کولر گازی گری

 

چرا کولر گازی  گری Gree ؟

 

1- گری اولین تولید کننده دستگاه تهویه هوا در دنیا است.

2- بعد از 2005 اولین سهم بازار رو به خودش اختصاص داده بود.

3 -توانسته با گواهی iso 9001 کیفیتی آزمایش شده را فراهم آورد.

4- گری امکانی داره که قبل این که قطعات کولر ( کمپرسور, موتور فن, معکوس کننده داخلی ) وارد خط تولید بشه تست میشوند.

5- کارکنان گری بیش از 4,500 نفر هستند که در 3 نهاد تحقیقی و 3 تیم پیشرفت محصول بخ کار مشغول هستند.

6 - گری دارای بیش از 300 آزمایشگاه معتبر , 3500 امتیلز در زمینه تهویه مطبوع هوای سرد و گرم میباشد.

7 -شبکه پشتیبانی گری بوسیله ی Ref Australia & Realcold NZ تماما از استرالیا و زلاند نو با 6 سال گارانتی ارائه میشود.

 

پمپ جدید فراگرمایی در برگرداننده Gree’s G10 بکار گرفته شده , در این مدل برگرداننده از یک تیغه ,سرعت بالا,یک تراشه DSP برای کنترل دقیق برگرداننده استفاده شده.این محاسبه و کنترلی دقیق و مطمئن دارد که منجر به عملکرد سودمند و بدون وقفه میشود. برگرداننده PBC در فضای بیرون میتونه بدون خطر تا 85 درجه سانتیگراد با اطمینان بیشتر کار کنه. همچنین PBC روکشی داره که از داخل شدن رطوبت و نم جلوگیری میکند. سری جدید تیغه ی طلایی دستگاه های بیرونی پوشش داده شده در قسمت بیرون این کارایی بوسیله ی تسریع در پردازش یخ زدایی و ارائه ی مقاومت زیاد به از بین بردن عوامل بهبود می یابد.تیغه ی طلایی 20 بار یهتر از تیغه ی آبی زیر قطرات نمک بوده است. همه Gree hi-walls با یک پیشتازی در صنعت آمده که شامل "گارانتی شش ساله کارکرد و قطعات " میباشد.اگه سیم کشی برق شما صنعتی هست از نظر Gree ایرادی نداره. همه موتورها و فن ها برای تولید انرژی و کارایی بهتر DC هستند .

 ویژگی های کولر گازی گری

تولید هوشمند کنترل از راه Wi-Fi جدید :

Wi-Fi موحود در هایپر رنج درهمه گوشی های اندروید یا اپل وجود دارد.بعد از نصب نرم افزار "گری اسمارت" بر روی موبایل یا تبلت خود , شما میتوانید از هر جای دنیا بصورت کنترل از راه دور کنترل کنید. هیچ بخش اضافه ای به عنوان Wi-Fi جور نشده و هیچ شارژ اضافه ای ندارد.

کنترل از راه دور "Ifeel ":

همه بخشهای Gree YAGIFB کنترل از راه دور هستند.علاوه بر استفاده کننده ها و عملکرد ساعت YAG1FB ویژگی "IFEEL" کنترل را برای راحتی بیشتر دارد.

پره طلایی برای مقاومت در برابر زنگ زدگی:

Gree Hyper range ویژگی جدید “I-Choose" نمایشگر LED دارد. این نمایشگر برق,موود و درجه دستگاه تا کمتر از یک درجه سانتیگراد را نشان میدهد. با استفاده از کنترل از راه دور شما میتوانید دمای محدوده خانه و بیرون را ببینید و وقتی زمان خواب برسد میتوانید خاموشش کنید , پنل صاف پیشین را رها کنید.

کارایی زیاد و ذخیره انرژی :

با برچسب انرژی شش ستاره ,پمپ گرمایشی Gree Hyper از بهترین های بازار بشمار می آید.با چنین بازدهی انرژی Gree Hyper پمپ های گرمایی دارای کیفیت ستاره دار هستند. Gree Hyper نه تنها از لحاظ ظاهر زیباست بلکه خیلی مقرون به صرفه است.با هشت مدل بهترین انتخاب برای شماست.

بیصدای هوشمند:

پمپ های گرمای Hyper range بسیار آرام و کم صداست.مدل های GWH19/12ABA هر دو به low 19dB (A) دست یافته اند, هر دو با هفت عدد فن سریع, شما به کاملترین جریان هوا با عملکرد فوق العاده ارام دست پیدا میکنید.

سلامتی هوشمند:

Gree Hyper range با فیلتر های متراکم بالا استاندارد هستند.این فیلتر ها تراکم بیشتری نسبت به فیلترهای معمولی برای تصفیه گرد و خاک و گرده از هوا دارند. این فیلتر ها باکتریها ویروس ها و بو های نامطبوع را از بین میبرند. Gree Hyper range عملکرد خشک کنندگی دارد.وقتی این عملکرد را انتخاب میکنید بصورت اتوماتیک فن ها برای مدتی بعد از روشن شدن آن آن بخش تا زمانی که خشک بشه بکار می افتند و از کپک زدن جلوگیری میکنه.

نصب صحیح :

نصب صحیح برای دمای اتاق در اغلب دستگاه های تهویه هوا 1 درجه سانتیگراد هست.دستگاه تهویه هوای Gree Hyper هم میتونه در همین دما تنظیم بشه,آسایش را بالا میبرد و کارایی آن افزایش پیدا میکند, مخصوصا" در اتاق های کوچک.

یخ زدایی هوشمند:

یخ زدایی هوشمند برای کم کردن زمان یخ زدایی طراحی شده و تعداد دوره ی یخ زدایی رو کاهش میدهد ; بنابراین, اتلاف انرژی را کاهش میدهد.

Ifeel همه Gree Hyper heat pumps:

ویژگی " ifee" را بر روی کنترل از راه دور دستی دارند.با فشار دادن دکمه " ifeel" بر روی ریموت کنترل دما برای کنترل ان قسمت روی ریموت کنترل ثبت میشود." Ifeel" هر جایی که لازم باشه کنترل دمای هوشمند را بهتون میده و محیطی خیلی راحت فراهم میکنه. این ویژگی راحت هوشمند مانند عملکرد "توربین" طراحی شده تا خیلی سریع اتاق رو گرم یا سرد کنه.

کنترل رطوبت زدایی :

بطور معمول تهویه هوا وقتی اتاق خنکه خشک میشه.رطوبت زدایی بیش از اندازه اگه کنترل نشه ممکنه رخ بده, که نه تنها انرژی رو تلف میکنه بلکه تاثیر کمتری هم خواهد داشت. برای کنترل رطوبت مجموعه ی Hyper عملکرد مناسبی را طبق درجه گرما انتخاب میکند. وقتی حالت مطلوب بدست بیاد , دمای تبخیری در ازای کاهش رطوبت زدایی و بنابراین بهترین حالت حفظ رطوبت را برای شما نگه میدارد.

 

برای دیدن تمام محصولات گری به صورت بخش بندی شده ، بر روی مجموعه های زیر کلیک نمایید......

کولر گازی گری

 • نمایندگی گری +

  نمایندگی گری نمایندگی رسمی گری در تولید کولر گازی گری ادامه مطلب
 • کولر گازی gree +

  کولرگازی Gree شرکت گری یکی از بزرگترین شرکت های ارائه ادامه مطلب
 • نمایندگی کولر گازی گری +

  نمایندگی کولر گازی گری تک کولر آماده است برای ارائه ادامه مطلب
 • بهترین کولرگازی کم مصرف گری +

  بهترین کولرگازی کم مصرف گری شاید این سوال برای شما ادامه مطلب
 • 1

کولر گازی گری

کولر گازی گری جزء کولرهای کم مصرف و پر قدرت دنیا می باشد امروزه در انتخاب یک کولر گازی به دلیل هزینه بالای مصرف انرژی ، حتما به این مورد که کولر گازی کم مصرف باشد و درجه مصرف انرژی آن بین A , B باشد بسیار مورد توجه مصرف کننده قرار می گیرد و این توجه و دقت نظر مشتری ها و استفاده کنندگان باعث شده است که تولیدکنندهای کولر گازی های در دنیا ، در مهندسی و طراحی این نوع محصولات خود و پیشی گرفتن از رقبای خود در بازار بر آن هستند که در تولید کولرگازی های خود روز به روز کولر هایی را روانه باراز کننده که از نظر مصرف انرژی بسیار پایین باشد به اصطلاح کم مصرف باشند . مورد دیگر برند و زیبایی طراحی هست که کولر های گازی چون در معرض دید قرار دارد تولید کنندگان در مهندسی و طراحی به آن هم به صورت ویژه توجه دارند. کمپرسور اینورتر با قابلیت کارکرد در مناطق حاره ای جزو ویژگی های دیگر کولر گازی کم مصرف گری می باشد . طراحی پیشرفته کولر گازی گری ، شما مصرف کنندگان عزیز را برای خرید یک کولر گازی کم مصرف از این نوع برند را ترغیب می کند در معرفی ویژگی های کولر گازی گری به نحوه ی پرتاب باد توجه می کنیم که در چهار جهت اصلی اتوماتیک با فیلترهای پلاسمای سرد می تون اشاره کرد از دیگر ویژگی های کولر گازی گری تنوع ظرفیتی آن میباشد که 12000 ، 18000 ، 24000 تا 36000 می باشد . به دلیل اینکه توان کمپرسورهای اینورتر کولرهای گازی کم مصرف گری بسیار بالا می باشد می توان کارکرد در مناطق بسیار گرم را نیز دارا می باشد امروز خرید یک کولر گازی مناسب و کم مصرف برای مصارف خانگی و تجاری جزأ ملزومات زندگی بشر می باشد.

کولر گازی کم مصرف گری

کولر گازی گری : تهران تک آماده است بهترین برندهای حال و حاضر موجود در بازار کولر را با معرفی جامع و کامل را در سایت خود ، در اختیار شما قرار داده و سعی کرده ایم با توضیحات مختصر و کاربردی شما را برای یک خرید خوب و ائده آل راهنمایی نمائیم. برنامه ی BTU که در اختیار شما قرار داده ایم با توجه به فرمول هایی که در دل آب تعبیه شده است شما عزیزان را در جهت خرید یک محصول ویژه و عالی و کاربردی راهنمایی می کنند همین برنامه با گرفتن اطلاعاتی از شما اعم از اینکه در کدام منطقه ایران قرار دارید فضایی که می خواهید این کولر گازی در آن قرار گیرد چند متر مکعب است و اینکه چه کاربردهای این فضا برای شمادارد پس از آن یک عددی در خروجی به شما نمایش می دهد که می توانید در خرید کولر گازی مناسب و کاربردی شما کمک شایانی بنماید تا شما با خیال راحت کولر گازی مورد نظرتان را با خصوصیات خاص خودش خریداری نمائید و از صرف هزینه ی زیاد هم جلوگیری می کند کولرگازی امروزه به 2 دسته دیواری و 2 تیکه ی تقسیم می شود بیشتر کولر گازی که ما میبینیم از نوع کولرهای گازی دو تیکه می باشد امروزه به دلیل گران بودن مصرف انرژی ، تولید کنندگان این نوع کولرهای گازی در پس آن هستند که کولر گازی کم مصرفی را وارد بازار نمایند کولر گازی کم مصرف گری با توان کارکردی بالا با مصرف انرژی کم تر با دارا بودن اینورتر با دارا بودن قدرت بخش باد 4 طرفه کم صدا بودن یکی از بهترین کولر گازی می باشد که شما عزیزان می توانید از شرکت تهران تک خریداری و با استفاده از آن لذت ببرید.

تهران ، خیابان دماوند ، بعد از 30 متری نارمک ، نبش خیابان مسعود سعد ، پلاک 468 ، واحد نهم  66 77 47 77

تک کولر تهران

نماینده رسمی فروش سه برند معتبر صنایع برودتی دنیا به نام های کولر گازی گری ، دایکین ، اجنرال می باشد. آدرس ما : تهران ، خیابان دماوند ، بعد از 30 متری نارمک ، نبش خیابان مسعود سعد ، پلاک 468 ، واحد نهم 

تلفن : 66 77 47 77

 

کولر گازیکولر گازیکولر گازیتک کولرکولر گازیاجنرال کولر گازیکولر

آمار بازدید

امروز75
دیروز179
این هفته770
این ماه3765
مجموع47599

چهارشنبه, 01 آذر 1396 12:26
توسعه یافته توسط MARALWEB