تهران ، خیابان دماوند ، بعد از 30 متری نارمک ، نبش خیابان مسعود سعد ، پلاک 468 ، واحد نهم
02177477766
0
مجموع : 0 ﷼
سبد خرید شما خالی است
محصول شما
نصاب کولر گازی گری

  نصاب کولر گازی گری
تعمیرگاه رسمی کولرگازی گری

با نیم قرن تجربه
فروش ، نصب ، تعمیرات انواع کولر گازی

ارائه گارانتی رسمی
نصاب کولر گازی اجنرال
نصاب داکت اسپلیت گری
نصاب  کولر گازی گری
نصاب کولر گازی گری
نصاب اسپلیت کاستی گری
نصاب کولر گازی اجنرال

تک کولر تهران

نمایندگی رسمی نصب اجنرال

با نیم قرن تجربه
با گارانتی اصل و رسمی
فروش ، نصب ، تعمیرات انواع کولر گازی گری
GREE | گری
تضمین بهترین قیمت

تهران ، خیابان دماوند ، بعد از 30 متری نارمک ، نبش خیابان مسعود سعد ، پلاک 468 ، واحد نهم

66 77 47 77

نصاب کولر گازی گری

اگر کولر گازی  خود را از مجموعه ما و یا از جایی دیگر تهیه کرده اید می توانید با گروه تخصصی  نصب و تعمیراتی  تک کولر هماهنگی های لازم را انجام دهید ، ما در کمترین فرصت ممکن در خدمت شما عزیزان هستیم برای اینکه کولر گازی شما رو در محل مناسب نصب نمائیم . گروه نصب تک کولر از تکنیک های حرفه ای و کارشناس های زبده استفاده می نماید .  و در استخدام این چنین افراد سعی میکنیم فیلتر های خاصی را قرار بدهیم که بهترین افراد به استخدام مجموعه ما در آیند .

فقط بحث نصب نیست شما باید این اطمینان را داشته باشید پس از نصب کولر گازی باید آن مجموعه در هر صورت پاسخگو باشد و اگر مشکلی برای شما ایجاد کردند قابل پیگیری قانونی باشد. مجموعه تک کولر چون دارای مجوز فروش از نمایندگی گری می باشد اگر نیاز به نصاب حرفه ای دارید حتما با تعمیرگاه مجاز گری در ارتباط باشید . نصاب کولر گازی گری   با استفاده از با تجربه ترین تیم های نصابی توسط تک کولر به صورت شبانه روزی و علم آگاهی کامل آماده ارائه خدمات نوین نصب و تعمیرات برای شما عزیزان هستیم با ما باشید دیگر نگران نصب کولرگازی گری خود نباشید.

نصاب کولر گازی گری

مجموعه تک کولر تهران با دارا بودن نمایندگی فروش کولر گازی گری   ، تمام محصولات آن با گارانتی اصل ، کار نصب و خدمات پس از فروش انواع سیستم های برودتی را برعهده دارد.نصب انواع محصولات روز دنیای کولر گازی گری   را برعهده دارد. لذا از عزیزان خواهشمندیم در زمینه نصب  کولر گازی گری در تهران و سیستم های برودتی به هر مجموعه و نصاب ی اعتماد نکنید ؛ چرا هستند کسانی که هیچ تخصص کافی در زمینه نصب محصولات برودتی و کولر گازی گری را نداشته و باعث بروز مشکلات عدید ه ای خواهند شد . بدون اینکه کار خاصی را انجام دهید ابتدا  از دستکاری آن به جد اجتناب نمایید.سپس با شماره های ما ارتباط برقرار کرده و از کارشناس های ما در این زمینه اطلاعات کافی را دریافت نمایید.

نسبت به رفع ایرادات احتمالی در نصب  باید حتما به نکات زیادی توجه کرد به محیطی که یونیت قرار است گیرد . اگر موقع نصب کارشناس حرفه ای در محل باشد حتما جلوی بسیاری از ایرادات احتمالی در آینده را خواهد گرفت پس حتما در موقع نصب و تعمیرات از گروه های مجاز و حرفه ای در زمینه استفاده نمائید .

نصاب کولر گازی گری

اگر شما عزیزان از محصولات گری ( کولر گازی گری ، داکت اسپلت گری ، اسپلت ایستاده ، کولر پنجره ای ، سیستم مالتی پنل پیشرفته )  خریداری کرده باشید  برای نصب حتما با نمایندگی گری تماس بگیرید . چرا ؟

اگر موقع نصب کارشناس حرفه ای در محل باشد حتما جلوی بسیاری از ایرادات احتمالی در آینده را خواهد گرفت پس حتما در موقع نصب و تعمیرات از گروه های مجاز و حرفه ای در زمینه استفاده نمائید . 

برای اینکه گارانتی کولر گازی خریداری شما اعتبار آن حفظ شود حتما از نمایندگی رسمی گری برای نصب و یا راه اندازی دوباره آن بهره بگیرید. ما در این جا اعلام میکنیم با دارا بودن نمایندگی رسمی فروش و نصب کولر گازی گری هم در زمینه فروش و هم در زمینه تعمیرات و نصب دستگاه های مربوطه آماده خدمت رسانی به مردم شریف تهران هستیم . تلفن ها و خطوط تماس ما به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان هستند ما در کنار شما عزیزان هستیم بهترین خدمات را ارائه دهیم با کم ترین هزینه ممکن با بهترین خدمات و ارائه فاکتورها و قطعات اصل تضمین کیفیت نمائیم. ما به صورت 24 ساعته در خدمت شما عزیزان هستیم هرگونه مشکل و ایراد فنی در دستگاه شما موجود باشد ما در اسرع وقت به حل آن مشکل اقدام خواهیم کرد با ما باشید و از خدمات تک کولر بهترین استفاده را ببرید ما آماده شنیدن هر گونه انتقادات و پیشنهادات هستیم .

کارشناس فروش