کولر گازی سامسونگ

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و استفاده از تجهیزات برودتی جهت رفاه و آسایش در زندگی بشر دستگاه های زیادی در زمینه کولرگازی و اسپلیت طراحی و به مرحله تولید رسیده است ودر مدل ها و با امکانات متفاوت سایزها ویژگی های مختلف روانه بازار شده است در بین برندهای زیادی که در زمینه سیستم های گرمایشی و سرمایشی وجود دارد سامسونگ نیز حرف زیادی برای گفتن دارد کولرگازی کم مصرف سامسونگ برای اینکه از رقبای خود عقب نماند محصولات خود را با ویژگی های خاصی روانه بازار می کند ازجمله ویژگی های خیلی مهم آن می توان به:

 کولر گازی سامسونگ ، طراحی بی مانند از لحاظ رنگ و سبک

این شرکت بااستفاده از طراحان ویژه در زمینه نحوه طراحی کولرهای گازی برای اینکه چیدمان شیک و بی نظیر سالن پذیرایی شیک و مدرن شما جلوه ویژه داشته و حامی زندگی شیک و مدرن شما باشد مدل های منطقی را طراحی کرده است.

 کولر گازی سامسونگ ، فیلتر ا چ دی

شرکت سامسونگ در داخل کولرهای گازی خود از فیلترهای با تراکم بالا استفاده می نماید که خیال شما را از کوچکترین ذرات میکروسکوپی و گرد و غبار و همچنین تبدیل هوای آلوده به هوای پاک و زنده به بهترین شکل ممکن عمل میکند و همچنین امکان شستشوی آسان را نیز برای شما عزیزان فراهم آورد.

 کولرگازی سامسونگ ، خواب آسوده

همان طور که می دانید نداشتن یک خواب خوب به همراه آرامش فردای خوبی را برای شما عزیزان به ارمغان نخواهد آورد برای یک خواب آرام باید یک محیط با دمای مناسب داشته باشد.

تنظیم خودکار دمای اتاق دور از خواب شما از ویژگی های خواب آسوده کولرهای گازی کم مصرف سامسونگ می باشد این شرکت با تجهیز کردن تنظیم خودکار رطوبت هر 3 مرحله خواب شما از گرما و رطوبت اضافی محفوظ می ماند تا بتوانید دریک صبح زیبا همراه با انرژی و سرحال بیدار شوید . همین ویژگی کولرهای گازی سامسونگ هم باعث می شود یک خواب با آرامش داشته باشید و هم اینکه در مصرف انرژی تا 36 درصد صرفه جویی به عمل می آید.

 پاکسازی خودکار – کولرگازی سامسونگ

همان طور که می دانید تفاوت دما بین فضای داخل و خارج کولر باعث تولید قارچ و انتشار میکروب می شود کولرهای گازی سامسونگ از ویژگی پاکسازی خودکار مجهز شده اند که فن را به صورت خودکار به کار می اندازند.

 کولرگازی سامسونگ * رطوبت زدایی

کولرهای گازی سامسونگ این اجازه را نمیدهد که فضای شما گرم و مرطوب بماند و برای اینکه نیاز به یک سطل آب را خالی میکنید از کولرهای گازی سامسونگ با امکان رطوبت زدایی استفاده کنید.

 کولرگازی سامسونگ + سرمایش توربو

امکانی دیگر در کولرهای گازی سامسونگ قرار گرفته است که به آن توربو گفته می شود برای اینکه در یک آن محیط خود را بتوانید خنک نماید از این نوع فناوری استفاده می کنند فناوری توربو ، اینورتر ،

 کولر گازی سامسونگ

 

کولرگازی سامسونگ

طراحی منحصر به فرد «مثلثی»[1] کولر گازی سامسونگ موجب شده است که عملکرد آن بهبود یابد، هوای خنک را سریع‌تر، بلندتر و عریض‌تر به جریان بیاندازد. همچنین اینورتر دیجیتال آن، بازدهی انرژی فوق‌العاده بالایی دارد. و قابلیت «دکترِ ویروس»[2] و «فیلترِ آسان»[3] آن، ابتدا با استفاده از یک فیلتر و سپس با استفاده از دکتر ویروس، گردوغبار، آلودگی‌ها، مواد حساسیت‌زا، باکتری‌ها و ویروس‌ها را از بین می‌برد.

*  تست شده بر روی مدل AR09HSFSBWK. مقایسه شده با سامسونگ متعارف مدل AQ09TWS

*‌ *  تست شده بر روی AR09HSSDAWK/EU. مقایسه شده با سامسونگ متعارف مدل AQ09TSB

* * * تست شده در مرکز علوم زیست‌محیطی کیتاساتو (ژاپن) و دانشگاه یونسِی/آزمایشگاه تست کُره (FITI/KEMTI) و آزمایشگاه تست ژاپن (ITEA).

مؤثر بر روی 4 ویروس شامل نوع فرعی H1N1، و باکتری‌های خاص. داده‌ها تحت شرایط آزمایشی خاصی اندازه‌گیری شده‌اند و ممکن است بر مبنای عوامل زیست‌محیطی تغییر نمایند.

 

کولر گازی سامسونگ از آغاز طوری طراحی شده است که دارای بازدهی فوق‌العاده‌ای باشد. طراحی مثلثی منحصر به فردآن، دارای ورودی هوای عریض‌تری است، لذا هوای بیشتری را می‌تواند به داخل مَکش کند. پهنای بهبودیافته و زاویه «خروجیِ هوا»ی آن، تیغه‌های «V شکل» اضافی و پروانه بزرگ‌تر آن، تضمین می‌کنند هوا با سرعت بیشتری خنک شده و به فاصله و پهنای بیشتری پرتاب گردد*. بدین ترتیب، هوای خنکِ تازه به تمام گوشه‌های اتاق‌تان می‌رسد.

*  تست شده بر روی مدل AR09HSFSBWK مقایسه شده با سامسونگ متعارف مدل AQV09TWS.

 

کولر گازی سامسونگ ابتدا با استفاده از وضعیت قدرتمند «سرمایش سریع[4]»، شروع به سرد کردن سریع هوا می‌کند، و بدین ترتیب به سرعت به نقطه مذکور می‌رسد. سپس به صورت خودکار، وضعیت کاری خود را به «سرمایش آسایش[5]» تغییر می‌دهد تا دمای مطلوب را حفظ کند. بنابراین شما احساس سرما نکرده و مجبور نخواهید بود که تنظیمات را به صورت دستی تغییر داده یا کولر را روشن و خاموش کنید. کولر گازی سامسونگ از یک اینورتر دیجیتال با بازدهی انرژی [6]EER10.1 برخوردار است. این کولر می‌تواند دمای مطلوب را بدون روشن  و خاموش شدن مکرر حفظ کند و به همین دلیل، انرژی کمتری مصرف می‌کند. اینورتر دیجیتال به شما کمک می‌کند که با استفاده از کم‌ترین میزان انرژی، مدت زمان بیشتری را در آسایش به سر ببرید.

*  تست شده بر روی مدل AR09HSSDAWK/EU. مقایسه شده با سامسونگ متعارف مدل AQ09TSB

 

وضعیت «تک‌کاربره»ی[7] کولر گازی سامسونگ، ضمن اینکه کماکان محیط خنک و راحتی را فراهم می‌آورد، با استفاده‌ی کمتر از ظرفیت کمپرسور، مصرف برق را کاهش می‌دهد*. بنابراین شما می‌توانید از این وضعیت، حتی در یک روز داغ استفاده کنید، بدون اینکه نگران قبض برق خودتان باشید.

*  تست شده بر روی مدل AR09FSSSCWK/SA بر اساس مقایسه مصرف برق کلی «وضعیت عادی» با وضعیت «تک‌کاربره»

 

«دکتر ویروس» و «فیلتر آسان»، ابتدا با استفاده از یک فیلتر و سپس با استفاده از «دکتر ویروس»، گردوغبار، مواد حساسیت‌زا و آلودگی‌های خطرناک موجود در هوا، و همچنین باکتری‌ها و و ویروس‌ها، از جمله ویروس‌های آنفولانزای A و کورونا را برطرف می‌سازند*. و بدین ترتیب هوای تنفسی شما را پاک و سالم نگاه می‌دارد.

*  تست شده در مرکز علوم زیست‌محیطی کیتاساتو (ژاپن) و دانشگاه یونسِی (کره)/آزمایشگاه تست کره (FITI/KEMTI) و آزمایشگاه تست ژاپن (ITEA). مؤثر بر روی 4 ویروس از جمله نوع فرعی H1N1 و باکتری‌های خاص. داده‌ها تحت شرایط آزمایشی خاصی اندازه‌گیری شده‌اند و ممکن است بر مبنای عوامل زیست‌محیطی تغییر نمایند.

بر خلاف فیلترهای متعارف که معمولاً دسترسی به آنها دشوار است، «فیتر آسان»ِ کولرگازی سامسونگ، در بیرون و بالای آن قرار گرفته است. بنابراین به آسانی می‌توان آن را درآورد، تمیز کرد و مجدداً در سر جای خود قرار داد، بدون اینکه لازم  باشد سرپوشی باز شود یا برای درآوردن آن نیروی زیادی صرف شود. و پوشش ضد-باکتری آن، گردوغبار، مواد حساسیت‌زا و آلودگی‌های خطرناک هوا را فیلتر می‌کند*.

*  تست شده در آزمایشگاه تست کره (FITI/KEMTI) و آزمایشگاه تست ژاپن (TIEA). داده‌ها تحت شرایط آزمایشی خاصی اندازه‌گیری شده‌اند و ممکن است بر مبنای عوامل زیست‌محیطی تغییر کنند.

کولر گازی سامسونگ

در چالشی‌ترین (نامساعدترین) محیط‌ها به کار خود ادامه می‌دهد. فناوری محافظت سه‌گانه مضاعف[8] آن، کمپرسور و کنترلر را در قبال اضافه‌بار ناشی از نوسانات ولتاژ و جریان برق، بدون نیاز به یک «تثبیت کننده ولتاژ» جداگانه، محافظت می‌کند. همچنین دارای یک پوشش ضدخوردگی است که از کندانسور در برابر خوردگی و از بدنه کولر در برابر زنگ‌زدگی محافظت می‌نماید. و «کندانسور بزرگ» و «جریان گاز خنک‌کننده بهینه شده» آن به این معنی است که این کولر می‌تواند دمای فوق‌العاده داغ (بالغ بر 58 درجه سانتی‌گراد) را تحمل نماید*.

*  تست شده بر روی مدل AR09HPSDDWK/SG. مقایسه شده با سامسونگ متعارف مدل AR09HPSDFAP/RC

 

کولر گازی سامسونگ  راحتی توأم با هوشمندی

با کولرگازی سامسونگ می‌توانید از حس اطمینان از اینکه دستگاه به درستی نصب شده است و از راحتی کار با کنترل از راه دور و عیب‌یابی دستگاه لذت ببرید. قابلیت «نصب هوشمند» مسائل متداول را بررسی می‌کند تا اطمینان حاصل شود که دستگاه به درستی نصب شده است. قابلیت «وای‌فای هوشمند» با استفاده از یک برنامه کاربردی در گوشی هوشمند شما، این امکان را فراهم می‌آورد که تنظیمات انرژی را از همه جا پایش کرده و تغییر دهید؛ و قابلیت «چک هوشمند» شما را قادر می‌سازد که خطاها را تشخیص داده و بلافاصله درخواست خدمات و تعمیرات بنمایید.

کولرگازی سامسونگ دارای قابلیت «چک هوشمند» می‌‌باشد . آن یک سیستم خودکار پایش خطا است. این سیستم مسائل را در همان مراحل اولیه، کشف کرده و تشخیص می‌دهد و راهکارهای آسان رفع عیب را با استفاده از یک برنامه کاربردی گوشی هوشمند ارائه می‌نماید. بنابر این در وقت شما بابت پیدا کردن دفترچه راهنما، صرفه‌جویی به عمل آمده و از هزینه‌ها و زحمت غیرضروری بابت مشاوره با مهندسان، و احتمالاً صورتحساب‌های پرهزینه، جلوگیری می‌شود.

*  در آیفون‌ها و گوشی‌های اندرویدی موجود است.

**  این قابلیت فقط برای خطاهای خاصی بوده و جایگزین سرویس‌های چکاپ دوره‌ای محسوب نمی‌شود.

 

کولر گازی سامسونگ  اطمینان از نصب مطلوب

«نصب هوشمند» یک ویژگی «خودمعاینه‌کننده» است که اطمینان می‌دهد کولر گازی شما توسط مهندس نصاب به درستی نصب شده باشد. این ویژگی، خطاهای نصب را که می‌توانند در هنگام استفاده از کولر گازی موجب بروز مسئله شوند، به طور خودکار بررسی می‌کند، از جمله: ارتباط غیرمؤثر با دستگاه خارج از اتاق، و مسائل مربوط به یکپارچگی لوله هوا و صعیف بودن جریان گاز خنک‌کننده.

کولرگازی سامسونگ دارای قابلیت «چک هوشمند» می‌‌باشد . آن یک سیستم خودکار پایش خطا است. این سیستم مسائل را در همان مراحل اولیه، کشف کرده و تشخیص می‌دهد و راهکارهای آسان رفع عیب را با استفاده از یک برنامه کاربردی گوشی هوشمند ارائه می‌نماید*. بنا بر این در وقت شما بابت پیدا کردن دفترچه راهنما، صرفه‌جویی به عمل آمده و از هزینه‌ها و زحمت غیرضروری بابت مشاوره با مهندسان، و احتمالاً صورتحساب‌های پرهزینه، جلوگیری می‌شود*.

*  در آیفون‌ها و گوشی‌های اندرویدی موجود است.

**  این قابلیت فقط برای خطاهای خاصی بوده و جایگزین سرویس‌های چکاپ دوره‌ای محسوب نمی‌شود.


[1] triangular
[2] Virus Doctor
[3] Easy Filter
[4] Fast Cool mode
[5] Comfort Cool
[6] energy efficiency ratio= نرخ بازدهی انرژی
[7] Single User
[8] triple protector plus

تهران ، خیابان دماوند ، بعد از 30 متری نارمک ، نبش خیابان مسعود سعد ، پلاک 468 ، واحد نهم  66 77 47 77

تک کولر تهران

نماینده رسمی فروش سه برند معتبر صنایع برودتی دنیا به نام های کولر گازی گری ، دایکین ، اجنرال می باشد. آدرس ما : تهران ، خیابان دماوند ، بعد از 30 متری نارمک ، نبش خیابان مسعود سعد ، پلاک 468 ، واحد نهم 

تلفن : 66 77 47 77

 

کولر گازیکولر گازیکولر گازیتک کولرکولر گازیاجنرال کولر گازیکولر

آمار بازدید

امروز24
دیروز151
این هفته488
این ماه2456
مجموع41429

سه شنبه, 25 مهر 1396 07:28
توسعه یافته توسط MARALWEB