0
0

نمایندگی اجنرال

نمایندگی اوجنرال ایران

Image
Image
Image
Image
Image

اسپلیت یونیت دیواری اجنرال

نویسنده:
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)

اسپلیت یونیت دیواری اجنرال

مجموعه تک کولر تهران ارائه کننده جدیدترین اسپلیت یونیت دیواری اجنرال در ایران می باشد.  این مجموعه با دارا بودن نمایندگی فروش و تعمیرات انواع اسپلیت یونیت دیواری اجنرال های روز دنیا و سال های متمادی سابقه فروش دارد. این مجموعه انواع اسپلیت یونیت دیواری اجنرال با برندهای اصل و به روز و پیشرفته و کم مصرف دنیا را در ایران به فروش میرساند.

 اسپلیت یونیت دیواری اجنرال

انواع اسپلیت یونیت دیواری اجنرال


اسپلیت یونیت دیواری اجنرال


اول باید به این نکته اشاره کنیم اسپلیت یونیت دیواری اجنرال همان کولر گازی است که از سیستمی مشابه کولر گازی برای خنک کردن استفاده می کند ، و به صورت عمده تفاوتی در آن دیده نمی‌شود. در واقع در زبان انگلیسی کولر گازی به اسپلیت مشهور می باشد. و تعریف آن در زبان فارسی به کولر گازی است .

مکانیزمی اسپلیت یونیت دیواری

اسپلیت یونیت دیواری اجنرال نوعی سیستم تهویه هوایی می باشد که با تبدیل کردن گاز به مایع و دوباره مایع به  گاز سرمای  موجود در هوای دریافتی از محیط که توسط اپراتور صورت گرفته را می‌گیرد و آن را به محیط اتاق پرتاب می کند. در این دستگاهها به دلیل اینکه ترموستات استفاده می شود، اغلب خنک سازی به صورت اتوماتیک و بر روی درجه دلخواه میشود تنظیم کرد.

اسپلیت یونیت دیواری اجنرال

اسپلیت یونیت دیواری اجنرال  دارای اینورتر

مکانیزم آن به این صورت است که در اسپلیت یونیت دیواری  اجنرال قدیمی مثلا اگر دما در روی ۲۰ درجه سانتیگراد ست میشد دمای اتاق پس از رسیدن به این دمای مدنظر اسپلیت یونیت دیواری اجنرال خاموش می شد. همین روشن و خاموش شدن متمادی اسپلیت یونیت دیواری اجنرال باعث اصطحلاک و خرابی و مصرف بیش از حد انرژی برق می‌شود که در سیستم های جدید اسپلیت یونیت دیواری اجنرال این چنین نمی باشد.