بنر ابتدایی سایت تک کولر می باشد .

اسلایدشو نمایندگی گری تهران

صفحه مربوط به فروش انواع کولر گازی و اسپلیت گری دایکین اجنرال
صفحه مربوط به فروش انواع دستگاه داکت اسپلیت گری دایکین اجنرال
صفحه مربوط به فروش انواع دستگاه مالتی پنل پیشرفته گری دایکین اجنرال
صفحه مربوط به فروش انواع چیلر گری دایکین اجنرال
صفحه مربوط به فروش انواع دستگاه تصفیه هوا گری دایکین اجنرال
صفحه مربوط به فروش انواع دستگاه کولر آسانسور گری دایکین اجنرال

مشکلات نوسان برق

مشکلات نوسان برق

آیا می دانید نوسان برق به چه میزان از طول عمر دستگاه های شما می کاهد؟ آیا می دانید مدارهای الکترونیکی سیستم های تهویه مطبوع تا چه حد حساس به ولتاژ هستند؟ آیا می دانید کمپرسور یا برد شما در هر لحظه ممکن است بر اثر کم و زیاد شدن ولتاژ بسوزد؟ آیا می دانید برق شهر و منطقه شما تا چه میزان دچار نوسان است؟ یکی از مهمترین دلایل عدم کارکرد دستگاه های تهویه، مشکلات نواسان برق شهری یا منطقه ای می‌باشد. در این مطلب سعی بر این داریم تا راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار دهیم. جریان برق شهری در نیروگاه‌های عظیم تولی و توسط شبکه انتقال که دارای ترانس‌های تقویت وتضعیف ولتاژ بوده با طی مسافت طولانی به مصرف کننده‌ها می‌رسد که در این روند عوامل بسیاری اعم از رعد و برق، افت ولتاژ، تنوع نوع بار مصرفی و… بر روی کیفیت برق تاثیر گذاشته و در اکثر مواقع، برق شهری که به مصرف کننده‌ها می‌رسد دارای نوسان می‌باشد. نوسان برق یکی از شایع ترین اشکالات در سیستم های تهویه مطبوع تراکمی می‌باشد.

معرفی شرکت کولر

این مجموعه با سالها تجربه در زمینه واردات انواع تجهیرات سرمایشی و گرمایشی با برند های جهانی گری ، اجنرال و دایکین توانسته است گام بسیار بزرگی در زمینه واردات ، پخش و نصب و نگهداری تجهیزات صنایع برودتی بردارد . این مجموعه دارای مجوز رسمی از اتحادیه و همچنین مجوز رسمی نمایندگی گری ؛ نمایندگی اجنرال و نمایندگی دایکین در ایران را دارد . و اقدام به فروش انواع کولر گازی گری ، اسپلیت اجنرال ، کولر گازی دایکین می نماید . این شرکت با نام تجاری تک کولر در تمام شهر های ایران نمایندگی دارد و دفتر اصلی نمایندگی گری تهران در خیابان دماوند که آدرس دقیق و لوکیشن آن در سایت درج شده است قرار دارد . این مجموعه در زمینه فروش و نصب و نگهداری داکت اسپلیت گری  و داکت اسپلیت اجنرال دارای سابقه و پروژه های مختلف اجرایی نیز می باشد که توضیحات کامل آن در صفحه ی تخصصی ان قرار داده ایم .

از دیگر مجوز های موجود این شرکت داشتن مجوز فروش محصولات دایکین با نام تجاری نمایندگی دایکین است که در این بخش واحد اجرایی ویژه این برند تشکیل داده  و در این واحد فروشVRV دایکین به صورت ویژه و با تخفیف قرار دارد . اگر نیاز به اطلاعات بیشتر دارید می توانید با کارشناس های بر خط ما به صورت شبانه روزی مکاتبه نمایید.

 

معمولا حداکثر نوسان مجاز می‌تواند در حدود مثبت یا منفی ۱۰% باشد.

به عنوان مثال اگر ولتاژ برق تغذیه‌ی دستگاه به هر دلیل کمتر از ۲۰۰ ولت یا بیشتر از ۲۴۰ ولت برسد، در مرحله اول دستگاه ارور مربوطه را می‌دهد.دستگاه تا زمانی که مجددا ریست و راه اندازی نشود، روشن نمی‌شود. در صورتیکه این تغییرات ناگهانی ولتاژ بیشتر خود را آشکار کند ممکن است به برد یا کمپرسور سیستم آسیب جدی وارد کند. در مواردی که این عیب پس از چک کردن قطعات الکترونیکی و مکانیکی دستگاه توسط تکنسین مجاز گرین تشخیص داده شود، مشتری موظف است در اسرع وقت به رفع این مشکل اقدام نماید. زیرا در صورت آسیب رسیدن به دستگاه بدیهی است رفع مشکلاتی که به دلیل نوسانات برق برای دستگاه ایجاد شود فاقد گارانتی خواهد بود. برق شهر دارای نوسانات ولتاژ است، به همین دلیل استفاده از استابلایزر می‌تواند به میزان قابل توجهی عمر و راندمان دستگاه‌های مصرف کننده را بالا ببرد. یکی از راه‌های پیشگیری با مشکلات نوسان برق، خسارت‌ها و اتلاف زمان استفاده از دستگاه تثبیت کننده ولتاژ (Stabilizer) می‌باشد که دقیقا ولتاژ ۲۲۰ ولت را برای دستگاه شما تامین کرده و راندمان و طول عمر دستگاه شما را چندین برابر افزایش خواهد داد. اگر به هر دلیلی اتصالی در خروجی و یا مدارات داخلی استابلایزر اتفاق بیافتد بلافاصله دستگاه به صورت اتوماتیک (توسط میکروکنترلر)، خروجی را قطع نموده و از بروز هرگونه ایراد و مشکل برای مصرف کننده جلوگیری می‌نماید. هنگامی که ولتاژ برق شهر پایین میاید، مصرف کننده برای جبران این کاهش ولتاژ، جریان بیشتری از مدار و سیم کشی می‌کشند، این موضوع جریان زیادی را از فیوزهای سر راه و کابل‌های برق عبور می‌دهد که باعث قطع شدن فیوزها و گرم شدن شدید کابل‌های ورودی و موتور دستگاه مصرف کننده می‌گردد. تثبیت ولتاژ توسط استابلایزر از تولید این گرما و خطر آتش سوزی پیشگیری می‌کند از سری کاربرد‌های اصلی استابلایزر در صنعت می‌توان به استفاده در دستگاه‌های لیزر، دستگاه‌های CNC و کوانتومتر، دستگاه‌های چاپ و بسته بندی، جهت حفاظت از انواع گولر گازی و یخچال فریزر، کلیه‌ی موسسات، کارخانجات، آزمایشگاه‌ها و بیمارستان‌ها اشاره کرد.

این تصویر تعمیرات تخصصی کولر گازی های مدل گری و اجنرال و دایکین را نشان می دهد
این تصویر به کاربر اشاره می کند که پروژه های تک وکولر در حال نمایش است
این تصویر در حالت مویابل نمایش داده می شود. برای انجام تعمیرات کولر گازی
این تصویر در حالت مویابل نمایش داده می شود. برای نمایش پروژه های انجام شده توسط تک کولر