کولر گازی ال جی

کولر گازی ال جی یک وسیله کاملا جدید و با تکنولوژی می باشد که در صنعت تهویه در جایگاه ویژه ای قرار گرفته علت این جایگاه ویژه در صنعت تکنولوژی جهانی سرعت عمل این وسیله در خنک کردن محیط می باشد  کولر های آبی برای خنک کردن محیط اطراف خود رطوبتی را ایجاد می کنند ولی در کولرهای گازی ال جی بر خلاف کولر های آبی رطوبت را افزایش نمی دهد در نتیجه افرادی که در محیط های شرجی زندگی میکنند از این وسیله می توانند به راحتی استفاده نماییند زیرا دیگر مشکل کولرهای آبی را ندارند سرمایی که در این وسیله ایجاد شده وباعث خنک شدن محیط می شود توسط وسیله ای بنام کمپرسور انجام می شود .

کولر گازی ال جی

چند ویژگی بارز کولرهای گازی ال جی :

 • ظرفیت بسیار بالای این وسیله برای گرم و خنک کردن محیط در کوتاه ترین زمان ممکن .
 • دارای ترموستات دمایی بوده که این وسیله باعث می شود دمای محیط مورد نظر را کنترل نموده  بدین گونه که در صورت نبود افراد در محیط سیستم خنک رسانی کار نکند.
 • یکی دیگر از مزیت های کولرهای کم مصرف گازی ال جی تمامی هوای محیط را به صورت یکنواخت و در مدت زمان کوتاه خنک نموده  و همین امر مهم در سیستم خنک رسانی باعث شده روز به روز بر مشتریان اضافه شده و از این محصول خریداری نمایند.
 • یکی دیگر از ویژگی های این محصول  تولید صدای کم در هنگام کار کردن می باشد در کولر های آبی و دیگر کولر هایی که در گدشته مورد استفاده قرار میگرفت به دلیل تولید  صدای ناهنجار باعث رنجش افراد می شد و خود به خود جز معایب دسته بندی شده که به مرور زمان و با پیشرفت در این وسیله  این مشکل نیز حل شده و با تولید کولر گازی هایی با تولید صدای کمتر افرادی زیادی از این محصول خریداری می کنند .
 • کولر گازی اینورتر ، کم مصرف ، داکت اسپیلت
 • کولر گازی LG +

  کولر گازی کم مصرف ال جی کولرگازی ال جی یکی ادامه مطلب
 • بهترین کولر گازی کم مصرف ال جی +

  بهترین کولرگازی کم مصرف ال جی شاید این سوال برای ادامه مطلب
 • 1

کولر گازی ال جی

کولر گازی ال جی

کولر گازی lg

این مجموعه از کولرهای گازی خانگی مرغوبِ اِل‌جی، باعث تردید و دودلی شما در انتخاب خواهد شد.

کولر گازی ال جی فناوری اینورتر V:

کولرهای گازی انقلاب‌آفرینِ اینورتر V اِل‌جی از فناوری «ظرفیت متغیر» برخوردار است که مصرف انرژی را تا 66 درصد کاهش داده و سرعت سرمایش آن 7/1 برابر بیشتر است. همچنین آنها از فناوری ضدپشه بهره می‌گیرند.

 

کولر گازی ال جی فناوری ضدپشه[1]:

یگانه کولرِ گازی هند با فناوری منحصر‌به‌فرد ضدپشه که علاوه بر سرمایش سریع‌تر و صرفه‌جویی در انرژی، حفاظت در مقابل پشه را نیز تأمین می‌نماید. این فناوری تأیید شده توسط توف‌نورد، حاصل تحقیقات گسترده‌ای است که بهترین امواج آلتراسونیک برای کاستن از توانایی پشه‌ها برای حس‌کردن دی‌اکسیدکربن و دور کردن آنها را شناسایی کرد.

 

کولر گازی ال جی فناوری آسایش موسم بارندگی[2]:

با فشار دادن یک دکمه مخصوص روی دستگاه کنترل از راه دور، این فناوری به طرزی مؤثر و کارآمد، دمای اتاق، دمای بدن، جابجایی هوا و رطوبت داخل اتاق را کنترل می‌کند تا یک سرمایشِ دلپذیر و صرفه‌جویی بیشتر در مصرف انرژی را، حتی در شرایط مرطوب، برای شما به ارمغان بیاورد.

 

کولر گازی ال جی سرمایش هیمالیا[3]:

این فناوری، اتاق شما را بلافاصله 28% سریع‌تر خنک کرده و 26% صرفه‌جویی انرژی بیشتری به همراه دارد. با فشار دادن یک دکمه مخصوص روی دستگاه کنترل از راه دور، شما سرمایی همچون هیمالیا را احساس خواهید کرد.

 

کولر گازی ال جی فیلتر حفاظتی دوگانه[4]:

فیلتر حفاظتی دوگانه دارای یک توری بسیار ریز ویژه است که باکتری‌های مضرّ عبوری از آن را حذف کرده و از رشد میکروب‌ها جلوگیری می‌نماید. همچنین ذرات تا 3 میکرون موجود در هوا را می‌گیرد. هوای تمیز و سالم عاری از باکتری و سایر ذرات گردوغبار تنفس کنید.

 

کولر گازی ال جی صرفه‌جوی انرژی[5]:

صرفه‌جوی انرژی، وضعیتی است که در انرژی صرفه‌جویی کرده و در عین حال، با اتخاذ الگوریتم زمان تطبیق بدن[6] (BATA)، باعث می‌شود که کولر گازی، آسودگی بدن را حفظ نماید.

 

تایمر روشن/ خاموش[7]:

این تایمر اجازه می‌دهد که برق AC در زمانی که شما تنظیم نموده‌اید، روشن یا خاموش شود و مزاحمتی برای خواب شما ایجاد نشود.

 

روشن شدن مجدد خودکار[8]:

این قابلیت موجب می‌شود که در هنگام قطع ناگهانی برق، دستگاه به صورت خودکار با تنظیم‌های قبلی شروع به کار نماید.

 

پاک‌سازی خودکار[9]:

این ویژگی، دستگاهِ داخل کولرگازی را پاک‌سازی کرده و از رشد قارچ و باکتری جلوگیری می‌نماید.

 

فیلتر ریز محافظ 3M[10]:

این فیلتر ویژه با کمک نیروی الکترواستاتیک قدرتمند خود، جلوی ذرات میکروسکپی مضر موجود در هوا را می‌گیرد و تمیزی و سلامت هوای داخل اتاق را تضمین می‌کند. فیلتر فوق، ذرات گردوغبار تا اندازه‌ی 3/0 میکرون را می‌گیرد. این نه تنها هوای خالص و پاک را تضمین می‌کند بلکه به واسطه جلوگیری از ته‌نشستِ گردوغبار که ممکن است باعث خوردگی و پوسیدگی شود، طول عمر کولر گازی را هم افزایش می‌دهد.

 

کولر گازی ال جی دکمه‌ی شب‌نمای دستگاه کنترل[11]:

دکمه‌های دستگاه کنترل در هنگام شب، درخشش دارند و به شما اجازه می‌دهند که در تاریکی به راحتی آن را مورد استفاده قرار دهید. سیستم‌های تهویه مطبوع ال‌جی با فناوری‌های نوآورانه و آخرین طرح‌های روز طراحی شده‌اند، تا شما را در روزهای داغ تابستان، خنک نگاه داشته، و در شب‌های سرد زمستان وظیفه گرمایش خانه شما را تقبل نمایند.

سیستم‌های شیک و زیبای اینورتر اسپلیت یا پنجره‌ای را انتخاب کرده و کامل‌ترین راه سرمایش و گرمایش فضای خود را به دست بیاورید. ما علاوه بر عرضه پیشرفته‌ترین کولرهای گازی، خدمات و پشتیبانی در درجه جهانی نیز ارائه می‌نماییم تا اطمینان حاصل نماییم که سیستم شما در حال حاضر و در سال‌های آینده، به درستی کار کند.

 

آسایش موسم باران

فناوری آسایش موسم باران، سرمایش مناسبی را در خلال موسم باران و رطوبت بالا تأمین می‌نماید. در مقایسه با حالت رطوبت‌گیریِ معمولیِ سایر کولرهای گازی، فناوری آسایش موسم باران از «سرمایش بیش از حد نیاز» جلوگیری کرده و تا 4/36 درصد در مصرف انرژی صرفه‌جویی به عمل می‌آورد. همین مقدار از طریق ایجاد تعادل صحیح بین دمای اتاق، دمای بدن، جابجایی هوا و جریان هوا به دست می‌آید. آسایش موسم باران را می‌توان با استفاده از فقط یک دکمه تکی روی دستگاه کنترل از راه دور، فعال کرد.

 

کولر گازی ال جی فیلترِ ریزمحافظ 3M

فیلترِ ریزمحافظ یک «بارِ الکترواستاتیکی» قدرتمندی را در روی سطح خود به خدمت می‌گیرد تا ذرات میکروسپکی مضر اعم از گرده‌های گل‌ها و غبار ریز را، که به ایجاد بیماری‌های تنفسی مشهور هستند، جذب کرده و نگاه دارد.

 

سرمایش چهار-جهتی

قابلیت تغییر خودکار جهت وزش هوا در چهار جهت با استفاده از بالک‌های افقی و عمودی، هوای خنک را در چند جهت می‌دمد. در نتیجه، تمام گوشه‌های اتاق به همان اندازه‌ی جلوی کولر گازی خنک هستند.

 

مزیت‌های مالی

هزینه خرید یک کولر گازی ال‌جی با فناوری اینورتر هوشمند ال‌جی، تقریباً ظرف یکسال استفاده، از طریق صرفه‌جوییِ چشمگیر جبران می‌گردد. چنین صرفه‌جویی هنگفتی، به واسطه فناوری‌های پیشتاز کولرهای گازی ال‌جی، میسر گردیده است.

 

کولر گازی ال جی فیلتر ریزمحافظ گردوغبار

هوای داخل خانه شما، حاوی ذرات گردوغبار و حساسیت‌زا می‌باشد. این موضوع می‌تواند باعث بروز مشکلات تنفسی فراوان و همچنین حساسیت بشود. اما کولرهای گازی ال‌جی دارای سیستم تصفیه دوگانه هستند تا منزل شما را از هوای پاک و بهداشتی آکنده سازند.

ضدپشه

با استفاده از یگانه کولرگازی هند با فناوری ضدپشه، خانواده خود را در مقابل بیماری‌های ناشی از پشه محافظت نمایید. این فناوری جدید انقلاب‌آفرین، نتیجه‌ی تحقیقات گسترده‌ای است که موفق به شناسایی محدوده‌ای از امواج آلتراسونیک شد که پشه‌ها قادر به تحمل آن نیستند. صدای ساطع شده در این فرکانس، توسط گوش انسان قابل شنیدن نیست ولی به بیرون راندن پشه‌ها کمک می‌نماید. به دلیل اینکه هیچگونه ماده شیمیایی مورد استفاده قرار نمی‌گیرد، هیچگونه بویی هم وجود ندارد.

طراحی، ویژگی و مشخصات ذکر شده در وبسایت، ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کنند. پیشنهاد می‌گردد که محصول را در فروشگاهِ ال‌ جیِ نزدیک محل خودتان به صورت عملی تجربه کرده و نمونه‌ی نمایشیِ محصول و ویژگی‌های آن را از نمایندگی ال‌جی بخواهید. مقادیر TR بیانگر ظرفیت دقیق مدل نیستند بلکه فقط در «محدوده‌ی ظرفیتی» کاربرد دارند. آخرین نوآوری‌های ال‌جی را مورد بررسی قرار داده و راه‌های بسیاری را که ما برای «خوب کردنِ زندگی» بر روی آنها کار می‌کنیم، دریابید. کولر گازی اسپلیت پیشتازِ عرضه شده، هیچ شباهتی به کولرهای معمولی ندارد و ویژگی‌های زیر را یکجا در خود دارا می‌باشد:

فناوری اینورتر V: این فناوری انقلاب‌آفرین، مصرف انرژی را تا 66% کاهش داده و سرعت سرمایش را 7/1 برابر بیشتر می‌کند. همچنین نخستین فناوری ضدپشه هند را دارا می‌باشد.

فناوری ضدپشه: یگانه کولر گازی هند با فناوری منحصر به فرد ضدپشه که علاوه بر سرمایش سریع‌تر و صرفه‌جویی در انرژی، حفاظت در مقابل پشه را نیز تأمین می‌نماید. این فناوریِ تأیید شده توسط توف‌نورد، حاصل تحقیقات گسترده‌ای است که بهترین امواج آلتراسونیک برای کاستن از توانایی پشه‌ها برای حس کردن CO و دور کردن آنها را شناسایی کرد.

سرمایش هیمالیا: این فناوری، اتاق شما را بلافاصله 28% سریع‌تر خنک کرده و 26% صرفه‌جویی انرژی بیشتری به همراه دارد. با فشار دادن یک دکمه مخصوص روی دستگاه کنترل از راه دور، شما سرمایی همچون هیمالیا را احساس خواهید کرد.

فناوری موسم بارندگی: با فشار دادن یک دکمه مخصوص روی دستگاه کنترل از راه دور، این فناوری به طرزی مؤثر و کارآمد، دمای اتاق، دمای بدن، جابجایی هوا و رطوبت داخل اتاق را کنترل می‌کند تا یک سرمایش دلپذیر و صرفه‌جویی انرژی بیشتر را، حتی در شرایط مرطوب، برای شما به ارمغان بیاورد.

فیلتر ریزمحافظ 3M: این فیلتر ویژه با کمک نیروی الکترواستاتیک قدرتمند خود، جلوی ذرات میکروسکپی مضر موجود در هوا را می‌گیرد و تمیزی و سلامت هوای داخل اتاق را تضمین می‌کند. فیلتر فوق، ذرات گردوغبار تا اندازه 3/0 میکرون را می‌گیرد. این نه تنها هوای خالص و پاک را تضمین می‌کند بلکه به واسطه جلوگیری از ته‌نشست گردوغبار که ممکن است باعث خوردگی و پوسیدگی شود، طول عمر کولر گازی را هم افزایش می‌دهد.

یونیزه‌کننده پلاسمااستر[12]: این فناوری تا 99/99 درصد باکتری‌ها و سایر مواد مضر موجود در هوا را استرلیزه کرده و هوای تازه و سالمی را در داخل اتاق برقرار می‌سازد.

بادوام و مقاوم: وگارانتی 5 ساله برای کمپرسور کولرگازی ال‌ جی، به شما آرامش خاطر می‌بخشد.

فضای خود را با آخرین روش‌های روز خنک کنید. ال‌جی با عرضه کولرهای گازی اسپلیت نوآورانه، رفاه و آسایش منزل شما را تسهیل می‌بخشد. همچنین، این سیستم‌های پیشرفته دارای قدرت بالای پرتاب هوا، فیلترهای کاهش حساسیت و کنترل‌های مؤثر گام به گام هستند که به شما اجازه می‌دهند هوا را در جهات مورد نیاز هدایت کنید. برای آگاهی از گزینه‌های سرمایشی دیگر، کولرهای گازی پنجره‌ای ما را مورد بررسی قرار داده و با راه‌های بسیاری که ما می‌توانیم برای «خوب شدن زندگی» کمک کنیم، آشنا شوید.

طراحی، ویژگی و مشخصات ذکر شده در وبسایت، ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کنند. پیشنهاد می‌گردد که محصول را در فروشگاه ال‌جی نزدیک محل خودتان به صورت عملی تجربه کرده و نمونه نمایشی محصول و ویژگی‌های آن را از نمایندگی ال‌جی بخواهید.[1] Mosquito Away Technology
[2] Monsoon Comfort Technology
[3] Himalaya Cooling
[4] Dual Protection Filter
[5] E-Saver
[6] Body Adaptation Time Algorithm
[7] ON/OFF TIMER
[8] Auto Restart
[9] Auto Clean
[10] 3M Micro Protection Filter
[11] Night Glow Remote Button
[12] Plasmaster Ionizer

تهران ، خیابان دماوند ، بعد از 30 متری نارمک ، نبش خیابان مسعود سعد ، پلاک 468 ، واحد نهم  66 77 47 77

تک کولر تهران

نماینده رسمی فروش سه برند معتبر صنایع برودتی دنیا به نام های کولر گازی گری ، دایکین ، اجنرال می باشد. آدرس ما : تهران ، خیابان دماوند ، بعد از 30 متری نارمک ، نبش خیابان مسعود سعد ، پلاک 468 ، واحد نهم 

تلفن : 66 77 47 77

 

کولر گازیکولر گازیکولر گازیتک کولرکولر گازیاجنرال کولر گازیکولر

آمار بازدید

امروز22
دیروز151
این هفته486
این ماه2454
مجموع41427

سه شنبه, 25 مهر 1396 07:12
توسعه یافته توسط MARALWEB