0
0

نمایندگی ایران رادیاتور

نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور

مجموعه تک کولر با دارا بودن نمایندگی ایران رادیاتور در سطح تهران و کشور اقدام به فروش انواع کولر گازی و سیستم های گرمایشی ایران رادیاتور می نماید. اگر قصد خرید کولرگازی ایران رادیاتور هستید انواع مختلف کولر گازی در سایزها و  بی تی یو های مختلف دارا می باشد .  ایران رادیاتور که یکی از بزرگترین تولید کننده انواع رادیاتور در خاورمیانه است تعداد پرسنل و کارمندان و متخصصین این مجموعه بیش از ۱۵۰۰ نفر می باشد البته توزیع‌کنندگان خوشنام نیز پشت این مجموعه دارای تاریخچه‌ی به شرح زیر می باشد:

در سال ۱۳۵۸ تاسیس شد به علت نبود زیرساخت مناسب برای تولید رادیاتور های آلومینیومی با ورود یک ماشین و تعداد کارگر ساختمانی در مساحتی حدود ۱۵۰۰ متر مربع در تهران ایجاد شد.

شاید این سوال برای شما پیش آید که اولین محصول این مجموعه  کی وارد بازار شد ؟ در جواب این سوال باید عرض کنیم که در سال ۱۳۵۹ اولین محصول این کارخانه وارد بازار داخلی گردید و گرما بخش خانه ها در سطح ایران عزیز شد در سال ۱۳۶۵ به علت رشد و نیازمند بودن به جا و مکان بیشتر به شهرک صنعتی رشت انتقال داده شد در سال ۱۳۶۹ به بزرگترین تولیدکننده صنایع گرمایشی تبدیل گردید و اما اکنون یکی از بزرگترین تولید کننده رادیاتور های آلومینیومی پکیج دیواری مشعل در خاورمیانه است.

 

نمایندگی ایران رادیاتور

 فروش کولرهای گازی ایران رادیاتور يک کسب و کار کاملا رضایت بخش تا زمانی که مشتري براي خريد محصولاتش دارد ایجاد نموده و  با همین شرایط به وجود آمده در عرضه محصولات با کیفیت عالی قادر به فروش محصولاتش بوده و در صحنه رقابت حرف اول را می زند . خدمت‌رساني در ارائه محصولات بدون نقص از لحظه خرید تا رسیدن به دست مشری واژه‌اي است که از لحظه تماس مشتری تا زمان خرید و استفاده بعد از خرید بیان می شود و نقش بزرگی در صنعت فروش به شمار می آید .

نمایندگی ایران رادیاتور

چرا ارائه  فروش با کیفیت عالی کولر گازی ایران رایاتور این شرکت به مشتريان بسيار مهم می باشد ؟

کسب و کار و چرخش هزینه های فروش از کولر گازی ایران رادیاتور که از طریق خرید توسط مشتريان قديمي  باشند که براي خريد مجدد کولر گازی رجوع کرده‌اند و يا مشتريان جديدي باشند که براي اولين بار به خريد مي‌پردازند. ارائه محصولی با کیفیت و  مناسب به مشتريان  سبب  کاهش قيمت محصولات تا ۲۰ درصد ميزان قبلي باشد و براي حفظ مشتريان جديد و يا جذب مشتري جديد برنامه ریزی شده است . بيشترين ميزان سودي که براي شرکت فروش کولرگازی ایران رادیاتور  وجود دارد از طريق حفظ مشتريان قبلي می باشد.

نحوه کار کولر گازی ایران رادیاتور 

در هنگام تولید سرمایش گاز خنک کننده موجود در کمپرسور حالت متراکم پیدا کرده و به سمت کندانسور همراه با فشار زیاد حرکت می کند  و هنگامی که به آنجا می رسد گرمای خود را از دست می دهد در این حالت تبدیل به مایع می شود. این مایع خارج شده از کندانسور از لوله مویی یا همان شیر انبساط عبور می کند و در چنین حالتی دچار افت شدید فشار می شود  این افت فشار سبب می شود که مقداری حالت دو فازی (مایع و گاز) به خود  بگیرد و همین روال ادامه پیدا میکند تا مایع  و به سمت ورودی اواپراتور هدایت شود . در محل تبخیر کننده تحت تأثیر دمای محیط ، تبخیر شده  و دوباره به گاز تبدیل می شود. در این حالت  سرمای خود را به لوله های اواپراتور یا همان محیط اطراف پس می دهد.  هوای موجود در اتاق با چرخشش گردش فن ایندور یا همان فن داخلی  ازیک سمت یونیت داخلی  وارد محفظه شده  و بعد از  عبور کردن از بین لوله های اوپراتور، دوباره سرد می شود و همین هوای سرد به داخل اتاق از سمت دیگر هدایت می شود و این سیکل با مکش مبرد تبخیر شده در اواپراتور توسط کمپرسور ادامه پیدا می کند همین روال ادامه پیدا میکند و محیط اطراف خنک می شود.

 

شرکت فروش کولرهای گازی ایران رادیاتور يک کسب و کار کاملا رضایت بخش تا زمانی که مشتري براي خريد محصولاتش دارد ایجاد نموده و  با همین شرایط به وجود آمده در عرضه محصولات با کیفیت عالی قادر به فروش محصولاتش بوده و در صحنه رقابت حرف اول را می زند . خدمت‌رساني در ارائه محصولات بدون نقص از لحظه خرید تا رسیدن به دست مشری واژه‌اي است که از لحظه تماس مشتری تا زمان خرید و استفاده بعد از خرید بیان می شود و نقش بزرگی در صنعت فروش به شمار می آید .چرا ارائه  فروش با کیفیت عالی کولر گازی ایران رایاتور این شرکت به مشتريان بسيار مهم می باشد ؟

کسب و کار و چرخش هزینه های فروش از کولر گازی ایران رادیاتور که می تواند از طریق خرید توسط مشتريان قديمي  باشد که براي خريد مجدد کولر گازی رجوع کرده‌اند و يا مشتريان جديدي باشند که براي اولين بار به خريد مي‌پردازند. ارائه محصولی با کیفیت و  مناسب به مشتريان  سبب  کاهش قيمت محصولات تا ۲۰ درصد ميزان قبلي باشد و براي حفظ مشتريان جديد و يا جذب مشتري جديد برنامه ریزی شده است . بيشترين ميزان سودي که براي شرکت فروش کولرگازی ایران رادیاتور  وجود دارد از طريق حفظ مشتريان قبلي می باشد.

هیج مقاله ای در این دسته موجود نیست ، اگر نام زیر دسته ها نمایش داده می شود، آن ها شامل مقالاتی هستند.