" /> اسپلیت یونیت چند پنله اجنرال | نمایندگی اوجنرال | تک کولر
0

اسپلیت یونیت چند پنله اجنرال

نویسنده: مدیریت سایت
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)

اسپلیت یونیت چند پنله اجنرال

کولر گازی چند پنله اجنرال

 

مجموعه تک کولر تهران از اولین و با سابقه ترین فروشگاه رسمی فروش کولر گازی ، صنایع برودتی گرمایشی و سرمایشی در ایران می باشد.

این مجموعه با دارا بودن نمایندگی رسمی برندهای روز دنیا اعم از نمایندگی اجنرال ،  نمایندگی گری ، نمایندگی دایکین ، نمایندگی سامسونگ ، توانسته است برندی محبوب در زمینه فروش انواع اسپلیت یونیت چند پنله اجنرال به شمار رود.

لذا شما عزیزان اگر در خواست اسپلیت یونیت چند پنله اجنرال را دارید ابتدا از مشاورین خبره تک کولر تهران مشاوره گرفته و با انتخابی درست نیازهای خود را برطرف سازید.

https://www.takcooler.ir/ogeneral/

تفاوت  اسپلیت یونیت چند پنله اجنرال با کولر گازی اجنرال :


اسپلیت یونیت چند پنله اجنرال  سیستم هایی هستند که یونیت خارجی (کنتاکتور - کمپرسور) آن به بیش از 2 پنل داخلی متصل می شود . همانطور که در تصویر مشاهده می کنید. 

در شرکت اجنرال تولیدی این نوع اسپلیت یونیت ها در ظرفیت های  14000btu تا 45000btu  به صورت تک فاز موجود میباشد . که از ۲ تا ۸ پنل داخلی را  بسته به ظرفیت یونیت خارجی ساپورت میکند.

اما در شرکت گری اسپلیت یونیت چند پنله اسپلیت یونیت چند پنله اجنرال از ظرفیت 14000btu تا ظرفیت 42000 btu تک فاز موجود می باشد . که هر دو تا پنج پنل داخلی وابسته به ظرفیت یونیت خارجی ساپورت می‌کند .

اسپلیت یونیت چند پنله اجنرال

ویژگی مهم اسپلیت یونیت چند پنله اجنرال


در سیستم اسپلیت یونیت چند پنله اجنرال از فناوری اینورتر جهت کنترل جریان مبرد استفاده می شود. تا کاربر هنگام استفاده از یک یونیت داخلی فقط هزینه تهویه فضای مورد نظر را بدهد به این معنا کمپرسور بنا به ظرفیت درخواستی کاربر تغییر ظرفیت می‌دهد و با تنظیم دور موتور و جریان متغیر مبرد و سریعا ظرفیت را کنترل می کند.

 

کولر گازی چند پنله اجنرال


لذا کاربران عزیز ، اگر درخواست خرید اسپلیت یونیت چند پنله اجنرال را دارید مجموعه تک کولر با دارا بودن تمامی برندهای محبوب و با کیفیت دنیا با گارانتی اصل همان مجموعه این اطمینان خاطر را به شما می دهد تا بهترین دستگاه را برای استفاده خود خریداری نمایید.