بنر ابتدایی سایت تک کولر می باشد .

اسلایدشو نمایندگی گری تهران

صفحه مربوط به فروش انواع کولر گازی و اسپلیت گری دایکین اجنرال
صفحه مربوط به فروش انواع دستگاه داکت اسپلیت گری دایکین اجنرال
صفحه مربوط به فروش انواع دستگاه مالتی پنل پیشرفته گری دایکین اجنرال
صفحه مربوط به فروش انواع چیلر گری دایکین اجنرال
صفحه مربوط به فروش انواع دستگاه تصفیه هوا گری دایکین اجنرال
صفحه مربوط به فروش انواع دستگاه کولر آسانسور گری دایکین اجنرال

چیلر | تک کولر تهران

 

چیلر

 

روشن و خاموش کردن کمپرسورها ممکن است مستقیما توسط ترموستات اتاق یا آب سرد شده انجام پذیرد اما معمولا بر مبنای چرخه ی توقف پمپ صورت میگیرد با افزایش دمای فضای کنترل شونده ترموستات شیر سولونوییدی موجود در مسیر مایع مبرد به چیلر یا کویل سرمایشی را باز میکند جریان مبرد باعث افزایش فشار مکش می شود و در نتیجه کلید فشار پایین بسته شده و کمپرسور روشن می شود وقتی ترموستات شرایط مطلوب را حس کرد شیر سولوئیویید را می بندد با پمپ شدن ماده ی مبرد به خارج از اواپراتور فشار مکش کم می شود و کلید فشار پایین باز شده و کمپرسور خاموش می شود یک سیستم کنترل الکتریکی برای کمپرسور پیستونی متوسط نشان داده شده است که دارای کنترل های عملیاتی ایمنی است .

چیلرهای سانتریفوژ جابجایی مثبت و جذبی


از آن جا که همیشه ماشین های سانتریفوژ و جذبی به عنوان بخشی از مجموعه ی چیلر محسوب می شوند بنابراین توسط سازندگان سیستم کنترل کامل روی آنها نصب می شود این سیستم ها معمولا کنترل ظرفیت کاملا تنظیمی دارند و حد پایین آنها 20 تا 30% داکثر ظرفیت است.و دارای مجموعه ای کامل از کنترل های ایمنی با اتباطات داخلی هستند که از تجهیزات حفاظت می کنند در شکل 56-6 یک نمونه از سیستم های کنترل دستگاه های سانتریفوژ نشان داده شده است در این شکل پمپ آب سرد شده و آب تقطیر کننده به صورت دستی روشن می شوند ( یا می توان روشن شدن پمپ آب تقطیر کننده را به روشن شدن آب سرد شده ارتباط داد تا بعد از آن روشن شود وقتی ترموستات آب سرد شده تقاضای سرمایش می کند مشروط بر این که کلیدهای جریان و کلید های ایمنی بسته باشند کمپرسور روشن خواهد شد سپس ترموستات پره های مربوط به کنترل ظرفیت را که روی جریان ورودی نصب شده است تنظیم می کند در این جا کنترلر ظرفیت به وسیله ی محدودکننده ی حداکثر ظرفیت عمل می کند وقتی بار به پایین تر از 20 درصد ظرفیت دستگاه می رسد ترموستات کمپرسور را خاموش می کند یک رله تاخیری که در این جا نشان دادخ نشده معمولا تعبیه می شود تا از روشن شدن مجدد کمپرسور در فواصل زمانی کمتر از 30 دقیقه جلوگیری کند این کار برای جلوگیری از آسیب دیدن موتور ضروری است.

 

معرفی شرکت کولر

این مجموعه با سالها تجربه در زمینه واردات انواع تجهیرات سرمایشی و گرمایشی با برند های جهانی گری ، اجنرال و دایکین توانسته است گام بسیار بزرگی در زمینه واردات ، پخش و نصب و نگهداری تجهیزات صنایع برودتی بردارد . این مجموعه دارای مجوز رسمی از اتحادیه و همچنین مجوز رسمی نمایندگی گری ؛ نمایندگی اجنرال و نمایندگی دایکین در ایران را دارد . و اقدام به فروش انواع کولر گازی گری ، اسپلیت اجنرال ، کولر گازی دایکین می نماید . این شرکت با نام تجاری تک کولر در تمام شهر های ایران نمایندگی دارد و دفتر اصلی نمایندگی گری تهران در خیابان دماوند که آدرس دقیق و لوکیشن آن در سایت درج شده است قرار دارد . این مجموعه در زمینه فروش و نصب و نگهداری داکت اسپلیت گری  و داکت اسپلیت اجنرال دارای سابقه و پروژه های مختلف اجرایی نیز می باشد که توضیحات کامل آن در صفحه ی تخصصی ان قرار داده ایم .

از دیگر مجوز های موجود این شرکت داشتن مجوز فروش محصولات دایکین با نام تجاری نمایندگی دایکین است که در این بخش واحد اجرایی ویژه این برند تشکیل داده  و در این واحد فروشVRV دایکین به صورت ویژه و با تخفیف قرار دارد . اگر نیاز به اطلاعات بیشتر دارید می توانید با کارشناس های بر خط ما به صورت شبانه روزی مکاتبه نمایید.

این تصویر تعمیرات تخصصی کولر گازی های مدل گری و اجنرال و دایکین را نشان می دهد
این تصویر به کاربر اشاره می کند که پروژه های تک وکولر در حال نمایش است
این تصویر در حالت مویابل نمایش داده می شود. برای انجام تعمیرات کولر گازی
این تصویر در حالت مویابل نمایش داده می شود. برای نمایش پروژه های انجام شده توسط تک کولر