تهران ، خیابان دماوند ، بعد از 30 متری نارمک ، نبش خیابان مسعود سعد ، پلاک 468 ، واحد نهم
02177477766
0
مجموع : 0 ﷼
سبد خرید شما خالی است
محصول شما

تنظیمات قالب

 سیستم GMV گری

سیستم جی ام وی گری 

تاریخچه توسعه

سیستم جی ام وی گری | System GMV Gree

 

2012 – گری نسل پنجم سیستم VRF اینورتر به نام GMV5 راآغاز کرد. این سیستم دارای صنعت پیشرو نسبت راندمان انرژی بوده و باعث دستیابی به موفقیت در آسایش کنترل هوشمند و انعطاف پذیری طراحی می گردد.

2007 – گری با رعایت فلسفه صرفه جویی در انرژی و حفاظت از محیط زیست شروع به توسعه سیستم چند چنله VRF دارای اینورتر DC GPDS با قابلیت سازگاری بیشتر با محیط زیست و مطابق با ارزشهای انسانی نموده و بالاخره در سال 2009 آن را راه اندازی نمود این دستگاه تکمیل کننده و سیستم تهویه مطبوع سیستم گرمایشی آبی و سیستم گرمایشی زمینی دارای داکثر 6/6 IPLV می باشد .

2003 – گری بمنظور توسعه سیستمهای تهویه مطبوع دارای قابلیت سازگاری بیشتر با محیط زیست و بهبود مقدار مصرف انرژی شروع به تحقیق و توسعه مستقل نمود در سال 2006 گری برای اولین بار در دنیا سیستم چند پنله VRF دیجیتال دارای بازیافت گرما را راه اندازی کرد این سیستم در برنامع ملی تورچ 2007 گنجانده شده و نشاندهنده درک تکنولوژی بالای سیستم مولتی VRF گری بود اخیرا این سیستم به بسیاری از کشورهای خارجی فروخته می شود .

1999- گری برای ورود به زمینه سیستم مولتی VRF در بین اولین تولیدکنندگان صنعت لوازم خانگی چینی بود و در توسعه اولین نسل سیستم مولتی VRF به موفقیت دست یافت.

1998- گری به زمینه تکنولوژی بالای سیستم مولتی VRF وارد شد به غیر از دستگاه ها و فن آوری های مستقیما خریداری شده از کشورهای خارجی نظیر سایر برندهای چینی گری همیشه بر نوآوری توسط خود اصرار داشته است .

 

سیستم مولتی VRF دارای اینورتر DC مدولار با بازیافت گرما و سیستم مولتی VRF دارای اینورتر DC گری به ترتیب مشمول برنامه ملی 2010 تورچ و برنامه ملی 2010 محصولات جدید می باشند

در ماه نوامبر برای اولین بار در دنیا سیستم چند پنله VRF دارای پمپ حرارتی با دمای پایین محیط در کارخانه گری توسعه یافته 16 حق ثبت اختراع را بدست آورده و توسط مقامات تحت عنوان کلمه پیشرو مورد ارزیابی قرار گرفت در سال 2006 برنامه ملی محصولات جدید شامل سیستم دیجیتالی VRF اسکرال دارای پمپ حرارتی با دمای فوق العاده پایین و منبع هوا بود

2005- به منظور برآورده ساختن تقاضاهای رو به رشد مصرف کنندگان در مورد نصب راحت سیستمهای تهویه مطبوع کنندگان در مورد نصب راحت سیستمهای تهویه مطبوع در فضاهای بزرگ گری شروع به توسعه دادن سیستم چند پنله VRF  مدولار دارای اینورتر DC نمود و بالاخره آن را در سال 2006 تولید نمود این سیستم دارای قابلیت ترکیب آزاد چندین یونیت بوده و پس از راه اندازی در میان سیستمهای تهویه مطبوع مرکزی گری به ستاره ای بدل شده است

2002- گری با شکستن امتیاز انحصاری مارک های ژاپنی و تسخیر بازار سیستم چند پنله VRF در توسعه سیستم مولتی VRF دیجیتال GMV و سیستم مولتی VRF دارای اینورتر DC به موفقیت دست یافت.

 

 GMV-گری

سیستم جی ام وی گری

System GMV Gree 

دستگاه DC-VRF اینورتر سیستم GMV5 با کمپرسور اینورتر راندمان بالای خود دارای 4 ویژگی قابل ملاحظه که با ویژگی های یافته شده در سیستمهای تهویه مطبوع اینورتر متداول متفاوت است:

 • صرفه جویی بسیار عالی در انرژی

 • عملکرد دارای قابلیت اطمینان و دقت بیشتر

 • کنترل هوشمندتر شبکه

 • فراهم کردن تجربه بهترین سیستم تهویه مطبوع توسط مصرف کنندگان

 

 

ویژگی های کلیدی سیستم مولتی پنل GMV-GREE:

 

فن آوری اینورتر تماما DC جهت بهبود راندمان کمپرسور

در کمپرسور اینورتر تماما DC از محفظه فشار بالا و راندمان بالا استفاده شده است تا با مکش مستقیم گاز ، اتلاف گرمای اضافی را کاهش داده و باعث بهبود راندمان کمپرس گردد در مقایسه با محفظه فشار پایین ، راندمان کمپرس بهبود یافته است. برای ایجاد عملکردی بهتر از عملکرد کمپرسور اینورتر DC متداول از موتور پرمازین دارای راندمان بالا بکار برده شده است .

 

کمپرسور اینورتر تماما DC

ساختار محفظه فشار بالا که می تواند عملکرد فرکانس بالا و متوسط را افزایش بدهد. موتور جدید DC عملکرد فرکانس پایین را افزایش داده است .فن آوری سرعت متنوع DC با موج سینوسی 180 درجه این فن آوری می تواند تقاضای مکانهای مختلف برای دماهای مختلغ را برآورده نموده قادر به ذخیره مقدار زیادی برق بوده و همزمان می تواند بیشترین آسایش و راحتی را برای مصرف کنندگان ایجاد نماید .کمپرسور اینورتر تماما DC در این دستگاه بکار رفته است این کمپرسور می تواند بطور مستقیم گاز را به داخل کشیده تا اتلاف گرمای اضافی را کاهش داده و باعث بهبود راندمان گردد.برای ایجاد عملکرد بهتر از عملکرد کمپرسور اینورتر DC متداول موتور پرمازین دارای راندمان بالا بکار برده شده است.

سیستم گری GMV

 

 • فن آوری حداکثر کنترل گشتاور

با حداقل جریان این فن آوری می تواند اتلاف انرژی ناشی از سیم پیچی دستگاه را کاهش داده تا به کارایی بالاتری دست یابد.

 • کنترل گشتاور با فرکانس کم

این سیستم می تواند بطور مستقیم گشتاور موتور را کنترل نموده که از این طریق موتور فن می تواند با سرعت پایین حرکت نماید در حالیکه نیازهای سیستم نیز برآورده می گردد مصرف کنندگان احساس راحتی بیشتری خواهد کرد .

 • فن آوری کنترل بدون سنسور

صدای کم و حداقل لرزش و عملکرد ثابت تری را تضمین می نماید .محدوده تنظیم سرعت پیوسته متغیر از 5 هرتز تا در مقایسه با موتورهای اینورتر متداول عملکرد آن بیشتری در انرژی برخوردار است .

 

حداکثر ظرفیت 88 اسب بخار بزرگترین ترکیب آزاد

در یک تراز پیشرو حداکثر ظرفیت یونیت خارجی تکی به 22 اسب بخار و حداکثر ظرفیت ترکیب حتی به 88 اسب بخار نیز می رسد .حداکثر ظرفیت ترکیب تا 88 اسب بخار توسعه یافته است .در هزینه و لوله کشی دستگاه صرفه جویی می گردد.

 

طراحی جمع و جور

با طراحی جمع و جور بدون نیاز به جرثقیل یونیت خارجی می تواند از طریق آسانسور به پشت بام ساختمان منتقل شود حمل و نقل و نصب آسانتر است .

 

فن آوری بدون قطب جهت بهبود راندمان ارتباط

گری اولین شرکت در بکارگیری فن آوری بدون قطب در شبکه ارتباطی می باشد این فن آوری باعث ایجاد سرعت بیشتر پاسخگویی دستگاه اشکال زدایی آسانتر نصب و افزایش قابلیت اطمینان اطلاعات ارتباطی می گردد.جهت افزایش انعطاف پذیری در سیم کشی و کاهش قابل توجه مشکلات ساختمان از این فن آوری استفاده شده است .

 

محدوده وسیع ولتاژ و شرایط عملکرد

محدوده دمای کار یونیت خارجی در حالت سرمایشی به -5C -25C و در حالت گرمایشی به -20C-24C بهبود یافته است .محدوده ولتاژ کار سیستم GMV5 به 320C-460C بهبود یافته است و این باعث بهتر شدن استاندارد 342V-420V می گردد برای مکانهایی با ولتاژ متغییر این سیستم همچنان میتواند بخوبی بکار خود ادامه دهد .

 

مکان یابی وسیع تر

سیستم GMV5 می تواند ترکیب اتصال 4 یونیت خارجی با داکثر 80 یونیت داخلی را تحقق بخشد این قابلیت بخصوص برای ساختمان های تجاری یا هتلها قابل استفاده می باشد .

 

ذخیره و پخش مبرد

سیستم GMV5 بدون گیرنده مایع طراحی شده و مبرد اضافی در داخل لوله کشی در داخل لوله کشی ذخیره میگردد این عمل می تواند باعث به حداقل رساندن مقدار شارژ مبرد و افزایش دقت کنترل مبرد گردد.

 

راندمان بالا و صرفه جویی بیشتر در انرژی

به لطف فن آوری پیشرفته اینورتر تماما DCطراحی سیستم بهینه و فن آوری کنترل دقیق و هوشمند IPLV دستگاه VRF دارای اینورتر تماما DC سیستم GMV5 حداکثر تا 6/8 می باشد .

 

نسل جدید فن آوری کنترل عمل صرفه جویی در انرژی تا 20%

سیستم GMV5دارای دو حالت صرفه جویی در انرژی است که می توانند مطابق با نیازهای مختلف برق انتخاب شوند .

حالت اول :

در حالت صرفه جویی خودکار در انرژی ، سیستم بر اساس وضعیت عملکرد پارامتر ها را تنظیم خودکار نموده و در نتیجه هزینه برق را کاهش خواهد داد در این حالت میتوان تا 15 % در انرژی صفه جویی شود .

در حالت صرفه جویی اختیاری در انرژِی سیستم به اجبار توان خروجی را محدود می سازد در این حالت می توان تا 20% در انرژی صرفه جویی نمود.

گرمایش راحت

حالت یخ زدایی پیشرفته هوشمند در دستگاه بکار برده شده است حالت یخ زدایی پیشرفته هوشمند گری بر اساس دمای خارجی و وضعیت عملکرد دستگاه بهترین روش یخ زدایی را انتخاب کرده تا به یخ زدایی هوشمند دست یافته و بطور موثری باعث بهبود تاثیر و عملکرد گرمایش گردد .در حالیکه در حالت یخ زدایی متداول یخ زدایی بر اساس تنظیم زمانی بکار برده میشود که نه تنها اسایش را تحت تاثیر قرار داده بلکه باعث کاهش راندمان انرژی می گردد .وقتی که یخ زدایی انجام شد سیستم عمل یخ زدایی هوشمند را پایان می دهد.زمانی که برفک شروع یخ زدایی هوشمند شروع می شود.

گری مالتی پنل

سیستم جی ام وی گری

System GMV Gree

 مولتی پنل پیشرفته گری| GREE-GMV5 | اجرای شبکه GMV| نمایندگی گری

فن آوری تخصصی دقیق و هوشمند ظرفیت و بازده بهینه جهت تضمین بالاترین راندمان

هنگامیکه بار کلی نیاز به بیش از 75% از ظرفیت کار دستگاه دارد یک یونیت اضافی بطور خودکار شروع بکار خواهد کرد .هنگامیکه بار کلی نیاز به کمتر از 40% از ظرفیت کار دستگاه دارد یک یونیت بطور خودکار خاموش خواهد شد .بنابراین هر یونیت در 40% تا 75% از بار کلی دستگاه سهیم است .آزمایشات نشان میدهد که زمانیکه یک سیستم تهویه مطبوع در بین 40% تا 75% از ظرفیت خود کار میکند هزینه انرژی آن به حداقل می رسد .

 • بازده بهینه جهت تضمین بالاترین راندمان

می توان در این روش به بیشترین صرفه جویی در انرژی در حالت عملکرد گرمایشی یا سرمایشی دست یافت کمپرسور و فن این ورتر dcنیز در این روش عمل کرده تا راندمان بالا تضمین شود .

 

فن آوری کنترل فوق سرمایش جهت تضمین سرمایش و گرمایش مطلوب

حلقه فوق سرمایش می تواند به سرمایش فوق العاده 9 درجه ای ثانوی دست یافته تا عمل سرمایش   و گرمایش را تضمین نماید . حلقه تبادل حرارت می تواند اولین فرآیند فوق سرمایش مبدل حرارتی را کنترل کند سرمایش فوق العاده می تواند به 11 درجه سانتی گراد برسد .

 

کنترل دما به وسیله ریموت کنترل جهت عملکرد بالا و صرفه جویی بیشتر انرژی

از طریق تنظیم محدوده پائین تر دما در حالتهای سرمایشی یا خشک و تنظیم محدوده بالاتر دما در حالت گرمایشی ، حالت گرمایش سه بعدی یا تولید گرما دستگاه قادر به کار در محدوده کوچک تری از درجه حرارت بوده و در نتیجه به صرفه جویی در انرژی دست می یابد .

 

حالت بی صدا یونیت خارجی کنترل بی صدا

 

 • بی صدا در شب

دستگاه می تواند بالاترین دمای خارجی را به خاطر بسپارد. هنگام شب ؛ دستگاه به طور خودکار به حالت بی صدا باز می گردد. 9 حالت بی صدا وجود دارد که می تواند براساس نیاز های واقعی تنظیم شود.

 • اجبارا بی صدا

همچنین می توان دستگاه را در این حالت تنظیم نمود تا در طول کار ؛ صدای کم آن تضمین شود. حداقل درجه صدای دستگاه ، 45 db می باشد.

 • کنترل بی صدا
 • طراحی برجسته بهینه سازی شده

پس از آزمایشات CFD متعدد ، یک ساختار جدید برجسته فن ، توسعه داده شده است تا لرزش کار فن را کاهش دهد. درجه صدا میتواند تا حدود 3 DB کاهش یابد .

 • فن آترودینامیک دارای محور 3 بعدی

در مقایسه با فن متداول ،ر این فن می تواند حجم باد را تا حدود 12% افزایش داده و باعث بهوبود کارایی همچنین کاهش صدای دستگاه شود .

 

حالت بی صدای یونیت داخلی

همچنین یونیت داخلی سیستم gmv5 موتور اینورتر dc را بکار برده تا به تنظیم پیوسته متغیر دست باید کاربر بر اساس دمای داخل ساختمان با نیازهای واقعی افراد می تواند این حالت را از طریق کنترل دیواری تنظیم نماید حداقل درجه صدا 25 می باشد .

 

راه اندازی سریع در حالت گرمایشی

کمپرسور dc ابتدا شروع بکار کرده تا از جریان زیاد برق جلوگیری نماید زمانی که کمپرسور اینورتر راه اندازی میشود می تواند تحت فرکانس بالا کار کرده تا گرمای بیشتری را تولید نماید .

 

7رده سرعت فن داخلی جهت انتخاب

سرعت فن داخلی را می توان بوسیله کنترل دیواری روی 7 رده تنظیم نمود. این رده ها ، سرعت خودکار ، سرعت پایین ، سرعت متوسطه مایل به کم ، سرعت متوسط ، سرعت متوسطه مایل به زیاد ، سرعت بالا و توربو می باشند. زمانیکه کنترل دیواری روشن است ، دکمه فن را فشار داده تا سرعت فن داخلی را بصورت مدور طبق تصویر زیر تنظیم نماید :

سیستم گری GMV

سیستم جی ام وی گری

System GMV Gree

عملکرد عالی تضمین شده بوسیله فن آوری پیشرفته

در خلال 10 سال تحقیق و پیشرفت سیستم GMV 5 گری از اجزا برقی و قطعات مکانیکی و فن آوری کنترل گرفته تا فن آوری ازتباطات به سطح بالایی ارتقا یافته است .

فن آوری کنترل دو مرحله ای تفکیک روغن ( انحصاری )

مرحله اول جداکننده روغن دارای یک شیر برقی فیلتردار و 98% راندمان جداسازی است مرحله دوم جداکننده روغن با 95% راندمان جداسازی 2% باقیمانده روغن مبرد را جدا خواهد کرد راندمان کلی تفکیک روغن به 9/99% میرسد .

فن آوری کنترل برگشت روغن

 • کنترل جدید برگشت روغن

فن آوری جدید کنترل برگشت روغن گری بطور موثری برگشت روغن دستگاه و وضعیت ذخیره روغن هر یک از کمپرسورها را کنترل کرده که بطور قابل ملاحظه ای باعث بهبود طول عمر کمپرسور می گردد .

فن آوری کنترل تعادل روغن

سیستم گری GMV

 • تعادل روغن بین هر یک از کمپرسورها

مبرد توسط یک لوله مکش از داخل کمپرسور کشیده شده و سپس در میان سیستم سرمایشی پخش می شود این کار می تواند سطح روغن و حداقل روغن مورد نیاز هر کمپرسور را کنترل کرده و در نتیجه باعث تعادل روغن بین هر یک از کمپرسورها شود .

 • تعادل روغن بین هر یک از یونیت ها

دستگاه بر اساس وضعیت واقعی هر یونیت و کمپرسور میتواند کار کمپرسور را تنظیم کرده و باعث تعادل روغن هر یک از یونیت ها شود .

کنترل بررسی هوشمند

 • کنترل بررسی سنسور فشار

سنسور فشار میتواند به دقت فشار بالا و پایین دستگاه رابررسی کرده و بازده فن و کمپرسور را تنظیم نماید بطوریکه مطمئن شود که دستگاه قادر به کار کردن تحت شرایط فشار بهمراه صرفه جویی بیشتر در انرژی می باشد.

 • کنترل بررسی سنسور دما

دستگاه جهت بررسی دمای محیط با سنسورهاس دمایی مختلف تجهیز شده است با دمای داخلی ساختمان و دمای تبخیر مبرد می توان وضعیت کار دستگاه را اندازه گیری کرد .

کنترل چند شیر انبساط الکتریکی

شیر انبساط الکتریکی یونیت خارجی نه تنها دارای اثر کاهش فشار بوده بلکه جریان مبرد را نیز کنترل می نماید دستگاه با 960 درجه تنظیم شده توسط 2 شیر انبساط الکترونیکی از چند شیر انبساط الکترونیکی استتفاده می نماید تا بدقت جریان مبرد را تنظیم نموده و عملکرد قابل اطمینان دستگاه را تضمین نماید .

 

سیستم گری GMV

کارشناس فروش