بنر ابتدایی سایت تک کولر می باشد .

اسلایدشو نمایندگی گری تهران

صفحه مربوط به فروش انواع کولر گازی و اسپلیت گری دایکین اجنرال
صفحه مربوط به فروش انواع دستگاه داکت اسپلیت گری دایکین اجنرال
صفحه مربوط به فروش انواع دستگاه مالتی پنل پیشرفته گری دایکین اجنرال
صفحه مربوط به فروش انواع چیلر گری دایکین اجنرال
صفحه مربوط به فروش انواع دستگاه تصفیه هوا گری دایکین اجنرال
صفحه مربوط به فروش انواع دستگاه کولر آسانسور گری دایکین اجنرال

سوپرهیت چیست

 در سیستم‌های تراکمی، هدف از انجام سوپرهیت، جلوگیری از ورود مایع مبرد به کمپرسور است.

تنها حالتی از ماده که مطمئن می‌شویم هیچ مایعی داخل کمپرسور نیست حالت بخار سوپرهیت یا مافوق گرم است. چون تا وقتی که تمام مایع داخل مخلوط تبخیر نشود، بخار نمی‌تواند مافوق گرم شود. پس وقتی بخار اشباع مبرد سوپرهیت شود، یعنی اینکه تمام قطرات مایع داخل آن تبخیر شده. در این حالت ما را مطمئن می‌شویم که هیچ مایعی وارد کمپرسور نمی‌شود. به منظور انجام سوپرهیت معمولا ۵ الی ۱۵ درصد سطح انتهای کویل را به این امر اختصاص می‌دهند که بخار اشباع مبرد با حرکت در انتهای کویل گرمای محیط را جذب کرده و مافوق گرم می‌شود. برای اینکه مطمئن شویم این عمل (سوپرهیت) به درستی انجام می‌شود، از شیر انبساط ترموستاتیک استفاده می‌کنیم که به قدری مایع مبرد داخل اواپراتورعبور می‌دهد. در انتهای اواپراتور که بالب شیر قرار دارد به مقدار مورد نیاز سوپرهیت انجام بشود. بنابراین اگر سوپرهیت به درستی انجام نشود باعث برگشت مایع مبرد به کمپرسور شده و باعث ایجاد صدمات شدید به کمپرسور می‌شود. سوپرهیت چیستبیشتر بدانیم: عوامل برگشت مبرد مایع و صدمات ناشی از آن روش اندازه گیری سوپرهیت برای اندازه گیری سوپرهیت ابتدا فشار مکش را از روی فشارسنج می‌خوانیم با مراجعه به جدول دمای اشباع مبردی که در دستگاه وجود دارد دمای متناظر با این فشار را بدست میاوریم. دقت کنید که فشاری که از روی فشار سنج خوانده شده است فشار گیج نام دارد و باید از جدولی که بر اساس فشار گیج است دمای متناظر را بدست آورد. اگر جدول بر اساس فشار مطلق بود باید فشار گیج را به فشار مطلق تبدیل کرد، برای این کار باید bar 1 یا psi 14.7 را به عدد خوانده شده از روی فشارسنج اضافه کنیم. حال با داشتن این فشار به جدول فشار- دما برای مبرد مورد نظر مراجعه کرده و دمای اشباع را بدست میاوریم. این دما همان دمای اواپراتور است. حال با یک دماسنج دمای لوله خروجی از اواپراتور نزدیکی بالب شیر انبساط را اندازه گرفته و از دمایی که در جدول بدست آوردیم کم می‌کنیم. عدد بدست آمده همان (سوپرهیت) است. معمولا درسوپرهیت مفید باید عدد بین ۵ تا ۷ درجه سانتیگراد به دست آید. سوپرهیت چیستبیشتر بدانیم: همه چیز درباره کولرهای گازی به مثال زیر توجه کنید: فرض کنید فشار مکش دستگاه بر روی ۷۰ psi است و مبرد دستگاه R-22 می‌باشد. با مراجعه به جدول فشار – دما برای مبرد R-22 دمای متناظر 5ᵒC بدست میاید. اگر دمای لوله خروجی اواپراتور هم ۱۱ᵒC باشد، سوپرهیت از روش زیر بدست می آید: 11ᵒC – 5 ᵒC = 6 ᵒC سوپرهیت در این حالت ۶ درجه سانتی گراد است . برای مبردهای Zeotrope چون عمل تبخیر در فشار ثابت، در دمای ثابتی انجام نمی‌شود باید برای تعیین دمای اواپراتور از عدد Dew Point (نقطه شبنم) در جدول استفاده شود.

معرفی شرکت کولر

این مجموعه با سالها تجربه در زمینه واردات انواع تجهیرات سرمایشی و گرمایشی با برند های جهانی گری ، اجنرال و دایکین توانسته است گام بسیار بزرگی در زمینه واردات ، پخش و نصب و نگهداری تجهیزات صنایع برودتی بردارد . این مجموعه دارای مجوز رسمی از اتحادیه و همچنین مجوز رسمی نمایندگی گری ؛ نمایندگی اجنرال و نمایندگی دایکین در ایران را دارد . و اقدام به فروش انواع کولر گازی گری ، اسپلیت اجنرال ، کولر گازی دایکین می نماید . این شرکت با نام تجاری تک کولر در تمام شهر های ایران نمایندگی دارد و دفتر اصلی نمایندگی گری تهران در خیابان دماوند که آدرس دقیق و لوکیشن آن در سایت درج شده است قرار دارد . این مجموعه در زمینه فروش و نصب و نگهداری داکت اسپلیت گری  و داکت اسپلیت اجنرال دارای سابقه و پروژه های مختلف اجرایی نیز می باشد که توضیحات کامل آن در صفحه ی تخصصی ان قرار داده ایم .

از دیگر مجوز های موجود این شرکت داشتن مجوز فروش محصولات دایکین با نام تجاری نمایندگی دایکین است که در این بخش واحد اجرایی ویژه این برند تشکیل داده  و در این واحد فروشVRV دایکین به صورت ویژه و با تخفیف قرار دارد . اگر نیاز به اطلاعات بیشتر دارید می توانید با کارشناس های بر خط ما به صورت شبانه روزی مکاتبه نمایید.

این تصویر تعمیرات تخصصی کولر گازی های مدل گری و اجنرال و دایکین را نشان می دهد
این تصویر به کاربر اشاره می کند که پروژه های تک وکولر در حال نمایش است
این تصویر در حالت مویابل نمایش داده می شود. برای انجام تعمیرات کولر گازی
این تصویر در حالت مویابل نمایش داده می شود. برای نمایش پروژه های انجام شده توسط تک کولر