تهران ، خیابان دماوند ، بعد از 30 متری نارمک ، نبش خیابان مسعود سعد ، پلاک 468 ، واحد نهم
02177477766
لیست قیمت
0
مجموع : 0 ﷼
سبد خرید شما خالی است
محصول شما

تنظیمات قالب

به خانواده ما بپیوندید

آخرین اخبار را از طریق ایمیل دریافت کنید.

اسپلیت یونیت دیواری دایکین

اسپلیت یونیت دیواری دایکین

مجموعه تک کولر تهران ارائه کننده جدیدترین اسپلیت یونیت دیواری دایکین در ایران می باشد.  این مجموعه با دارا بودن نمایندگی فروش و تعمیرات انواع اسپلیت یونیت دیواری دایکین های روز دنیا و سال های متمادی سابقه فروش دارد. این مجموعه انواع اسپلیت یونیت دیواری دایکین با برندهای اصل و به روز و پیشرفته و کم مصرف دنیا را در ایران به فروش میرساند.

 اسپلیت یونیت دیواری دایکین

انواع اسپلیت یونیت دیواری


اسپلیت یونیت دیواری دایکین


اول باید به این نکته اشاره کنیم اسپلیت یونیت دیواری دایکین همان کولر گازی است که از سیستمی مشابه کولر گازی برای خنک کردن استفاده می کند ، و به صورت عمده تفاوتی در آن دیده نمی‌شود. در واقع در زبان انگلیسی کولر گازی به اسپلیت مشهور می باشد. و تعریف آن در زبان فارسی به کولر گازی است .

مکانیزمی اسپلیت یونیت دیواری

اسپلیت یونیت دیواری دایکین نوعی سیستم تهویه هوایی می باشد که با تبدیل کردن گاز به مایع و دوباره مایع به  گاز سرمای  موجود در هوای دریافتی از محیط که توسط اپراتور صورت گرفته را می‌گیرد و آن را به محیط اتاق پرتاب می کند. در این دستگاهها به دلیل اینکه ترموستات استفاده می شود، اغلب خنک سازی به صورت اتوماتیک و بر روی درجه دلخواه میشود تنظیم کرد.

اسپلیت یونیت دیواری دایکین

اسپلیت یونیت دیواری دایکین   دارای اینورتر

مکانیزم آن به این صورت است که در اسپلیت یونیت دیواری  دایکین قدیمی مثلا اگر دما در روی ۲۰ درجه سانتیگراد ست میشد دمای اتاق پس از رسیدن به این دمای مدنظر اسپلیت یونیت دیواری دایکین خاموش می شد. همین روشن و خاموش شدن متمادی اسپلیت یونیت دیواری دایکین باعث اصطحلاک و خرابی و مصرف بیش از حد انرژی برق می‌شود که در سیستم های جدید اسپلیت یونیت دیواری دایکین این چنین نمی باشد.

 

 

 

کارشناس فروش