و نشان جهت انجام تعمیرات کولر گازی درخواست پشیمانی ننمایید.

 

تعمیرات کولر گازی گری - با ارائه فاکتور رسمی

تعمیرات کولرگازی گری مدل q2

به هر دلیلی اگر کولر گازی گری شماکه مدلq2 می باشد ایراد فنی پیدا کرده روشن نشد و یا اگر روشن شد و باد سردی تولید نکرد و یا این که صدای خاصی از کولر گازی حین روشن بودن خارج شد حتما در اسرع وقت با مجموعه کولر گازی تک کولر تماس گرفته تا تکنسین را به محل اعزام نماییم. تکنسین و تعمیرکار کولر گازی که در مجموع کولر گازی تک کولر کار می‌کنند همگی دارای مجوز ، و از فیلترهای خاص استخدامی رد شده‌اند پس شما به هیچ وجه نگران نباشید و در پایان کار را از این عزیزان فاکتور رسمی مهرشده دریافت کنید و از پرداخت هزینه خارج از فاکتور جدا خودداری نمایید.

 

تعمیرات کولر گازی گری - با نرخ اتحادیه

تعمیرات کولرکازی گری مدل r4

در این نوع مدل کولر گازی اگر دستگاه تولید سرما و گرما ای شما به هر دلیلی دچار نقص فنی شد می‌توانید قبل از هر اقدامی و دستکاری با مجموعه کولر گازی تک کولر ابتدا تماس بگیرید کارشناس های آنلاین ما ابتدا از وضعیت فعلی دستگاه های شما سوالاتی را خواهند پرسید اگر مشکل شما ساده باشد باشه تلفنی آن را حل خواهد کرد و دیگر نیازی به اعزام نیرو تعمیرکار به محل ندارد اما اگر طبق گفته ها و راهنمایی های شما مشکل موجود در دستگاه شما نیاز به حضور کارشناس ما در محل و مشاهده دستگاه بود با هماهنگی مشتری تکنسین برای تعمیر به محل اعزام می‌شوند لطفاً زمان دقیق حضور تعمیرکار را به کارشناس تلفنی اعلام نمایید تا تعمیرکار دقیقا در زمان تعیین شده توسط شما در محل حضور برسد.

 

تعمیرات کولر گازی گری - در محل

تعمیرات کولر گازی گری:

مجموعه کولر گازی تک کولر در زمینه تعمیرات انواع مدل های کولر های گازی دایکین نیز فعالیت می نماید البته اگر در مورد خرید کولر گازی سوالاتی دارید از کارشناسان فروش کولر گازی ما در ارتباط باشید چون این واحد بخش تخصصی تعمیرات کولر گازی برندهای دایکی می باشد در این واحد پس از دریافت درخواست مشتری سریع تیم تعمیراتی به محل اعزام می‌شوند تا در محل دستگاه کولر گازی دقیقا مورد بررسی قرار بگیرد اگر دستگاه شما نقص فنی کوچکی داشته باشد درمحل اقدام به تعمیر کولرگازی می نمایید اما اگر نقص و ایراد کلی شامل دستگاه شما باشد به محل مجموعه کولر گازی تک کولر انتقال و در این مکان اقدام به تعمیر می نماید البته در ۹۰ درصد موارد مشکل ها سعی می‌کنیم در محل حل شود.


تعمیرات کولر گازی - با ارائه قطعات اورجینال

تعمیرات داکت اسپلیت گری :

در تولیدات برند دایکین داکت اسپلیت نیز دیده می شود و ممکن است نمایندگان ساختمان های بزرگ برج ها شرکت ها و سازمان ها ارگان های دولتی و خصوصی که از داکت اسپلیت استفاده کرده‌اند به هر دلیلی دچار نقض شده باشند می توانند جهت تعمیرات داکت اسپلیت دایکین و انواع کولر گازی و اسپلیت دیواری با مجموعه نمایندگی گری در ارتباط باشند این مجموعه آماده از بهترین تکنسین های خود را در محل اعزام نماید این تکنسین ها دوره های ویژه تعمیراتی را دیده اند و به عنوان اعتبار به محل اعزام می شوند و می توانند هدف فقط و فقط کسب رضایت مشتریان می باشد.

 

تعمیرات کولر گازی - فوری

تعمیرات تصفیه هوای گری:

در مواقعی که به هر دلیلی هوای محل زندگی شما آلوده می‌شود و این آلودگی هوا شهرهای بزرگ جزو مشکلات بزرگی برای سلامتی افراد می باشد . عزیزان اقدام به خرید تصفیه هوا می نمایند که بعد از مدتی به هر دلیل ممکن است این دستگاه‌هادارای مشکل شوند و کارایی خود را از دست بدهند ، مجموعه کولر گازی تک کولر اعلام آمادگی می نماید که کلیه ایرادات احتمالی در دستگاه‌های تصفیه هوا را اطلاع دارد و می‌داند روش های حل هر یک از این موارد چه می باشد به همین خاطر مجموعه کولر گازی تک کولر بعد از تعمیرات کولر گازی و داکت اسپلیت اعلام می دارد که در زمینه تعمیرات تصفیه هوا نیز تخصص دارد. تعمیرات تصفیه هوا گری و تعمیرات تصفیه هوا بلوایر

 

 

تعمیرات کولر گازی اینورتر گری

اگر سیستم کولر و یا سیستم های برودتی شما به هر دلیلی خراب شد و دچار نقص فنی شد می توانید با گروه تخصصی تعمیراتی تک کولر هماهنگی های لازم را انجام دهید ، ما در کمترین فرصت ممکن در خدمت شما عزیزان هستیم برای اینکه مشکل شما را حل نمائیم از تکنیک های حرفه ای و کارشناس های زبده استفاده می کنیم و در استخدام این چنین افراد سعی میکنیم فیلتر های خاصی را قرار بدهیم که بهترین افراد به استخدام مجموعه ما در آیند .فقط بحث تعمیرات نیست شما باید این اطمینان را داشته باشید پس از تعمیرات باید آن مجموعه در هر صورت پاسخگو باشد و اگر مشکلی برای شما ایجاد کردند قابل پیگیری قانونی باشد . تعمیرات کولر گازی چون دارای مجوز فروش از نمایندگی گری را در ایران دارا می باشد. اگر نیاز به تعویض قطعه باشد خیلی سریع این مشکل را بر طرف و قطعه اصلی و با کیفیت تر را بر روی دستگاه شما سوار میکند . تعمیرات کولر گازی اینورتردار گری با استفاده از با تجربه ترین تیم های تعمیراتی توسط تک کولر به صورت شبانه روزی و علم آگاهی کامل آماده ارائه خدمات نوین تعمیرات برای شما عزیزان هستیم با ما باشید دیگر نگران تعمیر کولرگازی خود نباشید.مجموعه تک کولر تهران با دارا بودن نمایندگی گری ، تمام محصولات آن با گارانتی اصل ، کار و خدمات پس از فروش انواع سیستم های برودتی را برعهده دارد. تعمیرات انواع محصولات روز دنیای کولر گازی گری را برعهده دارد. لذا از عزیزان خواهشمندیم در زمینه نصب و تعمیرات کولر گازی اینورتردار گری و سیستم های برودتی به هر مجموعه و تعمیرکاری اعتماد نکنید ؛چرا هستند کسانی که هیچ تخصص کافی در زمینه تعمیرات محصولات برودتی و کولر گازی گری را نداشته و باعث بروز مشکلات عدید ه ای خواهند شد . لذا به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم اگر ملاحظه گردید که کولرگازی گری شما به هر دلیلی نقص فنی دارد و یا کار نمی کند و یا اگر کار می کند اما کارایی کافی را ندارد نگران نباشید ....

بدون اینکه کار خاصی را انجام دهید ابتدا دستگاه را خاموش نمائید و از دستکاری آن به جد اجتناب نمایید.

پس با شماره های ما ارتباط برقرار کرده و از کارشناس های ما در این زمینه اطلاعات کافی را دریافت نمایید.

 

تعمیرات کولر گازی اینورتر گری

نسبت به رفع ایرادات احتمالی در نصب و تعمیرات کولر گازی اینورتردار گری باید حتما به نکات زیادی توجه کرد به محیطی که یونیت قرار است گیرد . اگر موقع نصب کارشناس حرفه ای در محل باشد حتما جلوی بسیاری از ایرادات احتمالی در آینده را خواهد گرفت پس حتما در موقع نصب و تعمیرات از گروه های مجاز و حرفه ای در زمینه استفاده نمائید .اگر شما عزیزان از محصولات کولر گازی گری ، داکت اسپلت ، اسپلت ایستاده ، کولر پنجره ای ، سیستم مالتی پنل پیشرفته ، استفاده می کنید و ممکن است به هر دلیلی ایرادات و مشکلاتی برای دستگاه شما پیش بیاید لذا در این صورت شما حتما با نمایندگی آن تماس بگیرید خیلی بهتر است و هم از نظر هزینه ای و هم از نظر کیفیت تعمیراتی کار خیلی خوبی خواهید کرد ما در این جا اعلام میکنیم با دارا بودن نمایندگی کولر گازی هم در زمینه فروش و هم در زمینه تعمیرات دستگاه های مربوطه آماده خدمت رسانی به هر صورت هستیم تلفن ها و خطوط تماس ما به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان هستند ما در کنار شما عزیزان هستیم بهترین خدمات را ارائه دهیم با کم ترین هزینه ممکن با بهترین خدمات و ارائه کاورهای و قطعات اصل دستگاه شما در سریع ترین زمان ممکن می توانیم به مشکل شما رسیدگی و نسبت به حل مشکل با کمترین هزینه ممکن اقدام نمائیم ما به صورت 24 ساعته در خدمت شما عزیزان هستیم هرگونه مشکل و ایراد فنی در دستگاه شما موجود باشد ما در اسرع وقت به حل آن مشکل اقدام خواهیم کرد با ما باشید و از خدمات تک کولر بهترین استفاده را ببرید ما آماده شنیدن هر گونه انتقادات و پیشنهادات هستیم .تک کولر با دارا بودن نمایندگی فروش کولر گازی گری هم فروش این محصوات را برعهده دارد و هم در کنار آن کار تعمیرات کولر گازی اینورتردار گری را برعهده دارد اگر شما کولر گازی گری ، داکت اسپلت ، کولر گازی گری ، کولر گازی گری پنجره ای ، سیستم مولتی پنل ، را دارا هستند و هرگونه عیب و مشکلی برای سیستم شما پیش بیاید فقط کافی است با تلفن های دفتر ما تماس حاصل فرمائید.تا ما اعزام یک نیروی متخصص و کارگران مشکل شما را یافته و علت عیب موجود در دستگاه شما را یافته و نسبت به حل مشکل اقدام نماید خواهشمندیم جهت جلوگیری از مشکلات های فراوان اعم از حقوقی و مالی و ضربه های ناشی از آن به هر گروه و تیم های تعمیراتی اعتماد نفرمائید و ما در کنار شما هستیم چون نمایندگی کولر گازی گری را داریم قطعات معیوب و خراب شما را به آسانی و تعمیر این دستگاه ها را نمی تواند داشته باشد.

 

 

معرفی شرکت کولر

این مجموعه با سالها تجربه در زمینه واردات انواع تجهیرات سرمایشی و گرمایشی با برند های جهانی گری ، اجنرال و دایکین توانسته است گام بسیار بزرگی در زمینه واردات ، پخش و نصب و نگهداری تجهیزات صنایع برودتی بردارد . این مجموعه دارای مجوز رسمی از اتحادیه و همچنین مجوز رسمی نمایندگی گری ؛ نمایندگی اجنرال و نمایندگی دایکین در ایران را دارد . و اقدام به فروش انواع کولر گازی گری ، اسپلیت اجنرال ، کولر گازی دایکین می نماید . این شرکت با نام تجاری تک کولر در تمام شهر های ایران نمایندگی دارد و دفتر اصلی نمایندگی گری تهران در خیابان دماوند که آدرس دقیق و لوکیشن آن در سایت درج شده است قرار دارد . این مجموعه در زمینه فروش و نصب و نگهداری داکت اسپلیت گری  و داکت اسپلیت اجنرال دارای سابقه و پروژه های مختلف اجرایی نیز می باشد که توضیحات کامل آن در صفحه ی تخصصی ان قرار داده ایم .

از دیگر مجوز های موجود این شرکت داشتن مجوز فروش محصولات دایکین با نام تجاری نمایندگی دایکین است که در این بخش واحد اجرایی ویژه این برند تشکیل داده  و در این واحد فروشVRV دایکین به صورت ویژه و با تخفیف قرار دارد . اگر نیاز به اطلاعات بیشتر دارید می توانید با کارشناس های بر خط ما به صورت شبانه روزی مکاتبه نمایید.

 

 

نمایش بیشتر
نمایش کمتر