بنر نمایندگی گری

تهویه دریایی گری

نویسنده: مدیریت سایت
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.50 (1 رای)

1-    عنوان اصلی محتوا:

تهویه دریایی گری مناسب برای ناوگان دریایی

2-    کلمه کلیدی اصلی

تهویه دریایی گری

3-    کلمه کلیدی مرتبط

تهویه گری، تهویه دریایی

4-    خلاصه محتوا (50 تا 70 کلمه)

تهویه دریایی گری به یکی از بهترین سیستم های تهویه اشاره دارد که در ناوگان دریایی مورد توجه قرار گرفته است. انواع ناوگان از جمله کشتی، نفتکش و سکوهایی دریایی، همگی نیازمند تهویه بوده و چه محصولی بهتر از تهویه گری که عملکردی عالی را به خود اختصاص داده است.

 

دستگاه تهویه دریایی چیست؟

به دستگاه هایی که هوای داخل محیط را فیلتر کرده و در نهایت هوای تمیز و عاری از آلودگی یا زائدات را ارائه می دهند، دستگاه تهویه گفته می شود.در واقع دستگاه تهویه قادر است تا ضمن تنظیم دما و هوای محیط، رطوبت را هم به خوبی تنظیم نماید و به طور کلی محیطی همراه با دما، هوا و رطوبت کافی را ایجاد خواهد کرد؛ یکی از این دستگاه ها که در ناوگان دریایی کاربرد داشته و به تعویض هوای داخل این ناوگان نیز کمک خواهد کرد، دستگاه تهویه دریایی است که با برندهای خوبی همچون تهویه دریایی گری، قابل سفارش خواهد بود.وجود این دستگاه برای ناوگان دریایی که در معرض رطوبت ناشی از آب قرار دارند، ضروری بوده و محموله ها و بارهای مهمی که نسبت به رطوبت و یا حتی آلودگی های محیطی حساس هستند، مصون خواهند ماند.

 تهویه دریایی گری

کاربرد دستگاه تهویه دریایی گری

تهویه دریایی گری که از یک برند پر آوازه جهانی برخاسته و با کیفیت عجین گشته است؛ دارای کاربرد بسیار مهمی بوده و در بسیاری از ناوگان ها از آن بهره می برند.اگر بخواهیم توضیحات بیشتری را راجع به کاربرد این دستگاه ارائه دهیم، می توان گفت تهویه گری منجر به حفظ دمای کم در انبارهای یخچالی نگهداری بار شده و از افزایش آنها جلوگیری خواهد کرد.اگر دمای داخل اتاق یا انبارهای نگهداری بارافزایش پیدا کند، اولین مشکلی که ایجاد خواهد شد، خرابی و فساد محموله های دریایی خواهد بود، محموله هایی مثل مواد غذایی که نسبت به دمای محیط حساس بوده و حتما باید در دمای کم نگهداری شوند، پس با استفاده از تهویه گری می توان به این هدف دست پیدا کرد.

 

تهویه دریایی گری همراه با کیفیت

 

مزایای دستگاه تهویه دریایی

دستگاه تهویه دریایی را می توان یکی از مهمترین دستگاه های تهویه معرفی کرد، ولی سوالی که راجع به این محصول به وجود آمده و ممکن است این سوال در ذهن شما هم نقش بسته باشد، این است که مزایای دستگاه تهویه دریایی چیست؟

در پاسخ به این سوال باید گفت این محصول که مدل های مختلف از جمله تهویه دریایی گری را شامل می گردد، دارای چنین مزایایی بوده و به آنها اشاره خواهیم کرد:

 

  • این دستگاه در نابودی انواع میکروب ها، باکتری، قارچ و هر عامل تهدید کننده دیگر، نقش اساسی را ایفا خواهد کرد.
  • ترکیبات سمی و یا حتی هر نوع بوی نامطبوع را هم به کلی از بین می برد.
  • از نفوذ آلودگی به محموله های دریایی، جلوگیری کرده و مانع از آسیب ظاهری و فیزیکی آنها می گردد.
  • از مهم ترین مزایای آن هم این است که با حفظ و نگهداری محموله ها در یک دما و هوای مناسب، جلوی هدر رفتن آنها را گرفته و از اتلاف سرمایه نیز جلوگیری خواهد کرد.

 

آیا می خواهید تا با یکی از بهترین مدل های تهویه دریایی گری آشنا شوید؟

دستگاه تهویه دریایی با برند گری که متعلق به یکی از شرکت های تولیدکننده در دنیاست و آوازه اش به همه جا رسیده است، مدل های متعددی را شامل می گردد، اما در اشاره به یکی از بهترین و پرفروش ترین انواع آن می توان دستگاه تهویه دریایی مدل CYR15/NaB-T را نام برد.این دستگاه دارای ظرفیت مناسب یعنی 15000 است، با توجه به اینکه این محصول در گروه دستگاه های سرماساز قرار گرفته است، لذا سرمایش کافی را هم ایجاد کرده و از توانایی خوبی در این زمینه برخوردار می باشد.البته این محصول، گرمایش کافی را هم بروز داده و به طور کلی تهویه محیط را بر عهده دارد.

 

تهویه دریایی گری برای همه کشتی های مسافربری و باربری

 

دستگاه تهویه گری، یکی از کم مصرف ترین محصولات

تهویه دریایی گری ضمن اینکه مزایای زیادی را متوجه کشتی داران کرده و محموله هایشان را به درستی حفظ خواهد کرد، از جوانب دیگر هم دارای اهمیت بوده و می توان برای آن امتیاز مثبتی قائل شد.این دستگاه به نحوی طراحی و تولید شده که انرژی بسیار کمی مصرف می کند، یعنی حتی اگر ظرفیت دستگاه تهویه بالا باشد، باز هم مصرف آن کم بوده و می توان آن را از مقرون به صرفه ترین دستگاه های تهویه محسوب کرد.

 

آیا باید برای هر انبار کشتی، از سیستم تهویه دریایی جداگانه استفاده کرد؟

این سوال شاید در ذهن افراد شکل بگیرد و فکر شما را هم به خود مشغول سازد؛ در این باره باید بگوییم خیر، با استفاده از دستگاه تهویه گری که در ناوگان دریایی اهمیت یافته است؛ دیگر نیاز به استفاده از دستگاه های جداگانه برای هر اتاق یا ناوگان نخواهد بود.این دستگاه می تواند چند اتاق یا انبار را با هم تهویه نموده و بنابراین همزمان برای چند انبار دریایی، کاربرد خواهد داشت.

 

قابلیت ها و امکانات دستگاه تهویه گری

این دستگاه از فیلترهای چند مرحله ای برخوردار بوده و با استفاده از آنها می تواند عملیات فیلتراسیون را به نحو احسن انجام دهد؛ همچنین عملکردهای خوبی را هم می توان در دستگاه تهویه گری مشاهده کرد.ریموت کنترل هم از دیگر امکانات خوب این دستگاه به شمار می آید که توسط آن می توان تنظیمات مختلف را روی دستگاه تهویه انجام داد و آن را مطابق با نیاز تنظیم کرد، حتی تایمر هم روی کنترل این محصول تعبیه شده است تا هر زمان که احتیاج به روشن یا خاموش کردن خودکار دستگاه باشد، بتوان آن را روی تایمر قرار داد تا این کار به طور اتوماتیک انجام شود.از دیگر قابلیت های مثبتی که می توان در این محصول جستجو کرد، این است که محصول فوق از دستگاه های کم صدا بوده و به هنگام کارکرد، صدای زیادی را از آن متوجه نخواهید شد، در نتیجه از ایجاد آلودگی های صوتی در ناوگان هم جلوگیری به عمل خواهد آمد.

 

با تهویه دریایی گری از بهترین دستگاه تهویه برخوردار شوید.

 

آیا دستگاه تهویه گری دارای گارانتی است؟

لازم است بدانید که همه دستگاه های تهویه با برند گری که متعلق به کشور چین بوده و از کیفیت بالایی برخوردار می باشند، که توسط نمایندگی گری ارائه می شود ، دارای گارانتی می باشند.بنابراین این موضوع، شامل حال تهویه دریایی گری نیز شده و این محصول هم همراه با گارانتی است؛ پس می توانید آن را با خاطری آسوده انتخاب نمایید.لازم به ذکر است گارانتی این محصول به اسم شرکت نیا بوده و باید به این نکته در هنگام خرید و سفارش دستگاه تهویه مورد نظر دقت داشته باشید.

 

تصفیه هوا گری

معرفی شرکت کولر

این مجموعه با سالها تجربه در زمینه واردات انواع تجهیرات سرمایشی و گرمایشی با برند های جهانی گری ، اجنرال و دایکین توانسته است گام بسیار بزرگی در زمینه واردات ، پخش و نصب و نگهداری تجهیزات صنایع برودتی بردارد . این مجموعه دارای مجوز رسمی از اتحادیه و همچنین مجوز رسمی نمایندگی گری ؛ نمایندگی اجنرال و نمایندگی دایکین در ایران را دارد . و اقدام به فروش انواع کولر گازی گری ، اسپلیت اجنرال ، کولر گازی دایکین می نماید . این شرکت با نام تجاری تک کولر در تمام شهر های ایران نمایندگی دارد و دفتر اصلی نمایندگی گری تهران در خیابان دماوند که آدرس دقیق و لوکیشن آن در سایت درج شده است قرار دارد . این مجموعه در زمینه فروش و نصب و نگهداری داکت اسپلیت گری  و داکت اسپلیت اجنرال دارای سابقه و پروژه های مختلف اجرایی نیز می باشد که توضیحات کامل آن در صفحه ی تخصصی ان قرار داده ایم .

از دیگر مجوز های موجود این شرکت داشتن مجوز فروش محصولات دایکین با نام تجاری نمایندگی دایکین است که در این بخش واحد اجرایی ویژه این برند تشکیل داده  و در این واحد فروشVRV دایکین به صورت ویژه و با تخفیف قرار دارد . اگر نیاز به اطلاعات بیشتر دارید می توانید با کارشناس های بر خط ما به صورت شبانه روزی مکاتبه نمایید.