0
0

کولرگازی گری

به وب سایت نمایندگی رسمی گری GREE در ایران خوش آمدید

فروش انواع مختلف کولرگازی گری ، داکت اسپلیت گری ، اسپلیت کاستی گری با گارانتی اصل .

 

 

موجودی مدل S4'Matic

موجودی G4'MATIC

موجودی اسپلیت ایستاده

اسپلیت یونیت دیواری گری

نویسنده: مدیریت سایت
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)

اسپلیت یونیت دیواری گری

مجموعه تک کولر تهران ارائه کننده جدیدترین اسپلیت یونیت دیواری گری در ایران می باشد.  این مجموعه با دارا بودن نمایندگی فروش و تعمیرات انواع اسپلیت یونیت دیواری گری های روز دنیا و سال های متمادی سابقه فروش دارد. این مجموعه انواع اسپلیت یونیت دیواری گری با برندهای اصل و به روز و پیشرفته و کم مصرف دنیا را در ایران به فروش میرساند.

 


اسپلیت یونیت دیواری گری


اول باید به این نکته اشاره کنیم اسپلیت یونیت دیواری گری همان کولر گازی است که از سیستمی مشابه کولر گازی برای خنک کردن استفاده می کند ، و به صورت عمده تفاوتی در آن دیده نمی‌شود. در واقع در زبان انگلیسی کولر گازی به اسپلیت مشهور می باشد. و تعریف آن در زبان فارسی به کولر گازی است .

مکانیزمی اسپلیت یونیت دیواری

اسپلیت یونیت دیواری گرینوعی سیستم تهویه هوایی می باشد که با تبدیل کردن گاز به مایع و دوباره مایع به  گاز سرمای  موجود در هوای دریافتی از محیط که توسط اپراتور صورت گرفته را می‌گیرد و آن را به محیط اتاق پرتاب می کند. در این دستگاهها به دلیل اینکه ترموستات استفاده می شود، اغلب خنک سازی به صورت اتوماتیک و بر روی درجه دلخواه میشود تنظیم کرد.

اسپلیت یونیت دیواری گری   دارای اینورتر

مکانیزم آن به این صورت است که در اسپلیت یونیت دیواری گری قدیمی مثلا اگر دما در روی ۲۰ درجه سانتیگراد ست میشد دمای اتاق پس از رسیدن به این دمای مدنظر اسپلیت یونیت دیواری گری خاموش می شد. همین روشن و خاموش شدن متمادی اسپلیت یونیت دیواری گری باعث اصطحلاک و خرابی و مصرف بیش از حد انرژی برق می‌شود که در سیستم های جدید اسپلیت یونیت دیواری گری این چنین نمی باشد.

 

 

 

کولر گازی